Uue pesumasina valimine
#41

Mingi kasutatuna ostetud samsung uhab. Mootori harjad ja amordid said uued ning uhab edasi Big Grin polegi head, uued asjad saavad kõik 2aasta pärast läbi....
Vasta
#42

(28-07-2020, 22:26 PM)maisalup Kirjutas:  ... uued asjad saavad kõik 2aasta pärast läbi....
oma vähesest kogemusest oskan kindlalt laita Whirlpooli pesumasinaid. Brandt käib kuuendat aastat, pole vigagi kui prantsuskeelset menüüd Sad mitte lugeda veaks. Aga see eest oli poes soodukaga ... Elektrolux, nii ja naa, pesukvaliteet jätab soovida ja on hakanud lärmama, linnakorteris laste käes nüüd, tütar on teda austet kaasfoorumlase Quntsi juhendamisel oma käekestega paar korda putitanud ja jälle tööle saanud.
Vasta
#43

Kunagi 2001 a ostsin beko eestlaetava.Kahtlaselt odav oli võrreldes nö.margipillidega.Teadjad tegid maha,see aasta vahetasin ära uue beko vastu,mitte et midagi viga oleks olnud.Läks garaazi
Õliste riiete pesemiseks.
Uskumatu töökindlus ,3-4x ndl.uhas.
Näis kuidas uus beko kestab.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta
#44

pealtlaetav, väheste nuppudega ja kauakestev on riga 8.
Vasta
#45

Olnud kaks Whirpooli esimene vist 11 aastat ja kui uut läksin ostma ja ütlesin müüjale ,et masin peab käima vähemalt korra päevas aga pigem kaks järgmised aastad siis ta jäi sellise näoga otsa vahtima ,et mine teise poodi.Leidsime siiski kompromissi uue Whirpooli näol see sunnik kestis samas tempos täpselt 7 ja pool aastat kui laagrid otsa said ,oleks enne seitset aastat otsa saanud oleks paagi garantiisse läinud.Järgmise valikul küsisin remontijatelt soovitusi.Mainiti et asiaatidele on jupid odavad ja kättesaadavus hea aga ma pigem otsustasin ,et las käib vähem aga järjest ja ostsin Electroluxi.Väga vaikne masin,asub köögis ja isegi tsentrifuugimisel ei häiri rahulikku vestlust.
Sellised on minu kogemused ja tundub ,et masina töökindlus on puhas õnnemäng.
Vasta
#46

(29-07-2020, 08:42 AM)diesel Kirjutas:  pealtlaetav, väheste nuppudega ja kauakestev on riga 8.
Jah,selles on sul õigus.Käisin remondimehe juures siis uurimas,mis siis Whirlpool AWE 55611'el juhtus et võib peale 3 a.tööiga utiliseerida.Pesupulber on ära ''söönud'' alumiiniumsulamist flantsid,
mis on trummli detailide hulgas.Eraldi tellida ei saa,tuleb kogu mäng komplektina osta.Kui läheb laiali kruvimiseks,siis uurin täpsemalt.Soovitas hakata kasutama pesugeeli.Uue nime öelda ei osanud.

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#47

Tundub, et uue tehnika puhul on mindud raiskamisühiskonna teed, et sõltumata margist pole ükski asi loodud kestma. Mainiti siin ka Indesiti kehva kvaliteeti- ostsin oma Indesiti 13 aastat tagasi ning mõned aastad tagasi tuli vahetada juhtplokk koos displayga ning senini kestab probleemideta, mehaanika poolelt pole mingit märki lagunemisest.
Ostsin ta ka ilma igasuguse "kodutööta"- on teine siuke tumedam hõbedane pärlmutter ja kuna ma valget ei tahtnud, oli asi otsustatud Big Grin
Vasta
#48

Mu kodus pöörleb kah juba aastast 2006 üks Indesit. Paar aastat tagasi pingutasin kivi kinnihoidvaid mutreid ja vahetasin amordid ning jalgade kummipadjad, ja asi jälle nagu uus. Nüüd on hakanud ekraani vilgutama viimasel ajal. Ilmselt oleks aeg pensionile saata ja uus koju tuua  Smile
Vasta
#49

Seesama remont, millest ma rääkisin, algas ka sellest, et hakkas ekraani vilgutama, algul lasi veel pesta, kuid lõpuks läks lappama. Remont oli toona 120€.
Vasta
#50

mul vist beko 10A GARANTIIGA MOOTORIGA ja 2+2aastat garantii sai ka läbi mullu ja nüüd suve algul tegi trikke nimelt enam vett välja ei pumbanud.masin mummuli ja puumba kallale,maha otse vool kingadele ja toimis,kokku tagasi ja tööle hakkas.ilmselt juhtmekingad oksüdeerund ja kontakti polnud.
Vasta
#51

õnnestus soetada kasutatud kauba poest husqvarna mastervätt 10a tagasi. Umbes 2000 aastate algusest. harjad ja mootorilaagrid olen ära vahetanud (viimased siis sellepärast, et mootor oli lauapeal nagunii) ja käib ja käib. solgipump hakkab ära lõppema, see aegajalt viskab errorisse, remont on see, kui annad kannaga tugeva hoobi, siis hakkab pumpama ja tsükkel jätkub. Ilmselt ongi vahe, kas osta 300 või 1300 eurot maksev masin. ehk vaadata tööstuslike masinate poole kui vaja pikaealisust.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne