Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

(25-01-2019, 10:52 AM)kalleb Kirjutas:  Kuulsin kusagilt et Eesti Posti (onava) uus liin olevat veel korralikult väjahäälestama ja tõmbab pisemaid pakke vahele ja rägub ära 

Võibolla sellepärast kaovadki kui läbi hakkuri saadetakse?
Sõber sai hiljuti sellise ümbrik-tüüpi saadetise, mille ümbris oli peldikupaberiks muutunud. Küllap nühkis liini vahel kuni avastati. Kui nüüd pakk purunema peaks ja peened jubinad sees, siis hui keegi neid korjama hakkab. Lükatakse harjaga kokku ja prügikasti. Ise süüdi, et kuulikindlas konteineris ei saadetud.
Huvitav on ainult mis saab tähitud saadetisest sel puhul. Aga küllap ignoreeritakse seda fakti lihtsalt, eks mine ja tõesta!
Lõustakapsa vastavat teemat lugedes hakkab kõigepealt halb, kui hakkad hoomama mis toimub ja millised mõõtmed sellel kaosel olla võivad. Üks on kindel - novembri lõpust kuni mingi x päevani detsembris kadus suur osa rahvusvahelisi saadetisi musta auku. Seda tõendavad arvukad kommentaarid kaaskannatajatelt. Tegemist ei ole ainult Hiina pakkidega vaid seal on ka erinevatest Euroopa riikidest pärit pakke, osa neist tähitud. Trackingu info kaob Eestisse jõudes musta auku. Pole enam olemas selliseid pakke! 
Ainus lootus on et need pakid seisavad kusagil konteinerites ja nendega kunagi ka tegelema hakatakse, ilmselt käsitsi. Kadunud träkingu infol saab olla kaks põhjust, kas seda hoitakse vihapursete ärahoidmiseks meelega kinni või lasti kolimise käigus andmebaas udusse. Viimasel juhul tuleb see mägi kõik käsitsi sorteerida-sisestada, aga vähesed alles jäetud inimsorteerijad vehivad praegu tõrkuva liini eest üle jõu tööd teha.
Need on kõik oletused, vaja oleks siseinfot ja munadega ajakirjandust.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/juhtkir...d=85122347

Päevaleht on kah riigiettevõttest nupukese treinud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(25-01-2019, 11:03 AM)hulgus Kirjutas:  Vähe teistmoodi küsimus:
Kuidas teisaldada, keda soovitada Eesti piires p:70cm; l:40cm; h: 28cm saadetisi, mis ei mahu pakiseina ja on olemuselt raske ja õrn?
Omniva kullerit enam ei kasuta, pakk nurga peale kukkunud, sisu katki.

Mõistlik oleks ise ära viia , postiteenus peksab puruks
Vasta

Kuulsin et klienditeenindus pidi olema nüüd Jõgeval - hoiavad töötasus kokku ja võtavad odavamat tööjõudu
Vasta

(25-01-2019, 20:12 PM)kalleb Kirjutas:  Kuulsin et klienditeenindus pidi olema nüüd Jõgeval - hoiavad töötasus kokku ja võtavad odavamat tööjõudu
 Sa mõtled neid tüdrukuid, kes telefonikõnele reageerivad?
Nende puhul pole asukoht oluline, pädevus on tähtis.
Aga noh, arvestades Eesti Posti üldist taset, alates juhatusest, siis pole vist isegi pädevus oluline. Big Grin
Vasta

Päris pädevad nad jah pole , põhiline on ära kuulata pikk muusikapala mida sinu enda raha eest pakutakse 

Ma kunagi helistasin sinna ja tuli midagi vahele , käisin vajepeal söömas , tagasi tulin tuli ikka veel muusikat ja näe imet varsti ka klienditugi - pakkus mulle moraalset tuge
Vasta

Lahjad olete... Lahjad.

Mul kolleeg kunagi, kes oli suht tige juba enne helistamist, istus ooteliinil 22 minutit. Kui lõpuks vastu võeti, siis teatas ta rõõmsalt (telefon valjuhääldil), et aga nüüd on Meil siin koosolek ja jääge ootele. Teiselt poolt vastati rõõmsalt, et hea küll ja nii me improviseeritud koosolekuga kohvinurgas jätkasime. Tõsi, umbes viie minuti pärast ta asus klienditeenindajaga oma pakiteatist lahkama siiski nii, et kogu kõne sai umbes poole tunniga ühtekokku otsa.

Siiski ainuke inimene minu teada, kes on Omniva ooteliini ootele pannud...

Vabandused, kui keegi seepärast pikemalt pidi ootama...
Vasta

Sobib vist ka siia rubriiki, jutu jätkuks -
http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uud...d=85199951
Vasta

uued uudised ka dpd rindelt. Kuna 2 nädalaga pole suudetud pakki kohale toimetada, st dpd väidab, et neile pole üle antud ja müüja väidab, et on üle antud ning mnigit jälge andmebaasides ei ole, siis väidedavalt saatis müüja dpd-le lao valvekaamera fotod, kus olla näha minu pakk dpd autol Big Grin. Kui eile ei saadud dpd-lt vastust, siis pidi müüja uue paki teele panema ... TASE!!!
Vasta

Lõppkokkuvõttes oli müüja ikkagi süüdi et üldse dpd teenuseid kasutas- on teinekord on targem ja nendega tegemist ei tee
Vasta

Aga miks ikkagi see müüja usaldusväärsem on kui DPD? Lihtsalt, huvi pärast tahaks teada või oled ise ka oma paki pilte näinud? Ja on tal nii head kaamerad, et loeb kohe pakilt etiketi välja?
Vasta

(02-02-2019, 21:42 PM)gruppen Kirjutas:  Aga miks ikkagi see müüja usaldusväärsem on kui DPD? Lihtsalt, huvi pärast tahaks teada või oled ise ka oma paki pilte näinud? Ja on tal nii head kaamerad, et loeb kohe pakilt etiketi välja?
Kes krt teab seda usaldusväärsust, aga vähemalt on müüja suhtlemisaltim kui dpd, viimane raiub et ei tea midagi. Nende väitel olla 18. jaanuaril dpd nende klientide kraamiga euroaluse selle asemel, et toimetada klientideni üle Eesti laiali hoopis nende Valga poodi viinud, kust see siis lõpuks pika otsimise peale üles leiti ...
Ja fotode kohta ei oska midagi arvata peale selle, et äkki paki suured mõõdud on võtmesõnaks.
Vasta

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uud...d=85199951

Karpavärk meedial ka hambus Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(02-02-2019, 23:28 PM)Marko Kirjutas:  Karpavärk meedial ka hambus Smile
Ma ütleks pigem, et meedia on Omnivas toimuva suhtes ikka väga hambutu olnud. Need üksikud arglikud artiklid on nagu lapse lalin. Vaja oleks kogu see bardakk julmalt lagedale tuua. Riigikontroll peaks samuti huvi tundma, mis toimub riigiettevõttes mis oma tööga üldse hakkama ei saa ning kogu auru probleemide eitamisele kulutab.
Tegelikkus on aga see, et riigikontroll istub nagu kult rukkis, ajakirjandus aga otsib kirjutamiseks turvalisi teemasid nagu mõttetud majapidamisnipid või päevakäpa valimine. Peaasi et ei tuleks mõne päris probleemiga kokku puutuda.
Mina olen igatahes juba reaalset rahalist kahju kannatanud ja võitlen praegu, et vähemalt osade detsembri alguses tellitud pakkide eest raha tagasi saada.
Sõbral oli ükspäev Omnivast kõne. Neil olla suur probleem pakiautomaadiga, mis avas saatmiseks juba pakkidega vääristatud kappe. Pakuti, et äkki ta tahaks oma pakkidele ikka postkontorisse järele minna. Ei tahtnud, sest see on lausa surm. Aga et Omniva tädi juba traadi otsas oli, siis küsis sõber oma novembris tellitud kadunud pakkide kohta. Vastuseks sai ainult suure ja sügava ohke.
Ma nüüd ei teagi, kas peab hakkama pikette organiseerima, et oma pakid kätte saada?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(03-02-2019, 10:30 AM)Basilio Kirjutas:  Ma nüüd ei teagi, kas peab hakkama pikette organiseerima, et oma pakid kätte saada?

No väga tore oleks vaadata,kui kõuts Basilio oma ilusa värvilise plakati kõrval Omniva kontora kõrval seisab. Seda võiks teha lausa igapäev...aga kas mitte ei peaks ennast kuskil registreerima,et asi eriti aus välja näeks? Ma arvan,et kui Sa seal mõned tunnid või päevad seisad siis majas hakkab kindlasti elu keema ja leitakse need kadunud pakid kohe üles. Big Grin  Tee aga ära!
Vasta

Nüüd on jah omakeskis sääne nali juba käiku läinud et kui keegi miskit väga ära plähmerdab siis suht kiirelt käratatakse et: "Tra sa mingi Omnivast oled või?"    Big Grin Toungue


Aga muidu selle nädali maalehes oli teine hea artikkel veel. 

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uud...d=85173059

Kes keegi lähemalt tahab lugeda ja tellija pole, siis saatke sõnum mulle...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(03-02-2019, 10:51 AM)Talupoeg taluja Kirjutas:  No väga tore oleks vaadata,kui kõuts Basilio oma ilusa värvilise plakati kõrval Omniva kontora kõrval seisab. 
Siis peaksin ennast töölt lahti võtma ja kilulinna sõitma, et peakontori ees tolgendada. Vargamäe Indrekul olid ka paremad šansid härra Mauruse koolist jumala vastu sõtta minnes, viis vene rubla taskus. Mõni partei võiks anda valimislubaduse Omnivas kõva käega kord majja lüüa. Aga ei, milleks lubada asju mille nimel tuleb hakata vaeva nägema... Kilekotiga pappi ka kuskilt ei tule, et viitsiks asjaga tegeleda. Parem lubame kõigile pensioni juurde, jagame kardulaid ja küttepuid ning laialivalguvaid lubadusi.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

No esialgu katsu kohaliku kontori ligi ennast sättida. Pole vaja kohe pealinna joosta. Otsi veel sõbrad ka üles ja koos on lõbusam. Ülemuselt kauple vaba päev.

T.
Vasta

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/fot...d=85217299

Iseenesest tühine asi ju, aga selgitus....
Pildilt ei paista mingeid ankruid. Kui oli, siis kipsikruvi ja traadijupp Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Pintsaklipslase keeles ongi automaadi all olevad mõnisada grammi kaaluvad timmitavad jalad/toed ankruteks.
Seina külge seda kasti polnud küll keegi kinnitanud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne