zaz968m - 1985
#1

niisiis tavaline korralik zaz .. plaanitsen teha korda.. andke ideid.. pildid siis siit
Vasta
#2

mille peegel sul seal on ja kas on olemas ka parem poolne selline peegel ning mis mõõdud tal on Smile ?


sapika võiksid korda teha ja hästi liikuma panna ! Aga mitte n.ö. viperi triipe peale tõmmata ja muid värvilisi kleepse peale toppida .....kleepsud ei anna võimsust ega kiirust juurde see oo on juba tõestatud Wink
Vasta
#3

no see peegel.. hmhm .. ei teagi mille oma on garaazist leitsin selle.. aga teist pole.. aga kas keegi myyb mingit paremat rooli mis zazile peale lähex.. (sport rool)
Vasta
#4

Kas see on sinu kunstitegu mis pildil on ?
Vasta
#5

no jah .. kuna plaanitsen selle uue värviga kataa.. nii siis natukene sodisin.. aga jah.. juhtub. tegelt kui saax ilusa klaapsi m-power-- siis woix selle isegi panna taha.. minu arvamus.
Vasta
#6

Mhm ma ka toetan su arvamust ...aga pane siis jube mitu kleepsu kus oleks konkreetselt M*** peale kirjutatud ...nii stiilsem kui M-power .! Kleeps peab olema meeter korda meeter ja hästi värviline Smile Lambist kohe laksust kukub sulle 10 hp juurde ja kuna kleeps on sileda pinnaga siis auto muutub voolujoonelisemaks ning tsipa kiiremaks Wink

* korgits kleepis terve oma motika kleepsudega yle ! (keegi ei saa enam mind kätte)



zaz Kirjutas:no jah .. kuna plaanitsen selle uue värviga kataa.. nii siis natukene sodisin.. aga jah.. juhtub. tegelt kui saax ilusa klaapsi m-power-- siis woix selle isegi panna taha.. minu arvamus.
Vasta
#7

oi kui naljakas... nojah .. minu auto teen mis tahan.. aga ma tahax ikka korralikux jätta . kuna niikuinii v2rvimine käes. .siis jah.. aga kas on mõtet kogu auto punasez värvida voi mitte.. mul seda punast värvi jätkub.. värvi kood oli vist 012.. selline ilus punane.. mis arvate
Vasta
#8

Punane värv kohe kindlasti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! See oleks nagu loodud selle auto jaoks Smile See minu arust yldse ainus värv mis sellele masinale sobib Toungue


Mulle see värvi kood ei ytle midagi ...milline see punane on ? erk või tume ? ......
Vasta
#9

selline erk punane.. ma panen mingi auto pildi millel selline v2rv on...>näitex selline<
Vasta
#10

Ehh, Korgits... Noor autohuviline tuli nõu küsima ja Sina kukud teda kohe kleepekate jm pärast materdama... Wink
Kui punaseks värvid, siis kindlasti seest ka (need osad siis, mis hetkel rohelised on).
Istmete vahetamine mingeid peatugesid omavate isendite vastu ei teeks ilmselt paha. Ja Lada rool vist oli sama nuudiga mis sapikul?
Vasta
#11

nojaa.. plaan muutus tahan maha myya..
kas kedagi sooviat pole,
Vasta
#12

zaz Kirjutas:nojaa.. plaan muutus tahan maha myya..
kas kedagi sooviat pole,


hind?
Vasta
#13

tahax ikka yle tonni siis pole miinuses ma .
Vasta
#14

Ära myy !

Ehita parem valmis ja sõida natuke ning siis myy alles maha Smile

Aga värvi erk punaseks sest see värv tõesti sobib selle masinale nagu rusikas silma auku Wink
Muretse kuskilt veel metallist stanged ja tulemus oleks yli kõva Smile

Edit : selle masina eest eriti keegi ei tahaks anda yle 1k !
Vasta
#15

kodanik \"zaz\" vaata U2U
Vasta
#16

sain kätte .
Vasta
#17

Käisin täna Volga poes. Nägin, et uued ZAZ968 küljekarbid müstilise hinnaga - 12 krooni (KAKSTEIST KROONI) Big Grin Big Grin Big Grin
Vasta
#18

no ostke zaz 2ra .. sest vaatake kui odavad on kylekarbid.. kuigi need mul korralikud aga ikkagi Toungue
Vasta
#19

muidex zazi ja zigulli rooli nuudid on erinevad, me tahtsime kaa isaga panna zigulli originaalrooli sasserile peale, aga ei läinud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne