Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

Küsimus, mul 10+ pakki tellitud oktoobris hiinast
erinevatest kohtadest , pooled aliexpressist .Mitte üks pole kohale jõudnud siiani?Muidu on 2ndl kuni kuu ajaga ära tulnud.Kuskil midagi totaalselt umbes seoses jõuludega.Kellegil veel sellist kogemust?

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta

(24-12-2019, 15:47 PM)diselist Kirjutas:  Küsimus, mul 10+ pakki tellitud oktoobris hiinast
erinevatest kohtadest , pooled aliexpressist .Mitte üks pole kohale jõudnud siiani?Muidu on 2ndl kuni kuu ajaga ära tulnud.Kuskil midagi totaalselt umbes seoses jõuludega.Kellegil veel sellist kogemust?

Sa ootad Hiinast, ma tellisin Bauhofi e- poest majale välis valgusti 10.12.
20. 12 tuli e- kiri, et Teie tellimus on komplekteeritud ja teele saadetud.
Täna on 24. 12, ei kippu ega kõppu.
Esimene ja viimane kord sealt tellida.
Niiet varugem kannatust.
Vasta

Ma tellisin Bauhofi e-poest 19.12 põrandaplaadid, tarne lubati 26. ja eile, 22 detsember hommikul saadeti sõnum et tuuakse kohale. Lükati roklaga garaaži sisse ka Smile
Vasta

(24-12-2019, 15:47 PM)diselist Kirjutas:  Küsimus, mul 10+ pakki tellitud oktoobris hiinast
erinevatest kohtadest , pooled aliexpressist .Mitte üks pole kohale jõudnud siiani?Muidu on 2ndl kuni kuu ajaga ära tulnud.Kuskil midagi totaalselt umbes seoses jõuludega.Kellegil veel sellist kogemust?
ei ole sellist kogemust, mul on novembri keskel tellitud pakid kohale jõudnud, detsembri alguse omad veel mitte aga see vist arusaadav, üleilmne hullus on käimas.
Vasta

(24-12-2019, 17:34 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Ma tellisin Bauhofi e-poest 19.12 põrandaplaadid, tarne lubati 26. ja eile, 22 detsember hommikul saadeti sõnum et tuuakse kohale. Lükati roklaga garaaži sisse ka Smile

Ma tellisin Rakvere Bauhofi, ilmselt edaspidi tuleb ka koju tellida.
Aga Sinu põrandaplaadid ja minu seina valgusti, seal on natule kaalu vahet. Smile
Vasta

(24-12-2019, 17:25 PM)ants Kirjutas:  Sa ootad Hiinast, ma tellisin Bauhofi e- poest majale välis valgusti 10.12.
20. 12 tuli e- kiri, et Teie tellimus on komplekteeritud ja teele saadetud.
Täna on 24. 12, ei kippu ega kõppu.
Esimene ja viimane kord sealt tellida.
Niiet varugem kannatust.
mul oli ka eelmine aasta Bauhofist tellitud, poolteist kuud kadunud, siis saadeti uus ja veel mingi kuu-poolteist hiljem leiti kadunud pakk üles ja küsiti, mis teha sellega?
Vasta

(24-12-2019, 18:01 PM)honkomees Kirjutas:  
(24-12-2019, 17:25 PM)ants Kirjutas:  Sa ootad Hiinast, ma tellisin Bauhofi e- poest majale välis valgusti 10.12.
20. 12 tuli e- kiri, et Teie tellimus on komplekteeritud ja teele saadetud.
Täna on 24. 12, ei kippu ega kõppu.
Esimene ja viimane kord sealt tellida.
Niiet varugem kannatust.
mul oli ka eelmine aasta Bauhofist tellitud, poolteist kuud kadunud, siis saadeti uus ja veel mingi kuu-poolteist hiljem leiti kadunud pakk üles ja küsiti, mis teha sellega?

Kui järgmine kord peaks tulema, prooviks paki automaati, ehk jõuaks kiiremini Big Grin
Vasta

(24-12-2019, 18:08 PM)ants Kirjutas:  
(24-12-2019, 18:01 PM)honkomees Kirjutas:  
(24-12-2019, 17:25 PM)ants Kirjutas:  Sa ootad Hiinast, ma tellisin Bauhofi e- poest majale välis valgusti 10.12.
20. 12 tuli e- kiri, et Teie tellimus on komplekteeritud ja teele saadetud.
Täna on 24. 12, ei kippu ega kõppu.
Esimene ja viimane kord sealt tellida.
Niiet varugem kannatust.
mul oli ka eelmine aasta Bauhofist tellitud, poolteist kuud kadunud, siis saadeti uus ja veel mingi kuu-poolteist hiljem leiti kadunud pakk üles ja küsiti, mis teha sellega?

Kui järgmine kord peaks tulema, prooviks paki automaati, ehk jõuaks kiiremini Big Grin
see pakike oli ca 1,5x0,6x0,6 m elik tuli kulleriga koju, samas kaalu vast max 20 kg.
Vasta

(24-12-2019, 15:47 PM)diselist Kirjutas:  Küsimus, mul 10+ pakki tellitud oktoobris hiinast
erinevatest kohtadest , pooled aliexpressist .Mitte üks pole kohale jõudnud siiani?Muidu on 2ndl kuni kuu ajaga ära tulnud.Kuskil midagi totaalselt umbes seoses jõuludega.Kellegil veel sellist kogemust?

Sama siin kah...teist kuud juba ootan...lootus on lollide lohutus, mis muud
Vasta

29. novembril oli lisaks praegusele aasta  tähtsaimale pühale veel üks hirmtähtis kogu kaubandust ja seega ka pakivedu läbiv ülemaailmne pöörispäev. Mida rohkem inimesi suurest odavostumaaniast osa võtab, seda toredam ju on  Big Grin
Vasta

Tellisin Aliexpressist  2 asja 27 okt. 2019. Üks asi tuli mingi 3 nädalaga ära, teist pole siiamaani tulnud. Kadunud pakk on Hiinast 6 nov. välja saadetud.
Õnneks on paki hind väga odav (1,1 eurot), nii et pole eriti kahju ka, kui pakk jääbki kadunuks.
Vasta

(24-12-2019, 19:48 PM)Praktik Kirjutas:  Tellisin Aliexpressist  2 asja 27 okt. 2019. Üks asi tuli mingi 3 nädalaga ära, teist pole siiamaani tulnud. Kadunud pakk on Hiinast 6 nov. välja saadetud.
Õnneks on paki hind väga odav (1,1 eurot), nii et pole eriti kahju ka, kui pakk jääbki kadunuks.
Vali "open dispute" ja küsi raha tagasi kui veel hilja pole.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Mul oli samuti probleem osade oktoobri alguses ja septembri lõpus tellitud pakkidega mis jõudsid nädal enne jõule umbes. Ju vist normaalsus.
Vasta

Ma üle hulga aja tellisin ka Hiinast ,oktoobri tellimus tuli novembri keskpaiku ära.Enne kui esimesed asjad ära tulid tegin veel ühe tellimuse ja seal oli kohe tarneajaks mingi jaanuari keskpaigast kuni  vist 7. veebruarini.22.detsembril Inglismaalt tellitud asja tarneajaks on 3.jaanuar ja kui arvestada et pühad vahepeal siis tulemus päris hea.Sealt toob asja UPS ja nende ajad on minul küll paika pidanud.
Vasta

Ma tellisin elus esimest korda Aliexpressist 19. novembril ning kuna olin 4 päeva kodust eemal, selgus koju tulles, et mul olid hilised päkapikud käinud Smile
Vasta

(27-12-2019, 17:02 PM)huvi5 Kirjutas:  Mul oli samuti probleem osade oktoobri alguses ja septembri lõpus tellitud pakkidega mis jõudsid nädal enne jõule umbes. Ju vist normaalsus.
Tellides öeldi täitmise kuupäevaks 31.12.19. Nii oligi, 31.12 tuli mail, et Teie pakk jõudis Rakvere Bauhofi.
Uuel aastal käisin järgi. Lõpp hea, kõik hea Wink
Vasta

Mul on aliexpressist 13 novembril tehtud tellimus siiamaani tulemata, pole just kõige odavam ka - 50€
Vasta

Mis sul jälgimisinfo ütleb, on ta juba Eesti jõudnud või on ikka kuskil Eesti ja saatjamaa vahel ripakil?
Vasta

Näitab nii:

   
Vasta

Juhul kui pakki pole saabunud, siis ostu tellimuse kõrval on näidatud kuupäev kaua tellimuse täitmine võib aega võtta. Paar päeva enne kui tähtaeg kukub, avage 'open dispute' ja sinna kirjutage, et pakk pole kohale jõudnud ja märkige ära, et soovite kogu oma raha tagasi. Olenemata sellest kui palju pakk maksis või mida näitab traking. Ongi kõik. Aliexpress võtab ise müüjal munad pihtide vahele ja raha kantakse tagasi. Kui saate paki kätte, siis kontrollige kaup üle enne aliexpressi keskkonnas tärnikeste jagamist ja teema lõpetamist, kui on vigane siis tehke pildid, või ka video, ja samuti avage dispute ning küsige papp tagasi. Jõulude ajal ja mingi aeg uuel aasta alguses pakid ei liigu normaalselt, ajad võivad lõdvalt ületada 1.5 kuud, kuid see ei tähenda, et võib transa ajast üle lasta, kui kell kukub, küsige papp tagasi.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne