Vihkan seda postiteenust, ehk kas tõesti teisiti ei oleks saanud?

(13-04-2021, 21:02 PM)edvard Kirjutas:  Tervist .

  Ma selles pakisaatmise teemas väga algaja aga , mul on vaja jalgratas Valgast  Harjumaale , Harku valda saada , soovitused ning nõuanded on oodatud .
Viid cargobusi valga kontorisse ja täidad paberil vajalikud lüngad ja viiakse kuhu vaja.
Vasta

Valgas pole Cargobussi . Cargobussi koduleht nõnda väidab .
Ise ka ei asu Valgas , vaid harjumaal .
Vasta

(13-04-2021, 20:43 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Mul hetekel terav elamus DPD-ga. Pakk kadunud. Andsin teada. Keegi ei tea, kuna ma pole pakki automaati pannud. Big Grin  Kuna asi juba ammu hapu, tõestust mul pole.... pean ostjale ilmselt kahjud korvama. Edaspidi tuleb siis ka võtta paber peale paki automaati panemist.  Peale pikka seletamist pandi kuskile kirja, et selline ja selline pakk kadunud. Loodan muidugi, et see pakk ikka kunagi välja ilmub.
T.
Sa ei ole siis ainuke,sama teema ,selle vahega ,et võtsin paberi automaadist,pakk läks kuu aega paidest muhu saarele,3ndl vedeles viljandis,tähistamata kujul.See tõestamime ja seletamine ajas hinge täis lõpuks küll.Väldin seda dpd nüüd.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta

(13-04-2021, 16:05 PM)Janka Kirjutas:  Pidur on ka tegelikult olemas. Lõpus. Selle oleks saanud paki saaja ära hoida, sest teada on ju, et praegusel katkuajal on pakiautomaatide tühjendamine päris suur probleem ja see süü lasub inimestel, kes pakki ootavad, mitte posteenust pakkuvate firmade töötajatel.
 
Ksf Janka on ehk kuulnud, et toosama ettevõte, on maapiirkondades postiasutused likvideerinud. Pakiautomaate asemele pole pandud.
Pakid peab maainemine tellima oma liikumistrajektoorile, arvestusega, et pakk on automaadist mööda sõites juba kohal.
Poleks ju mõistlik sellel „piduril“ sõita laupäeval 50+km ainult paki järele, kui esmaspäeval on sealt niikuinii vaja mööda sõita? Cool
Vasta

(13-04-2021, 22:07 PM)edvard Kirjutas:  Valgas pole Cargobussi . Cargobussi koduleht nõnda väidab .
Ise ka ei asu Valgas , vaid harjumaal .
Kullerfirmad saavad vast hakkama.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(13-04-2021, 22:10 PM)diselist Kirjutas:  
(13-04-2021, 20:43 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Mul hetekel terav elamus DPD-ga. Pakk kadunud. Andsin teada. Keegi ei tea, kuna ma pole pakki automaati pannud. Big Grin  Kuna asi juba ammu hapu, tõestust mul pole.... pean ostjale ilmselt kahjud korvama. Edaspidi tuleb siis ka võtta paber peale paki automaati panemist.  Peale pikka seletamist pandi kuskile kirja, et selline ja selline pakk kadunud. Loodan muidugi, et see pakk ikka kunagi välja ilmub.
T.
Sa ei ole siis ainuke,sama teema ,selle vahega ,et võtsin paberi automaadist,pakk läks kuu aega paidest muhu saarele,3ndl vedeles viljandis,tähistamata kujul.See tõestamime ja seletamine ajas hinge täis lõpuks küll.Väldin seda dpd nüüd.
Ma usaldasin seda firmat, kuna arvasin, et.....  Mul teibiga pakisilt kõvasti kinni pandud. Kui see kusagil vedeleb, peab ikkagi välja ilmuma. Klienditeenidajat tuli veenda, et ta paneks üldse kirja, et selline pakk kadunud. Jäi mulje, et neil kadunud pakke üldse ei eksisteeri ja mingit nimekirjagi pole.... See oli minu jaoks natuke ulmeline. Kuidas on võimalik, et neil midagi kaduma ei lähe ja pole ka nimekirja.... Big Grin
Vasta

Euronicsist Tallinnast teele pandud pakk DPD-ga pidi jõudma Viljandi bussijaama pakikasse,järel käisin Karksi-Nuia omas Smile

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Igasugu imesid sünnib, ma kaks aastat tagasi tellisin Saksat ja kuna nad numbrit peale ei kirjutanud siis rändas tänu Itella pohhuismile sinna kust tuli tagasi .Koos telefoninumbriga uuesti saates jõudis kohale.
Sama lugu samast kohast sellel aastal ja näe imet ka Itella õpib leidsid mu numbri ja suutsid helistadagi ,et pakk kohal ja küsisid kuhu me paneme. Eelmine kord ma lugesin neile ikka pika loengu ja nende väidetavat pakiteadet ootan tänaseni Smile
Vasta

(14-04-2021, 07:38 AM)hundu615 Kirjutas:  Euronicsist Tallinnast teele pandud pakk DPD-ga pidi jõudma Viljandi bussijaama pakikasse,järel käisin Karksi-Nuia omas Smile
See Viljandi Bussijaama autumaat jebib pikemat aega. Seisa ja passi, ei ole ühendust, ei ole ühendust. Jube uimane. Sisestad käsitsi triipkoodi, ei essugi.
Vasta

(13-04-2021, 22:19 PM)samodelkin Kirjutas:  
(13-04-2021, 16:05 PM)Janka Kirjutas:  Pidur on ka tegelikult olemas. Lõpus. Selle oleks saanud paki saaja ära hoida, sest teada on ju, et praegusel katkuajal on pakiautomaatide tühjendamine päris suur probleem ja see süü lasub inimestel, kes pakki ootavad, mitte posteenust pakkuvate firmade töötajatel.
 
Ksf Janka on ehk kuulnud, et toosama ettevõte, on maapiirkondades postiasutused likvideerinud. Pakiautomaate asemele pole pandud.
Pakid peab maainemine tellima oma liikumistrajektoorile, arvestusega, et pakk on automaadist mööda sõites juba kohal.
Poleks ju mõistlik sellel „piduril“ sõita laupäeval 50+km ainult paki järele, kui esmaspäeval on sealt niikuinii vaja mööda sõita? Cool
Ai, oli meil ka siin Nuias see stoori päevakorral, et omnivää likvideeris kontori ära. Sai siinsamas teemas ka kirutud.
Õnneks leidus aga lillepoe pidajal patriotismi ja kohalikust elu-olust hoolimist ning nüüd saab aadressile tulnud kimpsud-kompsud tema juurest kätte.
Isegi siis, kui tegin saksast tellimuse ja need kuramid seal ei soostunud mu telefoni nummert pakile kirjutama, et saaks automaadi aadressile saata, suunas lilleneiu nodi oma käsutuses olevat  andmebaasi kasutades kauba siiski lahkesti automaatkappi. Seda viimast õnneks omniva ära ei koristanud ja loodetavasti ei korista kah Smile
Vasta

Mul nagu senini postiga hästi läinud aga naabrimehel sadas õnn õuele. Tellis Lätist kaupa ja muude asjade hulgas tõsteti ca 20 3m puurkaevupuma ka hoovipeale tasuta maha, nii et kui keegi puudust tunneb pumpades, siis võib märku anda Big Grin

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta

(14-04-2021, 21:59 PM)Naabrivana Kirjutas:  Mul nagu senini postiga hästi läinud aga naabrimehel sadas õnn õuele. Tellis Lätist kaupa ja muude asjade hulgas tõsteti ca 20 3m puurkaevupuma ka hoovipeale tasuta maha, nii et kui keegi puudust tunneb pumpades, siis võib märku anda Big Grin
Võõrast vara päevapealt mina laialijagama ei ruttaks. Ootaks enne vähemalt aasta või paar kui küüned sellele taha ajaks. Ise tellisin ka eelmine aasta Lätist 3 toolikest ning koos nendega taheti mulle euroalusetäis köögimööblit ka tuua. Seega tõenäoliselt on kauba valele aadressile jõudmine üsna levinud nähtus ning ei taha väga uskuda, et valesti läinud saadetised lihtsalt kuludesse mahakantakse ja õigele tellijale uus samaväärne kaup teele pannakse.
Vasta

Seadus vist räägib midagi kahest aastas leidvara puhul?
Vasta

(15-04-2021, 09:34 AM)v6sa Kirjutas:  Seadus vist räägib midagi kahest aastas leidvara puhul?
See pole isegi leidvara vaid omastamine kuivõrd transpordifirma vara valdajana on teada. Repsi käest võite küsida, mis edasi saab.

(Kui väga tahta, võid lugeda maha pandud pumbad su juurde ladustatuks ja laopinna üüri küsida. )
Vasta

(15-04-2021, 10:58 AM)Telc Kirjutas:  
(15-04-2021, 09:34 AM)v6sa Kirjutas:  Seadus vist räägib midagi kahest aastas leidvara puhul?
See pole isegi leidvara vaid omastamine kuivõrd transpordifirma vara valdajana on teada. Repsi käest võite küsida, mis edasi saab.

(Kui väga tahta, võid lugeda maha pandud pumbad su juurde ladustatuks ja laopinna üüri küsida. )

Pumpadel oli tarne aadressina täpselt see koht peal kuhu nad jõudsid  - kuid "laopinna pakkuja" ei teadnud asjast midagi.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta

Minul õnnestus smartpostis käia paki järel nii, et ust avades haigutas seal tühjus Sad
Õnneks leiti pakknsiiski kolme päevaga üles aga ei mingit kompensatsiooni või vabandust et ma sõitsin 50km maha tühja lihtsalt
Vasta

(15-04-2021, 16:53 PM)maisalup Kirjutas:  Minul õnnestus smartpostis käia paki järel nii, et ust avades haigutas seal tühjus Sad
Õnneks leiti pakknsiiski kolme päevaga üles aga ei mingit kompensatsiooni või vabandust et ma sõitsin 50km maha tühja lihtsalt

Mul juhtus kunagi pakk olema selle lennuki peal mis Ülemiste järvejääle aastaid tagasi maha tuli. Teles vabandati ette ja taha, kompanii nutunäoga pressiesindaja väitis, et kõik kunded kelle pakk selle lennu peal on saavad viiaaverisorry ühe suure ja pehme mõmmiku omanikuks koos veits hilinenud pakiga. No mingi nädal pärast lennukatastroofi toodi sõna otseses mõttes läbivettinud pakk ja anti allkirja vastu üle. Hiljem sai ka helistatud ja küsitud a gdje mömmik? Siis täpsustati, et need mjömmikud olid ikkagi ainult suurklientidele ja et kõike mis teles näidatakse ei maksa uskuda. Tavaliselt nii ongi.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(13-04-2021, 22:07 PM)edvard Kirjutas:  Valgas pole Cargobussi . Cargobussi koduleht nõnda väidab .
Ise ka ei asu Valgas , vaid harjumaal .
Mis siis Jaama pst 12 asub seal valgas? Ja üldiselt tasuks üldse ülesande püstitusse panna rohkem infot ja veel targem on cargobussi helistada ja saab ka suvaliselt aadressilt pealekorje tellida ja suvalisse punkti lasta toimetada.
Vasta

ajal, mil iga teine vastu tulev auto on kulleri oma, on muidugi kentsakas jaigrattaveoga vaevlemine. aga selle jaama 12 kohta oleks täitsa huvitav mingit täpsustust saada. cb lehel küll sellest midagi ei räägita.
Vasta

Sry, ma ei hakka seda teemat läbi lugema, ilmselt on siin ka asjalikku infot, aga alati kui jõuan vaba teema rubriiki ja näen uut postitust siin siis taban ennast mõttelt et kas tõesti - 28 lehekülge kirumist vingu ja hala postiteemal??? Täismehed (enamus),  automoto foorumis, mitte buduaaris või perekooli foorumis...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne