Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

(11-01-2019, 00:18 AM)honkomees Kirjutas:  Ma sain täna portsu sõnumeid, nii Omnivast kui hiinlastelt, et mulle olla kuu algul tellitud 2 pakki kohale jõudnud automaati, lausa rekord, nädalaga pole varem tulnud. Homme peab minema kaema ...

Omniva poolt väga inetu nali, esimese aprillini on ju veel aega...     Või kui ongi kohal siis tekib küsimus et kuhu kohta ülejäänud 10 000 teel olevat pakki siis nad kaotanud on vahepealt... Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Need konteinerid  koos pakkidega on kusagile musta auku sattunud  ning seal molekulideks rebitud

Kunagi  2003 aastal sain kätte USA-st 2001 aastal postitatud kirja - ainult 2 aastat pole ju mingi arvestamismärkiv aeg ...
Vasta

(11-01-2019, 01:16 AM)kalleb Kirjutas:  Kunagi  2003 aastal sain kätte USA-st 2001 aastal postitatud kirja - ainult 2 aastat pole ju mingi arvestamismärkiv aeg ...
Aerupaadiga tuli. Paadimees puhkas ka iga saare peal koos kohalike näitsikutega.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(11-01-2019, 01:16 AM)kalleb Kirjutas:  Need konteinerid  koos pakkidega on kusagile musta auku sattunud  ning seal molekulideks rebitud
...

Alles oli uudis, kus mitusada konteinerit Taani rannikul merre sulpsatasid maailma suurimalt paadilt.
Vasta

Mul jällegi jõudis hiinamaalt tulnud ja postikappi tellitud pakk ikkagi kontorisse. Kui ülejäänud ka sedamoodi tulevad, siis on mingi kamm kuskil süsteemis sees.
Vasta

Nädala alul sai kohalikus ...24.ee poest tellitud külmik, suur ..
Eile hommikul helistas kuller et kas lõunaks sobib, kutsusin, tuli kohe, laadis maha, aitas tuppa ja kõik ok.

Ei olnud asotsiaal, ega muidu imelik. Viisakas kiire ja täpne.
Milles point? Tegu oli Omniva kulleriga, milliseid siin varemalt kõvasti materdatud...


Vasta

(11-01-2019, 10:27 AM)hulgus Kirjutas:  Milles point? Tegu oli Omniva kulleriga, milliseid siin varemalt kõvasti materdatud...

Asi ju selgemast selgem. Ta poleks viitsinud seda külmikut pärast oma laos uuesti autolt maha vinnata. Suur asi, järelikult tuleb vabaneda. Väiksed pakid on pohh...
Vasta

(11-01-2019, 10:27 AM)hulgus Kirjutas:  Nädala alul sai kohalikus ...24.ee poest tellitud külmik, suur ..
Eile hommikul helistas kuller et kas lõunaks sobib, kutsusin, tuli kohe, laadis maha, aitas tuppa ja kõik ok.

Ei olnud asotsiaal, ega muidu imelik. Viisakas kiire ja täpne.
Milles point? Tegu oli Omniva kulleriga, milliseid siin varemalt kõvasti materdatud...
aasta lõpus tellisir tagurduskaamera autole ja omniva kuller,nädal tõid tallinn keila.kuller helistas ei saanud vastu võtta ja helistasin tagasi ei vastatud,mitu päeva vaikus ja võtsin juba müüja letti,et ostku kvaliteetne teenus kusagilt mujalt ja lõpuks siis toodi kuidagi.korra veel helistas kui polnud kodus ja palusin naise kätte viia tööle mis on asfalt tee ääres kilomeeter kodunt,aga vot ta ei läinud,dpd jälle läheb..kõige parem on dpd.kui pakk tulemas tuleb hommikul sms kus kirjas tunni täpsusega millal kuller saabub ja kui pole kodus läheb kuller jooksvvalt teisele aadressile.venipak on kah jobud.hommikul sms,et tuleb täna,aga kes kurat passib päev läbi kohapeal?
Vasta

Mis kellaaegadel need firmad töötavad kelle kaudu pakke tellite ikka 8-17 järelikult tuuakse need pakid selle ajal sellele aadressile mis on tellitud 8-17 ja koju miks te seda paki seal vastu ei võta? Ise teete meelsasti tasuta tööd et kulleri teisele aadressile saadate? Enamus firmades on see ajaraisk töötajale mille eest keegi ei maksa. Ja helistamine, jällegi pead tegema seda "omast vabast ajast" sest suure tõenäosusega see töökohustuste hulka ei kuulu. Muidugi võib olla firmati erinev.
 DPD-l võib olla pakipõhine maksmine ehk raha tuleb ainult paki ära andmisel.
Vasta

(11-01-2019, 12:46 PM)nootsii Kirjutas:  Mis kellaaegadel need firmad töötavad kelle kaudu pakke tellite ikka 8-17 järelikult tuuakse need pakid selle ajal sellele aadressile mis on tellitud 8-17 ja koju miks te seda paki seal vastu ei võta? Ise teete meelsasti tasuta tööd et kulleri teisele aadressile saadate? Enamus firmades on see ajaraisk töötajale mille eest keegi ei maksa. Ja helistamine, jällegi pead tegema seda "omast vabast ajast" sest suure tõenäosusega see töökohustuste hulka ei kuulu. Muidugi võib olla firmati erinev.
 DPD-l võib olla pakipõhine maksmine ehk raha tuleb ainult paki ära andmisel.

kui paljudel kulleritel on gps peal?et ta tuleb metsatallu kohale?helistab mämm mämm kus asud?kas pole ajaraisk?aastaid tagasi ostsin digifotoksa ja omniva kulller andis selle suva talus suva annelile üle ja mott ja poole tee seletamise pealt viiskas toru hargile ja pärast tema ei teadnud,et pole see anneli.ja pole tänaseni oma fotokatr näinud.kurat enam ei seleta,aadress om pakil ja pole minu mure kuidas kohale jõuad!ja see kilt eemal on asulas möödaminnes koht kuhu lähed tänavanimega ka olematu telefonigepdsuga kohale,koju telefonigeps ei too kes kelle aega raiskab? lisaks töö liikuv täna siin homme seal,vahel isegi tund siin ja teine seal ja mis asukoha siis annan?normaalsed kullerid on toonud jooksvalt objektile ja objekt on kuskil metsas kus aadressigi pole,mind viib gps kohale kust saan ka koordinaadid võtta ja kullerile anda.nõuab,et klient seletab,kurat ei oska isegi kohale tulla veel vähem seletada.
Vasta

(11-01-2019, 19:13 PM)muska71 Kirjutas:  kui paljudel kulleritel on gps peal?et ta tuleb metsatallu kohale?helistab mämm mämm kus asud?

Itella kullerid on teadnud küsimata, kuhu tulla. Ca pool tundi enne tuleb kontrollkõne, kas olen antud asukohas saadaval.
DPD poistel on gepsud autos. A meil on nad kohalikud, teavad ilma selletagi, kus kes mis ajal resideerub. Ja on loomingulised, kui toimetusaeg jääb tööaega, toovad tööle, hiljem koju.
OSC ka juhatust pole küsinud, küll teeb ka tund-pool enne kontrollkõne, kas saadaval. Kui ei, siis kuhu.
UPS asukohta teab hästi, aga kättetoimetamise märkmetes ettehelistamise nõuet alati lugeda ei osata.
HRX tunneb ka aadresse hästi, aga kui seostavad ära, kus antud subjekt töötab, siis kipuvad küsimata töö juurde asju toimetama.
Eesti Posti kulleriga pole kokku puutunud isiklikult, küll paljude erinevate postiljonidega.
Meie ringil on neid praegu kolm tükki. Üks on täiesti normaalne. Asjad jõuavad, kuhu vaja, silub sorteerimiskeskuse jaburdusi vajadusel, helistab küsimuste tekkimisel ka siis kui tal otsest kohustust pole. Teised kaks täidavad vene seadust saksa täpsusega ja üks kuradi jant käib nendega kogu aeg.
Vot selline lühiülevaade. Smile
Vasta

Äkki sattusid lihtsalt jobu otsa siis. 
Mul Omniva kullerid alati aia taha toond, või kui kodumail pole siis tööjuurde, mis kaugemal. Tavaliselt helistavad ette, et on tulemas, kui ma pole kodus, siis annan teise aadressi ja nemad aja, millal nad seal suudavad olla. 
Lihtne, toimib.
Vasta

Ja ärge unustage pretensiooni teha , dpd puhul võib taotleda kuni 600 euri , omniva puhul kuni 400 euri valuraha , teil kui kliendil pole vaja pead murda kas kulleril olid küüned liiga pikad või pahad päevad või hoopis muu mure - teie peate oma teenuse saama ja kui ikka ei saa las papivad
Vasta

(11-01-2019, 19:52 PM)kalleb Kirjutas:  Ja ärge unustage pretensiooni teha , dpd puhul võib taotleda kuni 600 euri , omniva puhul kuni 400 euri valuraha , teil kui kliendil pole vaja pead murda kas kulleril olid küüned liiga pikad või pahad päevad või hoopis muu mure - teie peate oma teenuse saama ja kui ikka ei saa las papivad

Siin ka vist omad nipid. https://www.omniva.ee/abi/saadetis#saadetise_huvitamine

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Artikkel Omniva uue sorteerimiskeskuse avamisest:
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/fot...d=84295631
Selle artikli pea poolesaja kommentaari hulgas ei märganud ma ainsatki positiivset. Ainult tuld, tõrva ja sula väävlit. Tundub et kogu rahvas on juba marus, aga Omniva juhtkond ignoreerib ülbelt toimuvat ning veel mõnitab oma kiitlemisega kui sigahästi neil kõik on.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(11-01-2019, 00:45 AM)mlsluik Kirjutas:  
(11-01-2019, 00:18 AM)honkomees Kirjutas:  Ma sain täna portsu sõnumeid, nii Omnivast kui hiinlastelt, et mulle olla kuu algul tellitud 2 pakki kohale jõudnud automaati, lausa rekord, nädalaga pole varem tulnud. Homme peab minema kaema ...

Omniva poolt väga inetu nali, esimese aprillini on ju veel aega...     Või kui ongi kohal siis tekib küsimus et kuhu kohta ülejäänud 10 000 teel olevat pakki siis nad kaotanud on vahepealt... Big Grin
Polnudki nali, kaks nädalaga hiinamaalt siia jõudnud pakikest käes. Kolmanda kohta sain neid pakke välja võttes sõnumi, et on Itella automaadis???? Sel hiinlasel nimelt olid transad, kel pole lepingut Omnivaga ja tellitud kodusele aadresssile ... jõudis pakiautomaati. Aga kui oleks olnud saajaks autota vanatädi, kes iga päev 30 km kaugusele automaadi juurde ei satu?
Hiinlane oli ise ka naljanumber, vahetasime temaga enne kümmekond kirja teemal et mul vigane aadress ilma majanumbrita, tee talle selgeks, et talunimi on sama hää. Lõpuks pandi pakk Saksamaalt teele ja tuli 4 päevaga kohale ja polnudki aadressi vaja, piisas telefoninumbrist.
Vasta

Mina olen praktiseerinud number ühe lisamist talu nimele ja kõik on kohe rahul ja kirjad pakid liiguvad. Sakslane näiteks on eriline dummkopf selle koha pealt. Tema aru ei saa miks majal pole numbrit.

Aquila captas non muscas.
Vasta

(11-01-2019, 22:11 PM)Basilio Kirjutas:  Selle artikli pea poolesaja kommentaari hulgas ei märganud ma ainsatki positiivset.
Kes viitsib üldse positiivset kommentaari kirjutada ja mis mõte sellel on? Ma võin ju sinna ilu pärast kribada, et mul pole viimase kolme-nelja aasta jooksul iinamaalt, britaaniast ega žöörmanist tulevate asjadega muret olnud (sest nii on ka), aga ega keegi ei usu niikuinii ning selle peale tulevad järgmised kümme asjatundlikku kommentaari selle kohta, kuidas on Omniva pii-err-tibi varjunime alt positiivseid kommentaare kirjutama pandud.
Vasta

       
see oli viimane tilk .Tähitudpostipakil puudus märge et purunev ese !!
1 piisk tähitud maxikirjas suudeti purustada 3 cm diameetriga plastik tuleklaas
2 tilk  tähitud maxikiri läks 12 päeva Riiga
3 lärakas see ei OLNUD tavaline K22 G
see on omniva tase!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

Ei tea kas nad kasutavad jalahoope pakkide edasitoimetamiseks või mingit muud uudset tehnikat
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne