Kgb Pobeda

Põnev teema ja kena töö.
Üks küsimus, kas sellel  mootoril käib väljalaske kollektori alla "ekraan" ka mis kaitseb bensiinipumpa liigse kuumuse eest?
Vasta

(02-04-2019, 20:26 PM)volvo Kirjutas:  Põnev teema ja kena töö.
Üks küsimus, kas sellel  mootoril käib väljalaske kollektori alla "ekraan" ka mis kaitseb bensiinipumpa liigse kuumuse eest?

 On küll selline asi olemas. Pilt minu Valgest Zimmist. Paigaldan selle koos õhupuhastajaga. Selle auto "originaalsusest" pole mõtet sõna võtta. See tehtud rohkem sõitmiseks.
   
Vasta

(02-04-2019, 14:17 PM)Formika Kirjutas:  Plastikuga armatuuri jaoks on kamm sees. Ukrainas, kust ma need sain pole meistrimehel 3 seeria vormi. Retrodetaili oma pidi palju viletsam olema, et isegi Idanaabrid laitsid maha. Igatahes armatuuri juures jäi töö momendil katki. hakkame hobuseid aiste vahele ajama. Bensiini olid ka ära solkinud. Ei tea kas sellistele vanakestele see etanooliga värk üldse sobib. Kas kellelgi on kogemust?

Ma mõtlen, et kas Pobedal ja ZIM-il küünlajuhtmed algselt selliste eboniidist piipudega küünalde külge kinnitusid või olid nagu 51-l:
[Pilt: 16149905.jpg]

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

(05-04-2019, 23:12 PM)Mossemees Kirjutas:  
(02-04-2019, 14:17 PM)Formika Kirjutas:  Plastikuga armatuuri jaoks on kamm sees. Ukrainas, kust ma need sain pole meistrimehel 3 seeria vormi. Retrodetaili oma pidi palju viletsam olema, et isegi Idanaabrid laitsid maha. Igatahes armatuuri juures jäi töö momendil katki. hakkame hobuseid aiste vahele ajama. Bensiini olid ka ära solkinud. Ei tea kas sellistele vanakestele see etanooliga värk üldse sobib. Kas kellelgi on kogemust?

Ma mõtlen, et kas Pobedal ja ZIM-il küünlajuhtmed algselt selliste eboniidist piipudega küünalde külge kinnitusid või olid nagu 51-l:
[Pilt: 16149905.jpg]
Vaatasin kataloogist, on eboniidist piibud. Järelikult teisiti kui 51-l. Tahtsin kataloogist pilti teha aga telefonist ei õnnestunud seda kätte saada. Midagi jälle tuksis.
Vasta

Pobi kallal ka nokitsemine käib. Paika sai käigu-, piduri-, siduri- ja gaasi hoovastik. Kuna originaalset midagi säilinud ei olnud, siis tuli see kõik paika sobitada. Tava Pobeda jupid ei sobinud, peale piduri värgi. Igatahes nüüd töötab kõik ja miski kuhugi kinni ei kiilu ja teineteist ei sega. 
   
   
Vasta

Mõned pildilt ka kõhu alt.
   
   
Vasta

(08-12-2018, 21:58 PM)Formika Kirjutas:  Kaasfoorumlane Aspelund postitas siin hiljuti pildi väidetavast GAZ 20 g-st, mida ikka väga tõsiselt võtta ei julgeks, kuna pildil olev isend on II seeria Pobi aga G-d toodeti aastatel 56-58, ehk siis kindlalt III seeria omad.

Põhjus, miks ma selle teema uuesti üles võtsin on pildil olevad kroomitud pasunad, mis on siis toodud auto iluvõre ette. Minu omad said kunagi värvitud, remonditud.

Oleks tegu 100 % audentse pildiga, siis paneks kahtlema ja kaaluksin ka nende pasunate kroomimist ja esile sättimist aga.....
Vaevalt, et keegi oskab selles küsimuses aidata. Muidugi GAZ 20G puhul polnud tegu jälitusautodega, vaid puhtalt saate- ja esindus värgiga.
Võibolla kui kellelgi on õnne sattuda mõne vana pildi peale, mille kohta võib kindlalt väita, et tegu G mudeliga, siis käige välja. Pildid koos ZIS 110 või ZIL 111 -ga oleks ka väga kõnekad.
Aspelundi pildil oleval Pobil on küljes ZIM- i pasunad. Need on lühikese ruuporitoruga ja selle toru ots on kolmenurgeline.
Vasta

Mootor on liialt edev, värvimine on puudulik. Julgelt peaks hõbevärvi all olema ka karteripõhi, jaotushammasrataste kaas, väntvõlli rihmaseib, veepump ja selle rihmaratas, õlipump, õli jämepuhastusfilter koos hoovaga, kardaani flants käigukasti otsas. Ka kollektori tihendi väljaulatuvad osad ja ka igasugused nähtavale jäävad lihvpinnad plokil. Midagi ei ole valesti tehtud, kui ka värvi alla lähevad kraanid plokil ja kaanel. Must on vaid õli toru ja peenfilter ja tiivik, ning starter ja genekas, mis lisatakse mootorile peale värvimist. Tehases värvitakse kannideta, kuid koostatud mootor koos käigukastiga üleni.
Vasta

(05-04-2019, 23:12 PM)Mossemees Kirjutas:  
(02-04-2019, 14:17 PM)Formika Kirjutas:  Plastikuga armatuuri jaoks on kamm sees. Ukrainas, kust ma need sain pole meistrimehel 3 seeria vormi. Retrodetaili oma pidi palju viletsam olema, et isegi Idanaabrid laitsid maha. Igatahes armatuuri juures jäi töö momendil katki. hakkame hobuseid aiste vahele ajama. Bensiini olid ka ära solkinud. Ei tea kas sellistele vanakestele see etanooliga värk üldse sobib. Kas kellelgi on kogemust?

Ma mõtlen, et kas Pobedal ja ZIM-il küünlajuhtmed algselt selliste eboniidist piipudega küünalde külge kinnitusid või olid nagu 51-l:
[Pilt: 16149905.jpg]
Mossemehele pilt kataloogist.
   
Vasta

(02-04-2019, 18:52 PM)mossepower Kirjutas:  
(02-04-2019, 18:22 PM)Formika Kirjutas:  
(02-04-2019, 17:03 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Pole ju midagi nuputadagi - 98 paaki ja las selle uue lögaga sõidavad need, kes omastarust maailma ärapäästavad. Inimtoidu arvelt tehtud biolisandiga.

98 äkki tiba äkiline hobustele , mis mõeldud 72 jooma.
See müüt juba ammu kummutatud, täpsemalt saab lugeda siit: Link

Iseasi on klapisäärte määrimiseks pliiasendaja kasutamine vanemate püstklappidega moootorite korral, milles insenerid on algselt ette näinud määrimise kütuses sisalduva pliiga.
Igatahes minul lõpetasid eelmine kevad, kohe peale selle euro bensiini tulekut kaks bensiinipumpa järjest Gaz-51 mootoril oma tegevuse. Mõlemal juhul olid bensiinipuba sees olevad kummiklapid ja tihendid sellised sültjad ja ühel ka membraani pealt kumm lahti. 
Peale seda läksin üle 98 tarvitamisele ja rohkem bensiini pumba probleeme pole olnud Wink
Vasta

Tasapisi edeneb ka Pobi kokkupanek. Eks ta üks vägistatud projekt ole. Pöörake tähelepanu termostaadi korpusele. Kui ZIM ja GAZ 51 ülemine lõdvik läheb radikasse paraleerselt mootoriga, siis antud isendil 90 kraadise nurga all. Nagu olen mitu korda maininud, sellel isendil kasutusel GAZ 11 radiaator.
   
   
   
   
Vasta

Asi hakkab tasapisi ilmet võtma.
   
Vasta

Lahe optiline petekas on viimasel pildil. Tundub, et vasakul poritiival on GAZ21 ekportvariandi iluliist. Ma uurisin kohe mitu korda, nii sarnane on see peegeldus vägagi tuttava liistukesega Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kuna 20 g-d toodeti ZIM liinil, 100 eksemplari ja ainult saate autodeks, siis võtsin endale vabaduse teha autole ZIm-i sisu (materjal + tegumood). Mingit kirjalikku tõestust sellele pole peale ühe endise Ukraina KP esimese sekretäri Podgornõi saateauto juhi jutt, kes väitis, et nii oli. Selle mehega sai selle projekti alguses kontakti võetud, sest paljud küsimused selle auto kohta olid õhus. Ega ta suurt midagi mäletanud või teadnud. Oli ta ju ainult juht ja kapoti alla tal tõenäoliselt asja ei olnud. Eelmise aasta sügisel läks see mees ka parematele jahimaadele, nii et pole enam sedagi niidikest.
   
   
Vasta

   
   
 Kui nõndapalju investeerida, siis ei tohiks sadulsepal lasta paraadi dikteerida. Ei ole küll minu asi, kuidas keegi oma autot taastab. Kas tänapäevases võtmes või proovib teha nagu vanasti tehti. Vanasti tehtud autodel ei ole mina näinud sellist laia, ühepoolset mahaõmblust. Vanadel autodel oli reeglina kahepoolne, kitsas õmblus, tiheda pistega(2- 3 mm.) Tugevduseks kasutati all õhukest puuvillast kangast. Homme töö juures teen piti vanast ZIM-i originaal istme õmblusest. Ja kindlasti ei jooksnud õmblus üle istme vaid keeras peale nurka (kurvi) alla. Nii on tehtud GAZ 20 ja ZIM. Selline lahendus on küll keerukam aga andis tolle aja moesuunda edasi. Llisaks kasutasid tolle aja meistrid(disainerid) lihtsat võtet, et istme ja seljatoe riie suure pinna peal istumisest kortsu ei läheks, õmblusi. GAZ 20 olid lipid, mis täideti toorkummist plaatide ja vatiiniga., ZIM-il olid õmblused.
Ja endiselt ei ole ma näinud tõsiseltvõetavat, tõestatavat pilti sellest, et ZIM ja GAZ 20 oleks kasutanud sinakat, rohekat  sinelihalli kangast. Nii vähe kui neid autosid meil on käinud, selgub, et kangas oli alguses punakas-pruun. Aeg on lihtsal teinud oma töö. Seega on loogiline ka see miks kunstnahk oli punakaaspruun. Vaevalt, et Nõukogude- Vene autodisainerid kõik värvipimedad olid. See hall (rohekas, sinakas) ei hakka kohe kuidagi punakaspruuniga kokku.
Lugupidamisega Kalev Eisel firmast "Teping"

NB. ootan kõike tõsiseltvõetavat (fotoga tõestatud) infosid selle kohta, et ZIM ja GAZ20 kasutasid ka halli värvi salongi kangast.
Vasta

Kahjuks pean oma lubaduse, postitada pilte ZIM-i originaal õmblusest, tagasi võtma. nimelt on eelmainitet isendi istmeriide jäänused leidnud oma tee.
 Jah, kahjuks me suuda säilitada kõike.
 Aga hetkel oli leida vana põrnika istmete ja vaipade jäänuseid, Iltise esiistmete ja tagumiste klapptoolide pehmemaid palasid, ja muidugi Volga. Nii 21. kui 24. salongi elemente.
Lugupidamisega Kalev
Vasta

(23-05-2019, 21:30 PM)Seping Kirjutas:  Kahjuks pean oma lubaduse, postitada pilte ZIM-i originaal õmblusest, tagasi võtma. nimelt on eelmainitet isendi istmeriide jäänused leidnud oma tee.
 Jah, kahjuks me suuda säilitada kõike.
 Aga hetkel oli leida vana põrnika istmete ja vaipade jäänuseid, Iltise esiistmete ja tagumiste klapptoolide pehmemaid palasid, ja muidugi Volga. Nii 21. kui 24. salongi elemente.
Lugupidamisega Kalev
Tere Kalev

Kui tahad halli sisuga ZIM-mi näha, siis tuleb ette võtta sõit Nizni Novgorodi, ehk endise nimega Gorkisse. Sealses GAZ muuseumis asub viimane liinilt maha sõitnud ZIM, mille sisu on hall. Kahjuks autosid puutuda ei lubata, aga läbi klaasi on sisu näha, et hall. Pilti ei taibanud teha. Muidugi võis see tulla ka sellest, et viimasid ZIM-me toodeti paralleerselt esimeste Chaikadega. Ja Chaikad olid seest hallid. Me mõtlesime tegumoe peale ja jõudsime järeldusele, et istmed tuleb ikka Pobeda snitti järgi õmmelda. Õmblus stiilii kohta sõna võtta ei oska, uurin asja.
Vasta

Tuleb oma unistusest Jaanipäevaks KGB Pobi vihaseks ajada suu puhtaks pühkida. Lootsin, et üle koera on saadud, küll saab ka sabast aga saba kuradi pikk ja jurakas tutt ka veel otsas. Suurte raskustega sain õige III seeria armatuuri plast võre. Eelnevalt sai teadmatusest II seeria oma pandud aga kaasfoorumlased tõid õigele rajale tagasi. 
   
Jätkub sisu tegemine, mis ka kipub probleemidesse ja vaidlustesse uppama. Mitte üks kurat ei tea ju, milline ta tegelikult välja nägi. 
   
   
Vasta

Selle sisuga on ju lihtne. Täiesti salajane nii nagu kogu auto kunagi salaja tehti . Mitte keegi ei saa öelda, et nii ei olnud. 

Edu ja jaksu...
Vasta

Mõni pilt veel valmimisjärgus olevast Pobist. 
   
   
   
   
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne