Gaz MM-V 1942

(02-03-2021, 08:59 AM)nemps Kirjutas:  
(01-03-2021, 01:12 AM)Mossemees Kirjutas:  [Pilt: GAZ42_8.jpg]
Kui aega ja energiat üle juhtub jääma, äkki hoopis GAZ-42 ehitada? Smile
http://denisovets.ru/gaz/gazpages/gaz42.html
eriti asjalik on seal lingil see tuletõrje variant. Kui väljakutse tuleb hakkad vaikselt katlale tuld alla tegema ...
Siis läheb bensiiniga alguses.
Vasta

Asi see vahtkonnal pold tuld pidevalt all hoida. Tuba ka soojem Smile

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(02-03-2021, 12:56 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Asi see vahtkonnal pold tuld pidevalt all hoida. Tuba ka soojem Smile
vene ajal pidi meil pritsuautode mootorid kogu aeg soojad olema, alati garaažis soojendati ...
Vasta

Pluss kraadiga pole aega ega tahtmist garaazis olla. Aga nipetnäpet tarvilikku on juurde kogunenud...

2 kasutamata rehvi...

[Pilt: 20210512-132419.jpg]

Üks perse. Muidugi alles siis kui teda vaja enam poleBig Grin sai vannutud ja tatitatud...

[Pilt: 20210501-120515.jpg]

Ja põhiasi. Süütelukk. Selle üle oli hea meel...

[Pilt: 20210529-225525.jpg]

[Pilt: 20210529-225533.jpg]

Ja muud märkimist väärt uudist eriti polegi. Talvel läheb see jant jälle edasi... ootan ise juba pikisilmi...
Vasta

Jäi täna silma selline Fb postitus.

https://www.facebook.com/groups/30999700...ently_seen


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

(16-06-2021, 13:45 PM)denzu Kirjutas:  Jäi täna silma selline Fb postitus.

Minusuguse "uskmatu" jaoks paistab grupi avaleht.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(16-06-2021, 13:52 PM)Marko Kirjutas:  
(16-06-2021, 13:45 PM)denzu Kirjutas:  Jäi täna silma selline Fb postitus.

Minusuguse "uskmatu" jaoks paistab grupi avaleht.
Lisasin eelmisele postitusele kuvatõmmise sellest Fb pealt leitud kuulutusest.
Vasta

Tänud! Täna isegi olin tööasjus Tapal ja mõtlesin kas võtta need ära või mitte... aga mul on neid juba rohkem kui tarvis. Arvasin et las jäävad kellelegi teisele. Nädal tagasi sain mõned väga korralikud veljed ja süütelukule korraliku sisu koos võtmega.

[Pilt: 20210606-160108.jpg]

[Pilt: 76912725.jpg]
Vasta

Muuga kandis nähti sellist masinat ringi veeremas...

[Pilt: FB-IMG-1624253343365.jpg]
Vasta

Üks eriti ilus Gaz jälle juures. Loodan et Sidorov teeb eraldi teema kaa selle masina loost. Igatahes video pandi üles ja peab ütlema et värvitoonidega on ikka eriti täpselt naela pea pihta pandud.



https://youtu.be/2eLL2rbCYCI

Siitpoolt õnnitlused ja loodetavasti tuleb teema kaa....
Vasta

Vinge tulemus ja veel vingem taastaja, kestvad kiiduavaldused.
Vasta

Kas bensiinifiltril ei peagi filter-elementi sees olema?
Vasta

(27-06-2021, 20:07 PM)Suuredmootorid Kirjutas:  Vinge tulemus ja veel vingem taastaja, kestvad kiiduavaldused.
Sama kiiduavaldused siitpoolt, ehkki kui Raivo oma eelmise meile deponeeritud ai-ai maha müüs siis lubas kohe uue kokku panna aga läks ikka mitu aastat ...
Vasta

(27-06-2021, 20:31 PM)Raudpats Kirjutas:  Kas bensiinifiltril ei peagi filter-elementi sees olema?

Minu teada ei pea. Lihtsalt nagu settepott. Paagis sees on kaks filtrit. Üks sissevalamis augus ja teine bensu kraani otsas. Settepott on ehk vee eraldamiseks vms?
Vasta

Ma ei tea kuidas sellel autol peab olema, aga üldiselt käis sinna kopsiku sisse element. Vanematel koosnes see metall lehtedest ja uuematel oli mingi keraamiline junn.
Vasta

Vanema tüübi elemendist on pilt ka olemas, aga liiga suur, telefoniga ei oska väikesemaks teha. Õhtul lisan.    


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Kataloogis on nii...

[Pilt: Screenshot-20210628-080413-Drive.jpg]

Täpselt aru ei saa aga vist ei paista midagi seal sees olevat.
Vasta

Ma nende filtrite ilmumise ajas ei ole kindel, GAZ 69-l oli igatahes elemendiga filter ja GAZ 63-l ka, plekist seibidest element. Hilisematel oli mingi keraamiline topsiku moodi vigur. Võibolla tõesti päris vanadel oli lihtsalt nn. "otstoinik"

Ja Muuga kandis on siis Sidorovi auto ja videol Raju Raivo oma?
Vasta

(28-06-2021, 21:13 PM)Raudpats Kirjutas:  Ma nende filtrite ilmumise ajas ei ole kindel, GAZ 69-l oli igatahes elemendiga filter ja GAZ 63-l ka, plekist seibidest element. Hilisematel oli mingi keraamiline topsiku moodi vigur. Võibolla tõesti päris vanadel oli lihtsalt nn. "otstoinik"

Ja Muuga kandis on siis Sidorovi auto ja videol Raju Raivo oma?
 Minu teada on ksf. Sidorov ja Hr. Raivo Raju kattuvad isikud.
Vasta

(28-06-2021, 21:57 PM)Formika Kirjutas:  
(28-06-2021, 21:13 PM)Raudpats Kirjutas:  Ma nende filtrite ilmumise ajas ei ole kindel, GAZ 69-l oli igatahes elemendiga filter ja GAZ 63-l ka, plekist seibidest element. Hilisematel oli mingi keraamiline topsiku moodi vigur. Võibolla tõesti päris vanadel oli lihtsalt nn. "otstoinik"

Ja Muuga kandis on siis Sidorovi auto ja videol Raju Raivo oma?
 Minu teada on ksf. Sidorov ja Hr. Raivo Raju kattuvad isikud.
A kelle auto sellel Muuga-kandi pildil siis on? Kandiliste tiibadega?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne