Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

Targemad on väitnud, et kõige paremini aitab jõulustressi maandada suure hulga sularaha pikaldane ja korduv ülelugemine.
Veidi järgi mõeldes ja kohandades - kui raha kohe sedapalju käepärast pole, siis miks ei võiks sama eesmärki täita ka mõnel eriti närvikäival infoliinil üks pisike verbaalne väljaelamus : ) ?
Vasta

(21-12-2018, 09:13 AM)alfredo Kirjutas:  Targemad on väitnud, et kõige paremini aitab jõulustressi maandada suure hulga sularaha pikaldane ja korduv ülelugemine.
Veidi järgi mõeldes ja kohandades - kui raha kohe sedapalju käepärast pole, siis miks ei võiks sama eesmärki täita ka mõnel eriti närvikäival infoliinil üks pisike verbaalne väljaelamus : ) ?

Küll on hea, et tänapäeval on telefon leiutatud ja saab teiste inimeste peale end välja elada, ei pea enam metsa minema, kui pidurdamatult karjuda soovid. Ise soovitaks, et minge parem puuriida juurde lõhkuge puid, või tehke midagi, üldfüüsiline tervis ka tänab väikse liigutamise eest. Linnameestel muidugi raskem, aga leiavad nemadki omale rakendust.  

Omale käib ka ilgelt närvidele kui kaugelt väljamaalt pakk Eesti jõuab nädalaga aga siin läheb Tallinnast Lõuna-Eestisse jõudmisega teist sama palju. Aga reaalsus on see, et pakid kaovad ja kui su pakk on ikka kolm nädalat jutujärgi kuskil laos ja see pole liikunud siis telli uus ja esita kahjunõue. Mis see karjumine aitab?
Vasta

Järjekordne edulugu. Pakk eestist jaapanisse 7 päevaga. Samas kui Valga Tallinn võtab aega 10 päeva.?????

Aquila captas non muscas.
Vasta

Kiidan vahelduseks konkrenti.

Eile õhtul kell 16:48 Itella kappui laaditud paki kohta tuli täna 10:12 teade, et palutakse VIljandis järele minna.

Õpi, Omniva!
Vasta

Kiidan vahelduseks omnivat. Reede õhtul läti-leedu piiriäärest saadetud pakk oli juba esmaspäeva lõunaks käes.
Vasta

(21-12-2018, 08:53 AM)huvi5 Kirjutas:  Kui teil mitu nädalat pakk kadunud, siis ega te siin enne jõule seda kätte ei saa, ei aita ka infotelefonil karjumine  Big Grin
 Sama hästi võib ka metsa karjuma minna.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Täna saabus teade kell 15,57 et pakk on Finest pakikeskuses, et pakk on kohal ja kui mina umbes kell 16,38 sinna jõudsin oli postiasutus juba kinni Big Grin
Äkki postiasutus lisab ka SMS-le ka lahtioleku ajad järgmine kord !!!
Jube vastik paik muide pakkile järgiminna Tallinnas kuna parkimist ju reaalselt pole kui siis ainult tasuline ja kui soovin pakid mujale suunata maksab see umbes 12€ kuus.
Vasta

Paned ohutuled vilkuma, tõstad kapoti üles ja pargi terviseks...  Big Grin Big Grin Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(23-12-2018, 01:37 AM)mlsluik Kirjutas:  Paned ohutuled vilkuma, tõstad kapoti üles ja pargi terviseks...  Big Grin Big Grin Big Grin

Nii on tõesti kombeks saanud. Logistika logiseb, sest kunagi kaubakeskuse avamisel tehti ukse juurde puudega inimeste sõidukitele sinisega tähistatud parkimiskohad. Siis avastati, et sama ukse juures saab müüa maasikaid ja püstitati telk, telgi taha sinisele alale pargiti "maasikakaubik". Edasi tulid pakiautomaadid-rahaautomaadid, ikka ukse kõrvale, kuhu siis veel!!! Nii need ohutuledega või ilma ohutuledeta parkivad ja seisvad autod ongi hõivanud kogu ukse esise. Inimene, kellel tõesti raske liikuda, peab parkima kaugemal ja kuidagi saama ostukäruni, millele toetudes on kergem ostelda.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Aga selle eest on kõik JOKK ja kiirustav inimene säästab sekundeid... et raisata tunde kaapelaua ääres. Toungue
Vasta

Tundub et  om-nii-vää on suutnud ära kaotada 250 euri maksva paki . loodan et otsivad üles , kui mitte siis on lootust saada selle eest lausa 30 eurine kompensatsioon , enne seda tuleb muidugi veel ära tõestada et miks sa ikka pole seda kätte saanud , kas pidevalt ei saa ja kui ei saa mis asjaoludel sa ei saa

Ühesõnaga saadeti mulle Tallinnast Lasnogorski rajoonist pakikapp , saatja ütles et seal kapis mille uks avati olevat veel mitmeid pakke sees olema , oli helistanud klienditeeninajale ja seal soovitati lähimasse postkontorisse tuua 

Viis sinna , tracking ei tööta sellegipoolest , pakki pole nädala jooksul kätte saanud , iga peav teen uue tagaotsimisavalduse , mul on olemas see pakisildi koopia koos jälgimisnumbriga aga pakki pole
Vasta

[Pilt: 48385350_519524915197808_617729657672617...e=5C9044CB]
Vasta

Kauaoodatud pakk siiski saabus , tegin 4 järelotsimist ja asi hakkas siiski liikuma

Jälgimisnumber oli muidugi hoopis teine kui esialgu aga pakk oli siiski sama
Vasta

Omniva pakub taaskord kvaliteetnalja. Enesestmõistetavalt minu arvelt. Postkastist leian paki teatise, et mu kauaoodatud jupp on otse Lõuna-Koreast päralejõudnud ja et seda hoitakse kuni 01.01.2019 postiasutuses. Täna on viimastel andmetel 02.01.2019 ja eile ei olnud seda teatist veel postkastis mul. Igatahes on teatise väljastamise kuupäevaks märgitud kenasti 27.12.2018 ja paki kättesaamisekohaks Tallnna Postkontor, lisainfoks, et see on alates 01.01.2019 alaliselt suletud.

Helisen siis infosse ja saan sealt suisa kellegi toruotsa. Küsin, et kas ainult mulle tundub, et mind peetakse totaalseks idioodiks. Mispeale saan vastuse, et pakk on Omniva valduses juba alates 17.12.2018 ja et nad proovivad selle ümbersuunata minu elukohajärgsesse Kristiine Postkontorisse et ehk ei ole pakki veel teise maailmaotsa tagasi saadetud.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Omniivää tase - asi läks Hiinast teele 21 nov. Nädal hiljem, 28 novembril tunnistas Omniivää, et on selline pakk Eestis olemas. Tänaseks, 08.01.2019 on kadunud nii pakk kui ka paki info. Pole riiki saabunud...
         
Kuradi kahju, et ei taibanud teha screenshotti sellest kui eesti süsteem veel pakki näitas. Hea et see üks vähemalt tähitud on, ülejäänud 7 novembri lõpus tellitud pakki on tavalised, nende saatust kahjuks jälgida ei saa...
Ja siis loed seda süüdimatut loba, kuidas nemad kindlasti jõuluks kõik pakid kohale toimetavad. Hea kui prügikasti ei visatud ja jaanipäevaks lömmitallatuna kätte saad.
Vihaga tellisin ühe asja Poolast ja DHL-iga. Kallis kui kurat, aga see oli ainus võimalus Omnivast mööda minna. Vaatame kuidas tuleb.


Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Ma just täna sain postkontorist kätte kaks viimast detsembri esimeses pooles tellitud pakki. Kui varasemalt on jõulude ajal ikka suht õnnemäng olnud, siis selle põhjal tundus masinavärk täitsa toimivat. Rolleyes
Vasta

(08-01-2019, 16:03 PM)Basilio Kirjutas:  Vihaga tellisin ühe asja Poolast ja DHL-iga. Kallis kui kurat, aga see oli ainus võimalus Omnivast mööda minna. Vaatame kuidas tuleb.


 Tuleb Omnivaga. Kõik DHL pakid eraisikule Eestis antakse Omniva kätte, leping.
Vasta

(10-01-2019, 19:48 PM)hydrofoil Kirjutas:  
(08-01-2019, 16:03 PM)Basilio Kirjutas:  Vihaga tellisin ühe asja Poolast ja DHL-iga. Kallis kui kurat, aga see oli ainus võimalus Omnivast mööda minna. Vaatame kuidas tuleb.


 Tuleb Omnivaga. Kõik DHL pakid eraisikule Eestis antakse Omniva kätte, leping.
Vaatame, viimati andis DHL üle DPD-le. Issanda ja pakkide teed on imelikud.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

mul ka üks pakk olla enne jõulu rakverest teele pandud ja pole näinud see küll vist itella.
Vasta

Ma sain täna portsu sõnumeid, nii Omnivast kui hiinlastelt, et mulle olla kuu algul tellitud 2 pakki kohale jõudnud automaati, lausa rekord, nädalaga pole varem tulnud. Homme peab minema kaema ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne