Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

(04-12-2019, 11:39 AM)hulgus Kirjutas:  Sihtkohas pakisein nii umbes, et ei ole muud kui oodata, infoliin räägib ülekoormatusest. Itella paneb sellisel juhul pisikesed patsidega päkapikud kastiga pakke jagama, omniva ootab.
jah itella kapid soojas toas,aga omnival õues loodusemeelevallas ja päkapikukontorit itella sarnaselt ju ei saagi ilmselt teha.
Vasta

Tellisin K raua kodukalt ühe viguri üleeile.Täna hommikul tuli sms .kulleri(pdf)ajaga.Võimalusega muuta sobivamaks .Asi oli punktipealt ukse taga.Ei oska midagi kurta. Wink
Vasta

Mitte ainult meie probleem. 
Hea et seal ei ela. 

https://youtu.be/ki77yoqzQbg
Vasta

(04-12-2019, 12:35 PM)muska71 Kirjutas:  jah itella kapid soojas toas,aga omnival õues loodusemeelevallas ja päkapikukontorit itella sarnaselt ju ei saagi ilmselt teha.
On tehtud. Omniva päka istus eelmistel jõuludel kaubikuga Ülejõe Selveri pakimaadi juures ja ootas külalisi. Saavad küll kui tahavad.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(04-12-2019, 11:39 AM)hulgus Kirjutas:  [quote pid='489259' dateline='1574966068']
(18-11-2019, 10:46 AM)hulgus Kirjutas:  Tundub, et peab varasemad Omniva´t kiitnud read kustutama.
Reede hommikul, 9.25  läks pakk seina. Laupäeva hommikuks 8.20 on pakk 50km eemal seina ladustatud ja sellega asi piirdub. Sõnumit saaja pole saanud ja tänahommikune kontrollkõne Omnivasse kinnitas seda. Süsteem ei ole sms saatnud ja klienditugi ei oska muud öelda, kui et süsteemi viga ja saatis uue sms-i. Saaja ei ole ikka kätte saanud, ootab... tel. numbrid kontrollitud ok.
veel üks kiun omnivale.
Pühapäeva õhtul, ehk siis esmaba hommikuks pakk seinas, esmaspäeva õhtul pakk päälinna sorteerimises ja ongi kõik...
[/quote]

Omniva vist siiski nädalavahetustel (tulemuslikku) tööd ei tee. Kodulehel  kirjas:

Omniva pakiautomaate külastavad meie kullerid igal päeval, va pühapäeval ning riigipühadel. Eelmisel päeval saadetud pakid jõuavad pakiautomaati järgmise päeva jooksul.

Järgnev logi seda väga ei kinnita, jõullud on saabunud ootamatult...
   

Lisatud: täna siis 12.54 lõpuks seinas ja sms


Vasta

On siin vahel olnud nurinat DPD aadressil, kuid sai taas tellitud juppe ning valikus oli kas DPD pakiautomaat (ma isegi ei tea, kas DPD-l endal pakiautomaate on) või kulleriga koju. Saabumise päeval tuli sms eeldatava tarneajaga ning täpselt selles vahemikus tuli kullerilt kõne, et on mu maja ukse ees, ise olin kodust ära, kuid elukaaslane võttis kola vastu ja asi tehtud. Mina väga rahul. Kuid Omnivat ei julgeks ma vist mitte mingil juhul kasutada ja õnneks on valikuvõimalusi piisavalt, et seda mitte ka teha Smile
Vasta

(16-12-2019, 19:18 PM)Aare R. Kirjutas:  (ma isegi ei tea, kas DPD-l endal pakiautomaate on) 
Mõni ikka on
       

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Vananenud kaart vist, ma ka imestasin et DPD-l on automaadid kui netipoest tellisin midagi. Et Võrus on ka, kahes kohas isegi vist (Maxima ja Maksimarket)
Vasta

Isegi DHL pakiautomaadid on linnapilti ilmunud. Tea kas piiritagant saab nüüd hakata pakke automaati ka tellima kunagi?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Aga tuleb praegugi automaati,oleneb kellega koostööd tehakse ja kui on telefoni number peal pannakse automaati ka.Ma ei olnud kodus ja DPD pakkus et paneb paki automaati mis mulle täitsa sobis.
Vasta

[quote pid='490767' dateline='1576513126']
... Omnivat ei julgeks ma vist mitte mingil juhul kasutada ja õnneks on valikuvõimalusi piisavalt, et seda mitte ka teha Smile
[/quote]

Tubli mees, kes julgeb avalikult tunnistada oma foobiaid!
Reaalses elus ei ole rahvusvalise postiteenuse osas erakliendina mingit valikuvabadust: Hiina poest satub Omniva kätte, Euroopa riikides otsustab kohalik operaator, kellega Eestis lepingu teeb (näiteks mulle viimati Itaaliast tõi Itella, Suurbritanniast sattus postkontorisse jne).
Jah, olgem ausad, kui valikus on erinevaid, lasen mina panna sinisekirja uksega kappi siseruumidesse, sest selle kasutajaliides on kõige rohkem käppa mööda, aga väita, et mõnel firmal on suhteliselt rohkem eksimusi kui teistel pole alust. Omniva kogused on lihtsalt kõige suuremad, seepärast ka negatiivsete kogemuste arv suurim. Nad viivad iga päev kohale mitukümmend tuhat saadetist, kui suur protsent eksitusi oleks härraste arvates veel aktsepteeritav selle koguse juures?

PS! Ka Itella alustas nende kätte sattunu puhul juttu sellega, kas pakiautomaat sobib.
Vasta

(17-12-2019, 15:16 PM)karlarnold Kirjutas:  PS! Ka Itella alustas nende kätte sattunu puhul juttu sellega, kas pakiautomaat sobib.

ma ühe kodusele aadressile tellitud paki puhul sain ootamatu sõnumi telefoni, et pakk Itella automaadis, keegi ei küsinud midagi.
Vasta

Käis ka täna üks veinipakikuller, kohe alguses märkasin, et kahtlaselt tiirutab oma furgooniga õuest õue. Kui lõpuks mu juurde jõudis, siis oli juba suht närvis. Tel number pakil olevat vigane. Mind aga paneb imestama, et siiamaani on kullerite hulgas tohmaneid, kes ei oska kohe otse maja hoovi sõita, kuigi on olemas täpne talu ja küla nimi. Ma ei saa aru mis seadmeid nad kasutavad, ikka veel paberkaarti ja kettaga telefoni?
Vasta

(17-12-2019, 18:48 PM)Romka Kirjutas:  Käis ka täna üks veinipakikuller, kohe alguses märkasin, et kahtlaselt tiirutab oma furgooniga õuest õue. Kui lõpuks mu juurde jõudis, siis oli juba suht närvis. Tel number pakil olevat vigane. Mind aga paneb imestama, et siiamaani on kullerite hulgas tohmaneid, kes ei oska kohe otse maja hoovi sõita, kuigi on olemas täpne talu ja küla nimi. Ma ei saa aru mis seadmeid nad kasutavad, ikka veel paberkaarti ja kettaga telefoni?
kullerfirmad paraku elavad veel kiviajas,omanikud ei tea mis ja miks on gps ja juht peab tervet linna peast teadma.neil moodsad seadmed kuhu kirjutad kustutuskummiga allkirja,et oled kätte saanud.veinipakki ise ka ei salli,dpd parim,aga ka neil tuleb prohmakaid.

aastaid tagasi hrx kuller ei suutnud metsatallu tulla,mina seletama ka ei hakanud kuna maksan teenuse eest ja viiski paki tagasi tabasallu ja õhtul omanik tuli ise eraautoga ja tõi paki ära.neil vist lepingus,et õigel päeval tuua ei suuda siis toovad tasuta.

aastaid tagasi omnivaga kuller helistab ja annelile pakk ja poole sõna pealt viskas toru ära ja kõik ja mina muudkui ootan oma fotokat.kuller andis kuskil jumala suvalisele annelile paki üle ja omniva arvates on kõik korras ja ok ja mina pole tänini oma tutikat fotokat näinud ja nüüd ja edaspidi on kuller proff ja peab oskama ise tulla ja mina seletama enam ei hakka kurat 21 sajand juba!
Vasta

Mis te siin nutate? Isegi Kiirabi ei leia talu üles mis siin muust rääkida. Tegin isegi korra avalduse Politseile, mis see siis olgu. Kõige toredamad on muidugi need kes tel. vastu võtavad, muudkui jaura nendega. Tahad seletada, neile see ei meeldi. Tahavad ise küsida.
Aga mis puutub pakkide saamist siis on siia õue kõik lõpuks ära eksinud. Tänagi Venipakk ja veel üks kuller. Ma veel kurtsin juhile, et Venipaki bussil pidurite kärsahais oli taga ja sul ka kõik krigiseb...  Öeldi, et tuliuus buss, alla 700 km. alles sõitnud...  ju siis kruusa vahel kuskil....Big Grin
Vasta

käin ka metsataludes ja enne väljasõoitu vaatan delfi kaarti ja kui seal olemas siis garmin gps viib mu alati kohale,vahel tuleb ka oma peaga mõelda,aga kohal ma olen.igasugu mapside ja wasedega võite isegi tallinna linnas lutsu loopida!sügise oli vaja valdekusse kus teeremont,wase ei teagi sellist maja nr mis vaja ja garmin taas koos ajude ragistamisega viis kohale ja võiks jätkata...
Vasta

(17-12-2019, 19:45 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Mis te siin nutate? Isegi Kiirabi ei leia talu üles mis siin muust rääkida. ...
Kiirabile on krdi keeruline seletada, Toomasel hea, ikka bussipeatus lähedal ja puha, mu käest nõutakse lähimat bussipeatust orientiiriks, ma siis ikka mainin, et siiakanti pole buss ühegi riigikorra ajal käinud. Samas kullerid on enamasti üles leidnud, mõnele on küll tulnud paar juhatust anda.
Vasta

(17-12-2019, 21:01 PM)honkomees Kirjutas:  
(17-12-2019, 19:45 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Mis te siin nutate? Isegi Kiirabi ei leia talu üles mis siin muust rääkida. ...
Kiirabile on krdi keeruline seletada, Toomasel hea, ikka bussipeatus lähedal ja puha, mu käest nõutakse lähimat bussipeatust orientiiriks, ma siis ikka mainin, et siiakanti pole buss ühegi riigikorra ajal käinud. Samas kullerid on enamasti üles leidnud, mõnele on küll tulnud paar juhatust 
Ennevanasti oli kombeks kõikvõimalikele ja -võimatutele teejupikestele oma nimi panna - just operatiivteenistuste jaoks et kergemini sihtkoht üles leida. Kas enam seda nimepanemise nõuet pole?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(18-12-2019, 10:07 AM)Walter Kirjutas:  
(17-12-2019, 21:01 PM)honkomees Kirjutas:  
(17-12-2019, 19:45 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Mis te siin nutate? Isegi Kiirabi ei leia talu üles mis siin muust rääkida. ...
Kiirabile on krdi keeruline seletada, Toomasel hea, ikka bussipeatus lähedal ja puha, mu käest nõutakse lähimat bussipeatust orientiiriks, ma siis ikka mainin, et siiakanti pole buss ühegi riigikorra ajal käinud. Samas kullerid on enamasti üles leidnud, mõnele on küll tulnud paar juhatust 
Ennevanasti oli kombeks kõikvõimalikele ja -võimatutele teejupikestele oma nimi panna - just operatiivteenistuste jaoks et kergemini sihtkoht üles leida. Kas enam seda nimepanemise nõuet pole?
On ikka. Mul maakodul on oma 400m teejupp riigimaanteelt. Et sellele miski nimi on pandud avastasin juhuslikult maaameti portaaali uurides. Mulle ei vaevunud keegi teatama.
Vasta

(18-12-2019, 10:39 AM)taxopets Kirjutas:  
(18-12-2019, 10:07 AM)Walter Kirjutas:  
(17-12-2019, 21:01 PM)honkomees Kirjutas:  
(17-12-2019, 19:45 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Mis te siin nutate? Isegi Kiirabi ei leia talu üles mis siin muust rääkida. ...
Kiirabile on krdi keeruline seletada, Toomasel hea, ikka bussipeatus lähedal ja puha, mu käest nõutakse lähimat bussipeatust orientiiriks, ma siis ikka mainin, et siiakanti pole buss ühegi riigikorra ajal käinud. Samas kullerid on enamasti üles leidnud, mõnele on küll tulnud paar juhatust 
Ennevanasti oli kombeks kõikvõimalikele ja -võimatutele teejupikestele oma nimi panna - just operatiivteenistuste jaoks et kergemini sihtkoht üles leida. Kas enam seda nimepanemise nõuet pole?
On ikka. Mul maakodul on oma 400m teejupp riigimaanteelt. Et sellele miski nimi on pandud avastasin juhuslikult maaameti portaaali uurides. Mulle ei vaevunud keegi teatama.
Mu 100 m sissesõiduteel maa-ameti kaardil nime pole. Talunimi on samas unikaalne, rohkem sellist Eestis ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne