Nishiki champion no2
#1

Juhtus minu kätte selline ratas. Kus asetseb ratta kood, et tuvastada väljalaske aasta?
Vasta
#2

Pildid rattast
Vasta
#3

Kui rattad taevapoole keerata, kas keskjooksu muhvi alla pole löödud?
Vasta
#4

Miks?

Jalgratas on piisavalt pisike objekt, et sellelt visuaalsel vaatlusel tuvastada erinevaid markeeringuid eriti kui tegu ei ole roostest puretud vanarattaga. Eriti põnevaks teeb selle teema muidugi ka see, et küsitakse raaminumbri asukohta, postitatakse raaminumbrist pilt ja küsimus on endiselt aktuaalne ja sellele otsitakse vastust ning peale pildi postitamist ka leitakse mingisugune kõhklev vastus, et äkki  Big Grin

jälgin huviga edasisi arenguid Big Grin
Vasta
#5

Raami nr asukohta tuli teade postkasti. Peale seda ka tegin pildi. See küsimus on oma vastuse saanud. Edasi mõtlen mida teha selle rattaga, kas alles hoida või korrastada, kui korrastada siis kas lihtsalt sõidukorda või korralikult teha.
Vasta
#6

Põhiline, et vektorgraafikas kirju ja logosid ei unustaks.... Toungue


.
Vasta
#7

Hetke seisuga pean loobuma sellest rattas. Juhul kui kellegile pakub huvi võib teha omapoolse pakkumise.
Vasta
#8

Numbri järgi on ratas unikaalne. Soovitan kohe siidipaberisse mähkida ja keskpanga hoiuruumi viia.
Vasta
#9

(13-10-2017, 08:39 AM)omenaossi Kirjutas:  Numbri järgi on ratas unikaalne. Soovitan kohe siidipaberisse mähkida ja keskpanga hoiuruumi viia.
Ei! Märkimisväärseid avastusi tuleks uurida ja ka avalikkusele näidata. Arvestades, et lisaks unikaalsele raaminumbrile on ratas unikaalne ka molekulaartasandil, siis ehk tuleks põhjalikuks uurimiseka pöörduda näiteks Tehnikaülikooli professorite poole?
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne