Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

Mul oleks olnud muidu ka võimalik meie firma autoga veljed lasta sealt ära tuua (teisipäevasel päeval sai velgede ja ka saatmise eest makstud), kuid kuna seda ei tea kunagi, kust piirkonnast meil auto tagasikoorma saab, ei saanud ma paraku seda ootama jääda. Ja nagu kiuste oli auto reedesel päeval sealkandis, aga siis väga tagasiteed enam ei olnud. Muidu oleks mul veljed juba käesoleva nädala esmaspäeval käes olnud. Aga nagu öeldud, küll ma veljed kätte saan, kuigi lihtsalt käed rüpes ma ootama ei jää, vahepeal tuleb ikka telefon kurjaks ajada.
Vasta

Omniva üllatas informeerimis-suutlikkusega - üks pakk on mul automaadis ja eile kell 18:47 tuli sõnum, et pakiautomaat on (samal päeval) 18:50..20:30 hooldamisel.
oli küll nn viimase hetke teade, aga suund on õige - ilmselt on mingis softiarenduse faasis automaadi mittekasutatavust ette nähtud ja sellega seoses tekitatud teavitamisvõimekus. Tubli - enamasti ju arendamisel selliste nn erakorraliste asjadega ei arvestata Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

MeelisV Kirjutas:võimalik et toimib ka teisiti aga mustvalgelt kirjas ju. (just hetk tagasi kopitud omniva lehelt olles sisse logitud ja seda siis pakkide rubriigis)
"Teenust saab kasutada ainult AliExpressi veebipoest tellides. Saadetised teistest välismaistest veebipoodidest jõuavad elukohajärgsesse postkontorisse."
Mul on õnnestunud Omniva automaati saata pakid nii e-bayst kui ka amazonist, AGA see toimib ainult juhul, kui pakil on peal telefoni number.
Vaikimisi amazon ja e-bay ostja telefoni numbrit aadressi lipikule ei trüki, kuigi seal tellija andmete hulgas on number ilusti olemas. Seetõttu olen telefoni numbri lisanud/dubleerinud aadressi 2. reale ja paistab, et see toimib ilusti. Müüjale olen muidugi kah igaks juhuks maininud, et aadressi label peab sisaldama tel. numbrit Smile
Vasta

Minu saaga lõpetuseks niipalju, et veljed käes. Huvitav on see, et teisipäeval helistasin, et üle kontrollida, kas said kõik asjad kirja- jälgimisnumbrit nad ei tahtnudki, küsiti kohe, et kas Aare. OK, see selleks, kõik oli kirjas, ka see, et neljapäeval tuleb. Noh, tulen mina siis kolmaba õdagul koju ja vaatan, et mingi krdi suur karp toas. Küsisin naise käest et mis see on, ta küsis, et sa vist ise ka ei tea, mis ma kokku tellin Big Grin Teen siis lahti- tagumised veljed olevat juba esmaspäeval tulnud, esimesed tulid eilseks nagu kokku lepitud. Kuller ilusti helistas ja puha ning kunba ma ise olin korraks kodust ära, pani sinna, kuhu ma palusin panna. Lihtsalt see, et kahes osas tulid, oli huvitav. Aga lõpp hea, kõik hea, mul pole mingit põhjust nuriseda.
Vasta

(07-02-2020, 14:31 PM)Aare R. Kirjutas:  ... Lihtsalt see, et kahes osas tulid, oli huvitav. ...
Mulle on saksast rehviliidri rehvid alati tulnud kahekaupa pakitult, sj ükskord üks pakk seikles paar nädalat saksas enne kui teele asus, teine pool oli juba ammu kohal.
Vasta

Tellisin oma saagidele huztl.com osi, maksin paypaliga.Viimased 3 pakki juba 3 kuud tulemata,traking näitas et tollis kinni.Meie toll muidugi ei teadnud midagi. kûsisin raha tagasi , maksid tagasi ilusti.Mõtlesin tühja, twllin uued, tutkit , ûtleb et teie valitud riiki ei saa transportida.Olen enam kui kindel , et mõned veel siin samamoodi küsisid raha tagasi ja hiinlane pani EE saatmise lukku.Kvaliteet oli suht hea ja hinnad ka.Poes siin 4x kallimad kôik samad (hiina )asjad.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta

Ma toon näite, et om nii vä? töötab küll, kui tahab (või Mercurius laseb või teab mis).
Tellisin brexitist paki, mille saatja pani seal posti 2. märtsil kell 16:49. Eestisse jõudis pakk 4. märtsil kell 10:17 ja Tartusse postkontorisse ehk mulle kättesaadavaks 5. märtsil kell 10:37.
Ei saa kurta.
Vasta

(05-03-2020, 16:34 PM)olevtoom Kirjutas:  Ma toon näite, et om nii vä? töötab küll, kui tahab (või Mercurius laseb või teab mis).
Tellisin brexitist paki, mille saatja pani seal posti 2. märtsil kell 16:49. Eestisse jõudis pakk 4. märtsil kell 10:17 ja Tartusse postkontorisse ehk mulle kättesaadavaks 5. märtsil kell 10:37.
Ei saa kurta.
Kuna Hiinaga ilmselt igasugune pakivahetus on seiskunud meditsiinilistel põhjustel siis tundub et postiasutustel on ressursse piisavalt.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(05-03-2020, 16:58 PM)Walter Kirjutas:  Kuna Hiinaga ilmselt igasugune pakivahetus on seiskunud meditsiinilistel põhjustel siis tundub et postiasutustel on ressursse piisavalt.

kas saunanaised rääkisid "igasuguse pakivahetuse seiskumisest" või on väide ka mõne faktiga seotud?

otsimootori poolt antavad nüüdseks juba kuu aja taguse "korraks vähenemise" (kuna hiinlased olid mõnes piirkonnas mingil nädalal kodus) viited ei ole "igasuguse pakivahetuse seiskumine".

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

13piisab Kirjutas:
Walter Kirjutas:Kuna Hiinaga ilmselt igasugune pakivahetus on seiskunud meditsiinilistel põhjustel siis tundub et postiasutustel on ressursse piisavalt.

kas saunanaised rääkisid "igasuguse pakivahetuse seiskumisest" või on väide ka mõne faktiga seotud?

otsimootori poolt antavad nüüdseks juba kuu aja taguse "korraks vähenemise" (kuna hiinlased olid mõnes piirkonnas mingil nädalal kodus) viited ei ole "igasuguse pakivahetuse seiskumine".
märksõnad olid "ilmselt" ja "tundub" neile kes veel aru ei saanud... Kes fakte vajab neid ka leiab - näit. lähimast Omniva jaotuskeskusest kel sinna asja on. Lõpetuseks teema oli Brexitimaalt paki kättesaamises.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Väga hea, et teemast ühtviisi aru saame - see on pakkide liikumisega seotud. Need "arvamised" aga tegelike pakkidega kokku ei lähe. Las jääda saunanaiste (sh ka postkontorimuttide) "ilmselt" ja "tundub" täiendustega väited tulevikus naistesauna. Eriti veel, kui need ei ole tõsi.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

15.02 Alist tellitud SSD kettad laekusid Lõuna-Eesti osariikidesse 02.03, seega ei ole seiskunud. Siiski sügisel tuli sama asi samast kohast 7 päevaga.

JAN
Suzuki GV & VW Caravelle
Vasta

Asjad ikka vaikselt liiguvad jah. Ainult Juhtmevabade lülitite tellimus ei taha liikuda. Hiinlane kirjutas mulle et neil on pikendatud uusaastapidustused, läheb veits aega.
Kirjutasin vastu et raske jah siin muutlikus maailmas uue aasta algus. Aga loodan et sina ja sinu pere on terve, peame uskuma et meie juhid ja Partei suudab toime tulla selle olukorraga.
Ma ei tea kas sellise pasa kirjutamine aitas midagi, aga järgmine päev oli asi liikuma hakanud ja hiinlane kirjutas vastu et on tänulik minu kiituse eest ja loodavad ühiselt taastada oma strengthbest (võimuse inglise keeles?).
Vasta

Esimest korda põhjust kurta tubli omniva üle, märtsi lõpust saadik on pakikene kuskil eestis ringi liigelnud. Nädal tagasi leiti põlvamaal üles ka aga nüüd jälle vaikus Smile  Kohe kuidagi ei taha see kohale jõuda, müüja kelle kaudu asju sai ostetud ise samamoodi hämmingus et mis kimaroi see olgu.
Vasta

Dpd kuller. Tellisin siit paki transa UK st  Eestisse 7 päeva tagasi s.o. reedel. Siiani pole pakile järgi mindud. Kolmapäeval vabandati 2 korda ja lubati sama päev minna s.t. üleeile. Täna reedel ei midagi veel. Ootame järgmist vabandust. Pakk on pakitud ja ootab saatja juures pealekorjet ehk siis ettevõtte poes /laos. Plaan on varsti uuesti tellida aga nii võib juhtuda et saab kaks pakki korraga.  Toungue
Vasta

saaga jätkub  Big Grin kullerteenus DPD moodi
peale reedest päringut vabandati jälle ja lubati esmaspäeval joosta paki järgi
aga laupäeval tehti samale pakile uus pekiteade koos uue numbriga  Rolleyes
mis selle mõte oli ? paneme uue pakinumbri, et aeg hakkaks uuesti otsast jooksma ?

igaljuhul pole s....i muutunud ja senimaani istub pakk saatja juures 

ootan uusi vabandusi tänasele kirjale mille just saatsin.

ok isegi kui eemaldame ajajoonest nädalavahetused ja esimese päeva siis on täna 7-s päev
koos saba ja karvadega on 12-s päev.  Cool
Vasta

Omnniva eile Riiast 11.20 pandi teele.
Täna 7.30 Paides automaadis.Eriti kiire seekord.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta

Cargobusi kuller tuli Maanteemuuseumi elik külakolkasse pakile järele veerand tundi pärast tellimuse veebis esitamist Cool . Ma veel kleepisin väljaprinditud silti pakile.

veel positiivi: k 14.28 tegin kõne Tallinna poodi ja järgmine päev k 11 oli pakk survepesuri otsikuga OSC kulleriga kohal.
Vasta

Tellisin autojupid reedel pealelõunal mikistanist, eile oli pakk juba Tallinnas, täna hommiku tegin deklaratsiooni ja kell 1 tõi kuller koju. Aitäh DHL.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

isandpauk Kirjutas:Tellisin autojupid reedel pealelõunal mikistanist, eile oli pakk juba Tallinnas, täna hommiku tegin deklaratsiooni ja kell 1 tõi kuller koju. Aitäh DHL.
Palju transa maksis kui saladus pole?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne