Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?
#1

Sakas DPD teenus on hullem kui kapsasupp Eesti kohta ei tea öelda aga siin on iga teise
pakiga kimaroi Sad  Sad
Kimaroi on loomulikult odava teenuse teretunud eelis..
Eelmine kolmapäev tellisin netist öli radika projekti tarbeks ja nagu enamus juhtudel
transpordi teenus  DPD aga seda millega müüja sulle selle pärast saadab näed alles siis
kui pakk juba teel.Vanasti oli  nii et alati ennem kirjas transa teenuse osutaja.
Kolmapäeva öhtul tellitud ,laupäeva hommikul tracingut vaadates seisab seal et
pakk saabub täna 13.00-14.00 no väga tore nii kiiresti ei osand oodata...
Sai köik toimingud edasi lükatud et ootan ära asi käes ja järgmisel punktil kriips peal,
peale selle sai veel naise pla.plaad kuulatud et meil muudki teha kui siin vahtida, mingi
poole kolme paiku vaatasin siis veel korra tracingut ja näe imet ma polevat kodus
olnud ja olevat teade jäätud ,jooksin alla postkasti juurde sealt vaatas vastu üks jäme
tü........a
Poole tunni pärast ilmus veel tracingusse et esmaspäeval peale löunat vöin paki
paketishopist ära tuua,hea seegi...
Selleks et esmaspäeval enne sulgemist kohale jöuda jäi jälle midagi tegemata ja seal
shopis ootas mind jällegi jäme t....a
Teisipäeva öhtul koju jöudes teade et te olete teist korda meid maha maganud ja nüüd
peate meiega neti kodulehel ühendust vötma .
Kodulehte avades selgus et selle paki kohal ripub mingi punane kolmnurk ja selle paki
igasugused suunamise ja muud vöimaluse suletud..
Peale tänast kolme könet minu ja selle asja müüja poolt lubati täna öhtuks kätte toimetada
aga jälle t.....adki Läheks ise depoose järgi aga DPD on meil ainuke sitaauk kus ise järgi
käia ei saa teistel normalsetel firmadel on selline vöimalus(nagu UPS)
Aga selle raha eest mida seal neile tolgustele makstakse ei teeks ise hommikul
vasakut silma kah lahti Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad
Mingil määral möistan ka miks tööd ei tehta .......

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#2

On siinmailgi kullerikujulised piidrinahad rõõmsalt teatanud, et kedagi polnud kodus. Olukorras, kus pidevalt oli mitu inimest suisa õues. Ja see pole sugugi mõne üksiku käitise pärusmaa - täispiidreid hoitakse palgal vist küll kõigis siinesindatutes.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#3

Toon siinkohal välja k-rauta poe. Esmaspäeva hommikul oli vaja 1 rull aiavõrku. Otsisin netist välja ja kõige soodsam krautas 45 raha maksis. Sõidan 40 km poodi, rull bussi (driveinnis) ja maksma. A kassas maksab 78.-  mida vi..u, just vaatasin 45 oli.  Eeeaaaaaa  meil netipoe hinnad ei ole samad.  Nii ei lähe mitte, viskasin rulli välja  Smile   Kohe netti ja vormistasin e-poe tellimuse ja kättesaamis koht see sama pood kus parklas olin, lihtne ju, a ei sittagi. Kauba kättesaamine 3-5 päeva.  Minge tead kuhu, panin siis kuller ja koju. Kui tagasi jõudsin (nii 35-40 min. hiljem)vaatasin omnivast, et kaup üle antud kullerile. Ja mina pean ootama 3-5 päeva. Tänaseks pole veel kätte saanud, seisab kuskil sorteerimis keskuses, eks paistab millal saab.  Järgmine kord ostan kasvõi sajaga kuskilt mujalt  Smile
Vasta
#4

(28-09-2017, 08:18 AM)klemm Kirjutas:  ... vaatasin omnivast, et kaup üle antud kullerile. Ja mina pean ootama 3-5 päeva. Tänaseks pole veel kätte saanud, seisab kuskil sorteerimis keskuses, eks paistab millal saab. ...
no ärge sellest omnivast mulle kõnelge ... hiinast tuli pakk nigu nipsti aga omniva saatis piki eestit mitu päeva, siis tuli esmaspäeval sõnum, et lähimas postkontoris, 3 tunni pärast järgmine sõnum, et vallakeskuse postipunktis elik poes. No krt, mida ma sinna 15+15 km sõitma hakkan, kuhu asja kunagi pole ... tellisin tagasi lähimasse postkontorisse aga see lahti ju poole päeva kaupa ja mul võimalik kätte saada vaid järgmine neljapäev  Sad  11 päeva lihtsalt mingi Tallinna idika pärast, kes äkki otsustas, et kui aadress on ühes vallas, siis ei või mitte teise valla postiasutusse saata, ehkki see on poole lähemal ja asub teel Võrru. Kohaliku postkontori tüdruk naeris kah, et ei tea miks, oli pakk tema saatelehel ja siis äkki enam mitte ...

P.S. Kulleritega on mul seni meeldivad kogemused, on alati mu karup__s koha üles leidnud, helistanud ja pakkunud ka muid üleandmise variante jne inimlikult suhelnud, et kaup saaks kohale.
Vasta
#5

Kulleritega on minulgi ainult positiivsed kogemused. Helistavad ette ja kui vaja toovad töö juurde jne.
K Rautaga on jah nii, et netipoe hinnad erinevad "tellistest poe" hindadest nagu öö ja päev. Rääkisin just eile klienditeenindusega, et kui netipoes on hind niisugune, poes letihind naasugune, aga mina tahan osta püsikliendist firmale, milline hind siis tuleb? Öeldi, et netipoe hinnapoliitika ja teenindus jne on nende omast TÄIESTI ERALDI. 
Tuli siis šefilt ekstra luba küsida, et kuule, need asjad on kokku lepitust ikka pea 2x kallimad mis ma ostma pidin, kas ma ikka tohin...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#6

No mul kolm värsket võrdlust käesolevast nädalast. Kõik kaubad tellitud samal kuupäeval mingi ühe tunni sees Saksamaalt. Ja kõikidele sai märgitud lause " KINDLASTI ETTE HELISTADA"
1. DPD- ga saksast tulnud pakk kenasti 3-e päevaga kohal ja kuller kenasti helistas ja küsis kas toon kodusele aadressile või sinna garaazi aadressile(nad ennegi sinna toonud)
2. UPS- ga sama teema mis DPD-ga
3. OMNIVA- pakk kohal 6-e päevaga ja LOOMULIKULT keegi ei helistanud. Täna hommikul kell 9.30 kui naine hakkas just kodunt ära sõitma, sõittis meie majast mööda Omniva Smile rõhk sõnal sõittis
 Ja trackingus märge,et ei olnud kodus. No mida vi**u. Auto oli hoovis ja naine auto juures. Vaatas debiilse kulleriga tõtt.
Kisasin ja karjusin nii,et endal oli ka häbi. Aga sain paki omale garaazi mingi paari tunni pärast. Uskumatu koht.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta
#7

tellige kulleriga kaup kuhugi päraperse metsa ja siis vaadake mis toimub,ükski ei leia üles.kunagi naine tellis digifotoka kusagilt poest,kuller omnivast helistas ja poole sõna pealt katkestas kõne ja sõitis kuhugi ja andis minu uue fotoka kellegile suvalisele annelile üle.helistasime kullerile tagasi ja vastus,et pakk juba ammu üle antud,aga saaja pole pakki näinud.nii oli ja jäi ja omnival ülbust ülearu.tükk aega k......n netipoega kuni hakati ka pakiautomaati saatma.
Vasta
#8

(28-09-2017, 18:15 PM)muska71 Kirjutas:  tellige kulleriga kaup kuhugi päraperse metsa ja siis vaadake mis toimub,ükski ei leia üles...
no vaat mina elan sellises karuperse metsas ja kõik kullerid on üles leidnud talunime järgi, mõni on helistanud ja juhatust küsinud, üks rehve toov keeras valesse kohta ja jäi sisse aga tuli ikka lõpuks kohale. Tõsi Omniva kulleriteenusest pole ma midagi kuulnud ...
Vasta
#9

(28-09-2017, 17:22 PM)wagoneer Kirjutas:  No mul kolm värsket võrdlust käesolevast nädalast. Kõik kaubad tellitud samal kuupäeval mingi ühe tunni sees Saksamaalt. Ja kõikidele sai märgitud lause " KINDLASTI ETTE HELISTADA"
1. DPD- ga saksast tulnud pakk kenasti 3-e päevaga kohal ja kuller kenasti helistas ja küsis kas toon kodusele aadressile või sinna garaazi aadressile(nad ennegi sinna toonud)
2. UPS- ga sama teema mis DPD-ga
3. OMNIVA- pakk kohal 6-e päevaga ja LOOMULIKULT keegi ei helistanud. Täna hommikul kell 9.30 kui naine hakkas just kodunt ära sõitma, sõittis meie majast mööda Omniva Smile rõhk sõnal sõittis
 Ja trackingus märge,et ei olnud kodus. No mida vi**u. Auto oli hoovis ja naine auto juures. Vaatas debiilse kulleriga tõtt.
Kisasin ja karjusin nii,et endal oli ka häbi. Aga sain paki omale garaazi mingi paari tunni pärast. Uskumatu koht.

Meie maal ei helista sulle keegi ainult UPS väga erand juhtudel....
DPD ja GLS Peedikud on enamuses umkeelsed kes meie riigi keelt ei valda
siis ei saagi ju helistada oleks vöind mulle kas vöi Poola keeles rääkida
nii palju oleks ma aru saand ja vist vastatagi midagi osand...
DPD enamus juhid Poolakad kes tegelikult elavad Poolas ..GLSi juhid enamasti
kohalikud venelased kes heal juhul kolm söna valdavad Sad Sad
Selle raha eest ju itlerid ise tööle ei hakka Big Grin
Minu DPD saaga löppes sellega täna hommikul oli käidud aga olin tööl
selle asemal et pakk paket shopile seitsmeks päevaks üle anda läks see kohe
müüjale tagasi
Müüa lubas homme hommikul mulle DHLiga uuesti saata ..
Ka tema oli täna DPD service sitapeadega rääkinud kuid ütles
et selles asutuses otsad kövasti vees ja vaata et ise veel süüdi pole
MInu tänase köne peale öeldi et teiega ei pea me üldse rääkima,et helistage paki
saatjale mille peale ma talle ütlesin kah paar Bayeri keelset söna mis köikides keeltes tavaliselt
esimesena omandadakse Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#10

DPD kulleriga olen isegi hädas olnud, temal on 1 aeg kuna ta tuleb, helistab ainult siis kui on juba tee otsas, ei mingit ette teatamist ega planeerimist. Kohaletoimetus aja paindlikk muutmine ei tule kõne allagi. Kui see kell pole kodus siis on see sinu asi ainult mitte nende. 
Kõige positiivsemad kogemused on smatrt kulleriga kellega saab varakult kontakti, mulle helistab hommikutti ja pakub variandid välja kuna tulla saab veidi kannatab siia sinna planeerida kas tuleb ringi alguses või lõpus läbi ja kui see päev ei sobi pakub mõne teise päeva kus satub minu kanti minule sobival ajal....
Vasta
#11

DPD on alati saatnud SMS- i eelneval õhtul või sama päeva hommikul, et kuller tuleb päeval kella (selle) ja kella (selle) vahel ja nii on ka alati olnud. Mina küll ei saa midagi kurta.
Vasta
#12

DPD saatis sms'i koodiga, et teataksin päeva kuna pakk minuni toimetada.
OMNIVA toimetab pakid minuni kohaliku postiljoniga, kes alati helistab ja küsib kuna keegi kodus, et pakk üle anda.
OSC alati helistatud kuna mulle sobib, et pakk kohale tuua.
Ilmselt mul lihtsalt vedanud. Samas omniva pakiautomaat tellin viimases hädas. Big Grin
Vasta
#13

Lõpetasin täna oma omniva tellimuse ära.  Mingu nad teate kl kuhu.  Esmaspäev viidi kaup õismäelt lasnamäele, siis kolmapäev männikule ja sinna ta jäigi.  Täna 3-4 tundi telefoniga igast inimesi taga aetud ja käisin erandkorras ise männikul järgi. Muidu oleks tulnud äkki esmaspäev või äkki teisipäev või äkki järgmine nädal keegi täpselt ei teadnud. 
Tuleb eriti kõvasti tänada klienditeeninduse  tädisid kes olid väga tublid, viisakad ja abivalmis.
Ja see jama kõik ühe võrgurulli  ja 40.- kokkuhoiu pärast.  Lõpuks sõitsin maha 200 km. ja kulutasin palju aega.  Sinna poodi kl enam ei lähe ja omniiväää võib ka ennast põlema panna.  Aga aed valmis ja kõik juba õnnelikud   Big Grin
Vasta
#14

DPD , GLS peaksid maksma ikka vähemalt 11.78 saksas tunnis.  Herpes pidi pakide pealt maksama. Jölude ajal ei vallanud Herpese juhtidest keegi ei saksa ega inglise keelt Aachenis. 
GLS on pakile nende "pessa" järgi minemine tasuline teenus. 2€ taheti vist. 
Aga ette helistamisest ja aegadest. Kas te arvate et keegi hakkab seda ringi mida need autode päevas teevad risti-rästi tegema vöi. Et üks kunde tahab nii ja nüüd panen 10 km teine tahab siis. Kui on eraldi teenus valitud siis teine tera. Ring sõidetakse iga päev sarnaselt ja selle järgi kellaaeg. See et ei pakki üle anda on teine teema. 10-15% juhtudel ei tööta nt ukse kell, majaomanik on ostnud kõige odavama sita. Väraval on silt kuri koer ja puudub ukse kell, et lähen vaatan kui kuri? kas te arvate et kullerite on töötelefonid? Saksamaal kindlasti mitte. Ja Isiklikult nr helistamine on paha-paha mõte.
DPD kuller ei pidanud  Süsteemi sisestatud nr Eestis nägema kui ma nt Saksamaalt pakki saadan, peab eraldi peale kirjutama nt.  Aga autojuhtimise tööd Saksamaal eriti ebapopulaarsed. hartz4 on parem Big Grin
Vasta
#15

Üleeile UPSiga tellitud kaks pakki täna hommikul kohal nagu möte  Smile
Muidugi sellese karpi oleks veel neid radikaid mingi neli tükki mahtunud
Minu kui erakliendi jaoks loeks selline pakk selles asutses vist rohkem
maksnud kui see radikas
[attachment=65374
Täna hommikul tuli see öli radikas siiski kuigi service tel. öeldi
eile et see juba tagasi teel saatjale,püütsin sellele juhile rahulikult
seletada et ole hea mees et kui kedagi kodu pole siis paket shopi viia
aga see mees oli ainult Rumeenia keeles tugev...
Pakil oli kiri peal saajale helistada ja punasega köik alla tömmatud aga
sittagi
   
Kurat raha tahavad nad siin teenida aga keelt ei taha keegi öppida..
Mina sin sellest önneks väga ruttu aru et ilma keeleta jäädki siin terveks
eluks ei kellekski....


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#16

Huvitav oleks siia vahele kuulda teist poolt ka: foorumis on peaaegu 9000 kasutajat ning mõni töötab ju ikka kullerina. Ei tea, kas sellise kaeblemise peale julgebki oma nimega sellisel juhul välja tulla, sest praegu saab umbmääraselt kaevelda, et DPD ja UPS jne jne, a siis lintšitakse juba konkreetne persoon ära  Toungue

Arvestades seda, kui palju pakke saadetakse tegelikult asutuselt asutusele, siis ma olen hakanud mõtlema, et ega see eraklientidega sehkendamine mingi nišivärk pole? Ma olen töötanud sellistes kohtades, kus on tööpäeva sees alati keegi olemas ning polegi mõtet ette elistleda. Ühes kohas oli ka nii, et kuller oli piisavalt palju meie juures käinud, et kui oli vaja midagi peale korjata, aga inimest parajasti kohal ei olnud, siis vaadati fuajees loogilise pilguga ringi ning leiti sobilik objekt iseseisvalt  Big Grin
Vasta
#17

Nii, nüüd Norras tööl. Puidufirma teeb puutoorikud 77 kliendile valmis. Laaditakse ühe rekka peale ja tuld Big Grin Kohalikus keeles teretan, tänan, jätan hüvasti. Äkki midagi veel Rolleyes Üldiselt saab hakkama. Ehitustel palju vene keele oskajaid. Loodame, et minu töö kohta pole halba tagasisidet kompanii saanud.
Vasta
#18

Kiruda võib ju alati kõike. 
A mul on viimased pakid imeliselt kohale toimetatud. Mõnega on vahest probleeme ka olnud. Ju siis oli halb kuuseis.
Kuda see vanasõna nüüd oligid, palgist ja sinisest silmast...
Vasta
#19

DPD jaoks (DHL ja UPSjaoks ka) on oluline ainult nende enda kleepekas kõik muu on lihtsalt "deko".  DHL il on keeld rohkem kui 5% pakidest  filiali viia.  ajavad statistikat taga. Võib olla DPD-l ka.  Seda kirja mis pakil on näeb ju aint kuller ja tema oma isiklikul kulul ei hakka kuhugi helistama eriti kui keel vilets.  Milleks, tema palk ju sellest ei sõltu  Big Grin  
GLS -iga tellides on võimalik kontreetsele pakile koht panna kuhu selle võib poetada. Äkki on DPD-l kah pole uurinud ma ainult saadan kuna isegi minu soodussega on UPS liiga kallis Toungue
Vasta
#20

Ei tea aga mu proual lausa 2 korda DHL-iga juhtunud kus ootame pakki aga pakki ei kuskil, lõpuks hakates taga otsima tuleb välja, et sel ja sel kellaajal ning kuupäeval on käidud antud aadressil kuid kedagi kodus ei olnud ja ei saanud kätte toimetada ning pakk tagasi saadetud saatjale. Viimane kord tõstsime kisa, et meie nende paska kinni ei maksa ja uuesti kohaletoimetamise eest ei maksa kuna me olime mõlemad sellel päeval kodus ning kedagi ei käinud ja siis vabandati ette ning taha ning nagu naksti oli näost punane kuller pakiga ukse taga...
Tundub, et mõnel kulleril on lihtsalt kopp ees väikesest palgast ja pikast tööpäevast ning on lihtsam panna, et kedagi polnud kodus kui ei viitsi kuhugile tallinnast kaugemale sõita...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne