Kgb Pobeda

Hea pilt. Selline näeb välja pobi originaalne ventilaatori mootor M35 12 V -12 BT. Punast värvi markeeringuga. Suurem erinevus hilisematega - mootori harjad asuvad ventilaatoripoolses otsas.
 Formika pildil pole mootorit hästi näha ,aga tundub hilisem olevat.
Vasta

   
Vast sai parem.
Vasta

(13-03-2019, 22:03 PM)Formika Kirjutas:  Vast sai parem.
Iga sinu taastatud auto on arvatavasi parema kvaliteediga kui seda oli kunagi tehasest välja sõitnud auto, kuigi võib olla mõni möödapanek aga tavaliselt jäeb see protsent sinna 1% kanti.
RESPECT tehtud tööde eest, ja hea lugemine mida loeks veel ja veel (y)
Vasta

6 silindriline Pobeda tiksub ka tasapisi oma elu. Käsil sabloonide tegemine, et salongi kartongist (või kuidas seda materjali nimetatakse) osad valmis teha. Originaale pole ju kuskilt võtta. Tagasild ka enam vähem komplekteeritud. Kuskil videotes on mainitud, et seal on kasutatud kiiremat ülekannet kui tava Pobil. Kurat teab, mis seal nüüd kasutatud sai, sest seda kuulsin alles siis, kui sild tehtud.  Mingeid kirjalikke märkusi selle kohta pole leidnud. ZIM-mi silda ka kasutada ei saanud, sest see on laiem. Muidugi võidi see ka tehases kitsamaks teha, mis iseenesest ei ole võimatu ülesanne. Aga enne kui 100% kindlaid tüendeid ei ole, läheb alla sild, mis autol all oli. Ei taibanud  neid taldrikul olevaid hambaid eelnevalt lugeda.
   
   
Vasta

(18-03-2019, 22:38 PM)Formika Kirjutas:  Kuskil videotes on mainitud, et seal on kasutatud kiiremat ülekannet kui tava Pobil. ... Ei taibanud  neid taldrikul olevaid hambaid eelnevalt lugeda.
Pobi ülekanne on vast teada ja selle oma saab mõõta.
Vasta

(18-03-2019, 22:38 PM)Formika Kirjutas:   Ei taibanud  neid taldrikul olevaid hambaid eelnevalt lugeda.

Ülekandearvu saab ka koostatud silda kruttides määrata Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne