Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

Ma olen ka saanud ülemisest kapist 2 15kg hantlit suure kastiga välja venitatud. Ilmselt sõltub see pakendi suurusest, sest tol automaadil all suuri kappe ei olnud...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta

Päris kõva tarbijamäng Big Grin
Oleks muidugi südaööl ka võinud saata


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Alati on paki automaatide saadetud teavituses "tule ruttu pakile järgi ja osaled loosimises, kiirematele auhinnad" jne.. Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi kes on selle "auhinna" ka saanud ?? Kummaline, et kunagi pole kirjas, et mis auhinna loosis osaled.... Omniva pastakas või helkur ju ka auhind  Big Grin
Vasta

Tundub, et pakid hakkavad viimasel ajal venima. Just täna kolmapäeval sain dpd pakiautomaadist kätte paki, mis oli teele pandud eelmise nädala neljapäeval. Praktiliselt nädal! 

Samas kuu aega tagasi oli ka meeldiv üllatus, kui pühapäeva õhtul kell 18:36 osta oksjonilt tehtud ost oli järgmine hommik kell 7:52 pakiautomaadis kohal! 
Vasta

(02-12-2020, 20:02 PM)Mart69x Kirjutas:  Alati on paki automaatide saadetud teavituses "tule ruttu pakile järgi ja osaled loosimises, kiirematele auhinnad" jne.. Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi kes on selle "auhinna" ka saanud ?? Kummaline, et kunagi pole kirjas, et mis auhinna loosis osaled.... Omniva pastakas või helkur ju ka auhind Big Grin

leian oma sõnumitest järgmisi boonuseid - tormata pole vaja, osad 2 aastat vanad.
2-nädalane toitumiskava
10 eurone kinkekaart saabaste või jope soetamiseks
suur kast mandariine
3-kuuline toitumiskava
iphone x
üllatus
laula mu laulu suvetuuri piletid <-- "võitsin" justkui... andsin ruttu ära.
50EUR kütuseraha

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

(02-12-2020, 20:02 PM)Mart69x Kirjutas:  Alati on paki automaatide saadetud teavituses "tule ruttu pakile järgi ja osaled loosimises, kiirematele auhinnad" jne.. Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi kes on selle "auhinna" ka saanud ?
Ma tegelt olen küll, Smartposti kapi juurde juhtusin ükskord kogemata hästi ruttu ja sain mingi kingapoe 6-eurose kinkekaardi Smile
Vasta

(02-12-2020, 21:32 PM)Jansa Kirjutas:  
(02-12-2020, 20:02 PM)Mart69x Kirjutas:  Alati on paki automaatide saadetud teavituses "tule ruttu pakile järgi ja osaled loosimises, kiirematele auhinnad" jne.. Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi kes on selle "auhinna" ka saanud ?
Ma tegelt olen küll, Smartposti kapi juurde juhtusin ükskord kogemata hästi ruttu ja sain mingi kingapoe 6-eurose kinkekaardi Smile
sama siin, Smartpost ja kingapoe 6-eurose kinkekaart, ära kasutada seda ei osanud ...
Vasta

Krt Smartpostiga olen saanud ainult sõnumi, et tule ruttu, sinu pakk tahab koju saada, teeme ruttu ruumi.
Aga ma pidin küll ruttu tasuta tulema.
Kuid ise ma peale Smartposti muid asju ei kasuta, seega Omniva asjadest puudub ülevaade.
Vasta

(02-12-2020, 21:39 PM)honkomees Kirjutas:  
(02-12-2020, 21:32 PM)Jansa Kirjutas:  
(02-12-2020, 20:02 PM)Mart69x Kirjutas:  Alati on paki automaatide saadetud teavituses "tule ruttu pakile järgi ja osaled loosimises, kiirematele auhinnad" jne.. Kas keegi teab kedagi, kes teaks kedagi kes on selle "auhinna" ka saanud ?
Ma tegelt olen küll, Smartposti kapi juurde juhtusin ükskord kogemata hästi ruttu ja sain mingi kingapoe 6-eurose kinkekaardi Smile
sama siin, Smartpost ja kingapoe 6-eurose kinkekaart, ära kasutada seda ei osanud ...
Igaks juhuks infoks, et see on kehtiv ainult jopedele ja saabastele. Muude kaubaartiklite puhul (nt. plätud) näitab, et sooduskood kehtetu.
Vasta

Ühesõnaga see kingapoe 6 eurine "boonusraha" polnud auhind vaid lihtsalt lambi reklaamitrikk, et inimesed jookseksid poodi oma 6 eurot välja võtma  ja reaalselt saaksid letihinnast alla max 10%  Big Grin 10 pointsi turundusele. Järelikult selle 6 eurise AUHINNA said kõik ning kingapood maksis hoopise ise postifirmale mitte postifirma ei ostnud kingapoest auhindu mida jagada kiirematele.  Toungue Toungue Toungue
Vasta

12.11 Aliexpressist sooritatud ost jõudis Eestisse 18.11, kohalik postiteenistus sai paki oma valdusse 29.11. Täna (02.02) potsatas saadestis lõpuks postkasti.. [Pilt: icon_mrgreen.gif] (pole paha, pole paha..[Pilt: wall.gif]). Ei Omniva  ega ühegi  teise kohalikele postiteenuse laadseid teenuseid pakkuv kontoora tracking ei näidanud kogu protsessi jooksul ühtegi rida - päringu peale vastati, et kuna tegu on ilmselt lihtsaadetise (maksikirjaga?) siis neid ei saagi jälgida kuigi rahvusvaheline jälgimiskood ümbrikul kenasti peal..[Pilt: dont_know.gif]  Lõpp hea, kõik hea.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(02-02-2021, 11:21 AM)Walter Kirjutas:  12.11 Aliexpressist sooritatud ost jõudis Eestisse 18.11, kohalik postiteenistus sai paki oma valdusse 29.11. Täna (02.02) potsatas saadestis lõpuks postkasti.. [Pilt: icon_mrgreen.gif] (pole paha, pole paha..[Pilt: wall.gif]). Ei Omniva  ega ühegi  teise kohalikele postiteenuse laadseid teenuseid pakkuv kontoora tracking ei näidanud kogu protsessi jooksul ühtegi rida - päringu peale vastati, et kuna tegu on ilmselt lihtsaadetise (maksikirjaga?) siis neid ei saagi jälgida kuigi rahvusvaheline jälgimiskood ümbrikul kenasti peal..[Pilt: dont_know.gif]  Lõpp hea, kõik hea.
sa annad mulle lootust, et mu 21.12 Eestisse jõudnud pakk jõuab ka kunagi kohale

Pähkliajude hirm
Vasta

Kas see aliexpressi postiteenus ongi nii kaootiline, tellisin selle tutipluti Blackview 9900 pro thermo, oleks pidanud eelmine nädal kohal olema, aga tracking näitab ainult et FRA-st on teele pandud ja kõik
Vasta

02.12.2020 GP-st teele pandud paki teade jõudis minuni 29.01.2021 ja paki sain kätte eile, ehk siis 1 veebruar. Võtame, et Londonist mulle koju on google andmetel 2250 km. Inimene kõnnib päevas ütleme 40 km (5km/h x 8), siis ca 56 päevaga peaks see pakk ka jala tuues kohale jõudma. Royal Mail ja Omniva on aga suutsid seda 61 päevaga.
Vasta

(02-02-2021, 15:50 PM)sugraM Kirjutas:  02.12.2020 GP-st teele pandud paki teade jõudis minuni 29.01.2021 ja paki sain kätte eile, ehk siis 1 veebruar. Võtame, et Londonist mulle koju on google andmetel 2250 km. Inimene kõnnib päevas ütleme 40 km (5km/h x 8), siis ca 56 päevaga peaks see pakk ka jala tuues kohale jõudma. Royal Mail ja Omniva on aga suutsid seda 61 päevaga.
Vesi on vahel ja ujumine natukene aeglasem tegevus Cool

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta

(02-02-2021, 15:50 PM)sugraM Kirjutas:  02.12.2020 GP-st teele pandud paki teade jõudis minuni 29.01.2021 ja paki sain kätte eile, ehk siis 1 veebruar.
Aga kus see GP ikkagi asub - ehk on kilomeetreid rohkem, kui Sa arvad?
Kui tegu on siiski GB-ga, siis ehk töötavad ka postiasutistes Sinuga sarnaselt trüki- või muid vigu tegevad inimesed ning saatsid Su paki nt Elboniasse. Ning mõni ime, et läks kohalejõudmisega aega.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

(02-02-2021, 11:21 AM)Walter Kirjutas:  12.11 Aliexpressist sooritatud ost jõudis Eestisse 18.11, kohalik postiteenistus sai paki oma valdusse 29.11. Täna (02.02) potsatas saadestis lõpuks postkasti.. [Pilt: icon_mrgreen.gif] (pole paha, pole paha..[Pilt: wall.gif]). Ei Omniva  ega ühegi  teise kohalikele postiteenuse laadseid teenuseid pakkuv kontoora tracking ei näidanud kogu protsessi jooksul ühtegi rida - päringu peale vastati, et kuna tegu on ilmselt lihtsaadetise (maksikirjaga?) siis neid ei saagi jälgida kuigi rahvusvaheline jälgimiskood ümbrikul kenasti peal..[Pilt: dont_know.gif]  Lõpp hea, kõik hea.
Sellega on siuke värk ,et kui tracking nr.lõpp on ee ,siis vastab tõele saadetist jälgides ,et on eestis.Nende jaoks on euroopa üks kolhoos.Kõige hullem on läti ,siis lv lõpuga.3-4kuud viimasel ajal.SG,Singapuri kaudu tuli 2 nädalaga.See et tuleb meili peale ,"arrvial destination country",tähendab et jõudis tacking nr.järgsesse riiki.
Mul on reaalselt 9 päevaga ee lõpuga pakk kohale jõudnud.Aga läti on jahbkõige hullem.kazhastani kaudu tuleb ka rutem.Ja sellest ma aru ei saa,kui sihtkoht on eesti,miks saadetakse kuhugi mujale.Mingi econoomia nagu nii on,nagu lennutransport kõige odavam on kõige pikem ja 10x ümber istumist.
Kunagi kirusin ka omnivat.Aga meil asjad suht korras.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta

Tellisin aku, Omnivaga tasuta saatmine kulleriga. Kuller helistab, viibin telefonita parasjagu "troonil", helistan tagasi, ei vastata. Ja mulle ka uuesti ei helistata. Järgmine päev kordub täpselt sama lugu, kui troonil viibimine asendada käimas olnud teise kõnega. Tekib tunne, nagu püütakse teha minimaalne ettenähtud pingutus, et saadetis kätte toimetada. Kaks "linnukest" on kirja saanud kuller, ehk nüüd saab juba paki saatjale tagasi saata ja enda kaela pealt ära. Ega ma tegelikult kullerit ei süüdista, talle on ilmselt üle mõistuse normatiivid ette kirjutatud ja neid püütakse täita vahendeid valimata. Vähemasti osad kullerid on küll töövõtulepingutega moodsa aja teoorjuses, kus vähimgi puudujääk toob kaasa sanktsioonid. Kirun Omnivat, teine kord maksan natuke peale ja saan kliendi suhtes vastutuleliku teeninduse. DPDga on kogemused head.
Vasta

Kiruda on lihtne aga proovige ära kuidas on. Üldiselt on selles ametis pingutamine karistatav tegevus. Logistikud saavad hakkama heal juhul ühe muutujaga võrrandiga ja Google mapsi peal puuduvad nii valgusfoorid kui ka ummikud.
Vasta

(17-02-2021, 23:16 PM)nootsii Kirjutas:  Logistikud saavad hakkama heal juhul ühe muutujaga võrrandiga ja Google mapsi peal puuduvad nii valgusfoorid kui ka ummikud.
Ei vasta tõele.
Seda tööd on vahepeal saanud teha. Kui iga kliendiga viisakas olla siis isegi väga konservatiivse ajaplaneerimise puhul on päeva lõpuks suur ajamiinus akumuleerunud.
Äriklienti on lausaa lust teenindada. Tema ajal on ka hinnasilt küljes, aega ei raisata. Eraisikud on need, kes ütlevad "oota ma kohe tulen" (pool tundi), tooge palun kaup tuppa (nt viies korrus, alusega tellitud kodutehnika, ilma hoonesisest logistikat tellimata), penskaritädi tahab teed pakkuda ja lastelaste pilte näidata jnejnejne. Või "jäta puukuuri, uks on lahti", aga kallis kaup on kulleri vastutada....
Loomulikult saab iga kliendi ees maani kummardada ja punast vaipa lahti rullida, aga seda ju ei taha keegi maksta.
Ja loomulikult on teisel pool tööandja ootused ja rahakott. Päris paljud kullerdajad lähevad igal aastal ka hingusele. Logistika on kompromisside kombineerimise kunst.
Google mapsist - ummikuinfo jookseb sisse, Wazel ka. Üldiselt näitab Tallinnas kohalejõudmise infot minuti täpsusega, pigem on kutsar see, kes kaarte segab ja kümneminutine kohvi- ja kusepaus teeb koostöös sel ajal alanud tipptunniga kohalejõudmise viivituseks 20+ minutit
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne