Kgb Pobeda

Tervist .

 Lapsepõlvest meenuvad pobedad , miilits sõitis halli värvi pobiga  , taksod olid beezid ja pruunid , mossed olid hallid , beezid ja valge- rohelisega , zim id olid mustad , kiirabizim id olid valged või beezid , oli ka rohelise- valgega zim Pärnu mnt. Volga poe aknal , musta värvi pobedat nagu ei meenu .
 Aga mälu  on kummaline ,  ei meenu ka sinist värvi sõidukeid .
Vasta

(11-02-2019, 17:53 PM)edvard Kirjutas:  Tervist .

 Lapsepõlvest meenuvad pobedad , miilits sõitis halli värvi pobiga  , taksod olid beezid ja pruunid  , mossed olid hallid , beezid ja valge- rohelisega , zim id olid mustad , kiirabizim id olid valged või beezid , oli ka rohelise- valgega zim Pärnu mnt. Volga poe aknal , musta värvi pobedat nagu ei meenu .
 Aga mälu  on kummaline ,  ei meenu ka sinist värvi sõidukeid .
Ühel minu klassivenna isal algkooli päevilt oli must Pobeda. Aasta siis oli 65-66. Aga see ei oma mingit tähtsust. Minu auto puhul pole tegu tavalise Pobeda, vaid ZIS-de saateautoga ja need olid kindlalt mustad.
Vasta

Ega ei vaidlegi , lihtsalt  pildikesed lapsepõlvest on sellised ja ilmselt musta pobiga keegi kodus lõunal ei käinud , kuigi gaz 13 oli tollases Oja tn. sagedasti seismas.
Vasta

Привет черных побед не было[Pilt: 1f600.png].Edasi järgneb jutt ,et 6 silindrit polnud ,esisild on samkompun  jne.
Kui venemees ütleb ,et ei olnd siis on see 100% tõde.
Teine kord tahaks karjuda nende "venespetsialistide "üllitiste peale.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

(12-02-2019, 00:28 AM)jurka Kirjutas:  Привет черных побед не было[Pilt: 1f600.png].Edasi järgneb jutt ,et 6 silindrit polnud ,esisild on samkompun  jne.
Kui venemees ütleb ,et ei olnd siis on see 100% tõde.
Teine kord tahaks karjuda nende "venespetsialistide "üllitiste peale.
  No see "spetsialist" elab küll veel möödunud sajandi 80-ndates. Kus massid ei teadnud selliste autode olemasolust midagi. Tänapäeval on Idanaabrid neist autodest teinud mitu telesaadet, välja on ilmunud tehniline dokumentatsioon, mulgi siin paar lehte kuskil eespool üles pandud. Ja must Pobeda oli minu klassivenna isal 100%, sest paar korda sain ise ka sellise õnne osaliseks, et sai tagaistmel sõitu nauditud. Muidugi pole välistatud, et auto oli üle värvitud, kuid 60-ndate algul oli see küll rohkem ulme valdkond.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne