Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

Mina saan vahelduseks Omnivat kiita: suutsid kahelt erinevalt saatjalt minule tulnud pakid mahutada samasse kappi ja sama koodi alla. Mulle meeldib.

Paari päevaga olid kohal ka.
Vasta

Ei tea et ma Svetalt mingit pakki ootan, aga tegu vist kulleri nimega kes selle automaati paneb? Milleks ja kellele see info vajalik on?

Hea klient

Omniva koos Sveta Grigorjevaga teatab:

Pakk on nagu armastus.
Ta ei tunne piire.
Ainult òiget aadressi.

Sinu pakk ootab!
Loo Grossi pakiautomaati (aadress: Saha tee 9, Loo, HARJUMAA 74201)
Uksekood xxxxxxx
Vasta

(29-03-2022, 14:59 PM)wax Kirjutas:  Ei tea et ma Svetalt mingit pakki ootan, aga tegu vist kulleri nimega kes selle automaati paneb? Milleks ja kellele see info vajalik on?

Hea klient

Omniva koos Sveta Grigorjevaga teatab:

Pakk on nagu armastus.
Ta ei tunne piire.
Ainult òiget aadressi.

Sinu pakk ootab!
Loo Grossi pakiautomaati (aadress: Saha tee 9, Loo, HARJUMAA 74201)
Uksekood xxxxxxx
No ma ühte tean.

https://www.omniva.ee/meie/uudised/koik_...loominguga
Vasta

Käisin täna Cargobus-is. Üks sõber tellis teisele paki, mis pidi jõudma üleüldse kolmanda kätte ja ise järele minna millegipärast ei saanud. Saadeti mind järele, kuna kedagi teist polnud lähedal võtta. Läksin kohale, ütlesin saadetise numbri ja kättesaamise koodi aga kätte ikka ei saa, kuna ei osanud öelda, kelle nimele pakk oli. Proovisin üht nime - vale. Kasutasin ära õlekõrre ja helistasin sõbrale. See ei võtnud vastu. Proovisin teist nime. Vale. Lõpuks kolmandaga läks täppi ja lubatigi kohe pakk kätte anda, kui 8 eurot teenustasu ära maksan. Ei noh, arusaadav, miks keegi järele ei tahtnud minna.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

14.11 pandi pakk Ukraina poole teele, postiga.
14.12 saadi pakk Ukrainas kätte, jalksi viies oleks vist kiiremini saanud  Big Grin

13.12 pandi pakk Ukrainas posti.
15.12 tuli teade et pakk ootab sides, Ukraina poolel siis.
16.12 hommikul saab kätte.....
Vasta

Nonii, sain ka käe valgeks. Tellisin tütrele jalgrattakiivri kodust poole kildi kaugusele Omniva kappi Pärnus. Täna tuli siis Omnivalt sõnum, et kiiver on kohal... Pärnu-Jaagupi postimajas! Kuna see jäi täna mu marsruudi lähedale nagunii, ei hakanud ma seda ringi laskma saata, vaid hüppasin möödaminnes läbi. Veider on ikkagi.
Vasta

Kui palju meie pakke on läinud Kivimäe talu asemel Kivimäele Tallinnas Smile

Rääkimata sellest kuldaväärt kullerist, kes pidi mul ukse taga olema Tööstuse tänaval...Võibolla et oli ka, aga tema oli Tallinnas Tööstuse tänaval, mina aga elasin ühes teises asulas.

Tundub, et lugemine pole enam moes - veeritakse üks sõna kokku ja juba joostakse. Terve lause lugemine on ilmselt asjatu vaev.
Vasta

Mulle tuli just eelmisel nädalal üks võõras ajakiri postkasti. Aadress ilusti õige, ainult asula vale.
Kusjuures kummaline on see, et õige aadress koos õige asula ja postiindeksiga oli trükitud aadressikleepsul olemas, sinna kõrvale oli käsitsi kirjutatud minu postiindeks.
Vasta

(02-05-2023, 13:17 PM)Aare R. Kirjutas:  Nonii, sain ka käe valgeks. Tellisin tütrele jalgrattakiivri kodust poole kildi kaugusele Omniva kappi Pärnus. Täna tuli siis Omnivalt sõnum, et kiiver on kohal... Pärnu-Jaagupi postimajas! Kuna see jäi täna mu marsruudi lähedale nagunii, ei hakanud ma seda ringi laskma saata, vaid hüppasin möödaminnes läbi. Veider on ikkagi.
Kas äkki kapid õiges kohas täis polnud?Mul ka nii olnud,et tellitud grossi,aga pandud rõõmu kuna grossis polevat vaba auku...Kuna keila väike siis kahe kapi vahe vast alla kilomeetri ja elab üle ja asja hädasti vaja...
Vasta

Ma saaks sellest isegi aru, kui ma Pärnu linnas ei elaks, kus teisi kappe vast veidi lähemal kui Pärnu-Jaagupis on Big Grin
Kusjuures pakil oli ka Pärnu-Jaagupi, mina ei näe muud põhjendust kui hooletut või kehva lugemist.
Vasta

(02-05-2023, 16:01 PM)Aare R. Kirjutas:  Ma saaks sellest isegi aru, kui ma Pärnu linnas ei elaks, kus teisi kappe vast veidi lähemal kui Pärnu-Jaagupis on Big Grin
Kusjuures pakil oli ka Pärnu-Jaagupi, mina ei näe muud põhjendust kui hooletut või kehva lugemist.

Võib-olla on Jacques Paganel Omnivasse tööle sattunud?
Vasta

Ma ei tea, kes tuu om, aga võibolla tõesti- nime poolest nagu võiks isegi seal kivi all see vähk olla Big Grin
Vasta

J. Verne "Kapten Granti lapsed", Lembit Ulfsaki üks tuntud rolle 1986. aasta filmist.

Õpetatud geograaf, kelle mõtted nii kõrgelt lendasid, et suisa valest maailmajaost päästeoperatsiooni alustati. Arvestades Omniva saavutusi, siis nemad oleks ilmselt kusagilt Siiriuse kaugema planeedi kuuendalt kuult alustanud samade algandmete pealt...
Vasta

Paganel töötaks Omnivas ehk siis, kui paki peal oleks kirjas aadressiks /loetamatu/nu. Ja siis läheks pakk Pärnu asemel näiteks Kernu.
Vasta

see küll ammune lugu juba, kui ma polnud veel pakiautomaadindusega väga kursis. Oli vaja paar veini üle anda. Kaugelt toodud suveniirid. Aga kuna ajagraafik ei klappinud, et saaks inimesele otse üle anda , siis helistasin mingi pakiautomaadifirmasse ja küsisin, kas nii asi toimib, et panen paki automaati ja teine inimene võtab poole tunni pärast välja samast pakiautomaadist. Vastus oli jah. Keerasin siis sisse Järve Selverisseja võtsin esimese ettesattuva pakiautomaadi , ju neil kõigil sama süsteem, trükkisin sama automaadi aadressi välja ja olin meeletult õnnelik. Paki uus omanik aga hädas, pole koodi, millega pakk kätte saada. Kuidas siis asi käis? Omnivas ükskõik mis on aadress, pakk läheb kõigepealt sorteerimiskeskusesse. Antud juhul tulid siis peale jõulud, aastavahetus+ veel aastavahetuse pakibuum . Pärast veel lugesin, et vedelikke ei tohigi pakiautomaadis saata lisaks muudele keeldudele. Aga hiljem on siiski üsna inimlikud kogemused ka Omnivaga, kuller leiab üles ja toob ära.
Vasta

Hommik!
Kas veinid on alles? Ma muidu võiks Türi Maximarketi juurest kapist kaasa haarata...
Vasta

(09-05-2023, 08:59 AM)hullmaks Kirjutas:  Pärast veel lugesin, et vedelikke ei tohigi pakiautomaadis saata..
Aga kui pakiautomaati lihtsalt hoiulaekana kasutad e. ei saada neid edasi mitte kuhugi?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Seekord dpd.
Eelmine nädal tellisin e poest kauba,neljap 30 nov pandi kulleriga teele.5dets tuleb sms teade,et kuller toob see kell,ootan ei kedagi ja tuleb sms pakk kappi  visatud...Saatsin päringu kohe,et kes käskis?Olevat mingi jama aadressiga olnud,et tundmatu aaress...Kirjutasin ka müüjale ja ka tema uuris.Aadressi sisestamisel nõutakse aadressi ja pannakse vägisi ka maja nr ja tänava kohustus(metsas ei ole tänavat ja maja nr,on talud).Mina panin aadressi nagu alati pannud,et talu ja küla ja vald ja siiani alati tulnud.Seekord müüja väitel nõudnud dpd ikkagi ka maja nr...ja pidi mingi kokkulepe olema,et kui nr pole olemas siis 0 ja müüja panigi talu nime taha 0 ja sellest piisas,et dpd juhe koos ja aadress tundmatu...5 dets hommikul visati kappi,sama päeva õhtul ju tühjendati kappe ja siis ei saadud kapist võtta ja tagasi viia?Ise nutavad,et tule ruttu järgi,et kapid täis...6 dets päeval läks kuller ja võttis paki alles ja viis tagasi ja muudkui seisis ja seisis...samal ajal ajab dpd mulle ja müüjale muinasjutte,et homme tuuakse...See homme saabus alles täna hommikul ja pakil tõesti maja nime taga nr ja ring ümber tõmmatud ja küsimärk,dpd muidugi tunnistada ei taha seda aadressi värki ja ajab muinasjuttu,et segastel asjaoludel sattus pakk kulleri asemel hoopis kappi...
Vasta

Kui juba täis kapid jutuks tulid, siis on vist Itellal, kui nüüd ei eksi, juba mitmes aasta spets "pakisaatjad" kasutusel. Satud kogemata poodi ja vaatad kuis nad on omale kuhugi fuajeesse järjekordse mõnusa pesa pununud koos matkatoolide, kohve ja värskeima ussimänguga telefonis. Ei tahaks küll olla ei nende, aga selle õnnetu kunde nahas, kes antud üritusele näiteks 5 minutit hilinema juhtub, kui kraam taas kaubikusse on korjatud ja oled nagu napilt oma ebavajalikust alibaba vidinast seks korraks ilma jäänud. Aga võib-olla tuleb siis telefonile vastav teavitus, et mees, ära täna enam tule või midagi taolist. Pole antud probleemistikule kunagi täpsemalt pihta saanud. Ühtepidi siis olevat liiga palju pakke, mida inimesed kapist välja võtma ei kiirusta vaid mõnusalt laagerdada lasevad, teistpidi võttes võidki ju niimoodi poe vahele sahmima jääda, kui boksid ei tühjene ja sinu oma endiselt sinise kasti põhjas lösutab ja igapäe 5 mintsa hilined. Algul mõtlesin et on mingi jama kappide või nende elektroonikaga, kui aga hoiukapp ükskord mind tuttava klõpsu asemel rääkiva "kapi" juurde saatis, siis selgus jutuajamise käigus, et asi pole siiski vaid streikivas elektroonikas. Teiste firmade puhul pole seesuguseid sotsiaalseid töökohti märganud, aga üks edukas soome firma võib seda endale lubada kylla. Tea, kas saavad innovatsiooni eest mingid lisarahad või mis.

Kui mina see pakisaatja peaks olema, siis hiljemalt kolmandal päeval hakkaks möödakäijatele seda jama kas mingi loosi korras või päris otse maha parseldama. Teed vastava sildi, et viis kulli lugu ja iga loos võidab. Pärast müüd juba kilohinnaga. Olekski probleem lahendatud. Pakke kaob iga päev nii palju, et mingit jama ei tuleks, ehk antakse veel kontoorast preemiatki.
Vasta

Vihata pole viimasel ajal suurt midagi. Teisiti on saanud küll ja küll ja see on siin riigis üks hea märk. Inimesed on suhtlema hakanud. Isegi siis, kui käkiga on hakkama saadud, julgetakse seda tunnistada ja alati on saadud ka kahepeale lõpplahendus kokku klopsitud. Vähemalt minul on nii olnud.

Helistas kuller (täpsemini gjuller), et on kohe-kohe ukse ees ja tahab kaubast lahti saada. Ma olin juba kodunt jeelet teinud, omal marsruudil pea kümmekond kilti eemal ja andsin kullerile teate edasi, kuhu kaup maha poetada. Siis aga hakkas hing pitsitama, et kurat, mul on ju seda kola ikkagi täna nüüd ja kohe tarvis. Keerasin otsa ringi, läksin koju tagasi.
Avan seal siis kokkulepitud kohas improviseeritud panipaiga luugi ja ohohh - asju polegi! Helistan kullerile, toru ei tõsteta. Pommitan ja pommitan viieminutiliste vahedega, lõpuks vastab...
Selgus ränk eksitus. Tüüp oli minu asjad sorteerimisjaama maha jätnud. Alles siis märkas, kui mu koduuksel neid kaasa võtmata asju maha laadima hakkas  Big Grin Omaette muidugi vandusin, et on kuradi tohmu, oleks võinud ju kohe teatada, et nässu läks see trett...
No juhtub, eksole, mis siin ikka nüüd enam teha....  Vähemalt pinnisin välja juhised, et kus see kaubajaam tal asub ning sain sealt siis oma nodi kohe ka kätte. Väike viiekümne kildine ring tuli vaid endal teha, a no sitta kah! Muidu ongi elu liiga üksluine Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne