Gaz MM-V 1942

On ka stantsitud poritiivad.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

No mälestusmärkidele on  venes topitud igasugu jura, nt 1941.a  tankistide kangelasteo tähistamiseks postamendile 1943 tootmisse  läinud tank või saksa automaadiga punaväelase bareljeef etc etc
Vasta

Arvestada tasub ka sellega, et kaupu vedasid kõik kättesaadavad veokid. Ehk siis vabalt võis jääl kohata ka veel lihtsustamata krusasid. Selles mõttes pole mälestusmärgile midagi ette heita.

A:

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Just - Venemaal kujutatakse mälestusmärkidega emotsioone mitte ajaloolist tõde, mis on ajas muutuv nähtus.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Tegijatel juhtub ikka. "vene sõdur"   Venemaal  Komis  .


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

(07-12-2021, 12:18 PM)jurka Kirjutas:  Tegijatel juhtub ikka. "vene sõdur"   Venemaal  Komis  .
m/31 ?

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Pildil on kõik Soome päritolu. No võib-olla põhjapõder ei ole ainsana.
Vasta

(10-12-2021, 16:50 PM)gruppen Kirjutas:  Pildil on kõik Soome päritolu. No võib-olla põhjapõder ei ole ainsana.
See selgus hiljem polegi Ivan. Big Grin https://maailm.postimees.ee/6965681/komi...oome-sodur

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

(10-12-2021, 16:50 PM)gruppen Kirjutas:  Pildil on kõik Soome päritolu. No võib-olla põhjapõder ei ole ainsana.
ja pilt kah Soome arhiivist ...
Vasta

Millise taktikaga võiks sellise masina transpordiametis arvele saada? Ma mõtlen just omandiõiguse tõendamise osas. Enda kogemusest ütleksin, et ametnikud on selles valdkonnas kõike muud kui vastutulelikud. Kas oleks mõeldav esitada ostuleping isikuga, kelle metsast auto raam välja on kaevatud(või misiganes vin koodi sisaldav detail tal on)?
Vasta

Omast kogemusest võin väita,et ametnikud loevad neid foorumeid aktiivselt ja teevad märkmeid, vajadusel prindivad paberi välja ja ütlevad: vaata ,siin ju ise kinnitasid..... Sad
Vasta

(13-02-2022, 15:27 PM)Aak87 Kirjutas:  ...
Kas oleks mõeldav esitada ostuleping isikuga, kelle metsast auto raam välja on kaevatud(või misiganes vin koodi sisaldav detail tal on)?

Kui see on tõelähedane ajalugu, siis väga hea.

Kõike võib teha, aga seletus peab hea olema Big Grin No, ja vahel tuleb hinnakirjajärgne sigatsemistasu ka ära maksta.
Vasta

Seda ma veel täpselt ei tea kuidas selline auto arvele saadakse. Aga vaadates fakte, siis midagi senimaani teisiti poleks saanud teha. Autot ei saa enne arvele võtta kuni ta pole komplektne(seadus selline). Kui ma siin foorumis seda teekonda kajastanud poleks, siis ei oleks ma eluilmas selle autoga nii kaugele jõudnud. Pooled jupid ja muu abi, tuli just siit.
Üldiselt usun mina sellesse et seadused on ühiskondlikud kokkulepped, ja et kui midagi ühiskonnavaenulikku ei tee, siis on see ok. Ja kuna kellelgi ju pole selle vastu et ma selle auto arvele saan siis võiks see juhtuda.
Kui ma ei eksi siis ametniku härra ei otsustagi seda. Seda otsustab komisjon Tallinnas esitatud seletuskirja jms alusel. Hr. Indrek Sirk kirjutas oma Audi teemas ka sellest arvele võtmise värgist kui ma ei eksi.
Vasta

hr.Sirk on kõrgeim level.meie ei saa sellega arvestada
Vasta

Kabiinil oli mõni koht ikka päris kole...

[Pilt: 20220812-215608.jpg]

[Pilt: 20220812-215613.jpg]

[Pilt: 20220812-215615.jpg]

[Pilt: 20220812-215617.jpg]

Aga kuidagi sai ära lapitud... teine pool oli suht samasugune...

[Pilt: 20220812-225617.jpg]

[Pilt: 20220812-225628.jpg]

[Pilt: 20220812-232736.jpg]

[Pilt: 20220813-211829.jpg]

[Pilt: 20220813-215113.jpg]

Akna/uksepiidad said ka külge...

[Pilt: 20220814-193322.jpg]

[Pilt: 20220814-174509.jpg]

[Pilt: 20220814-200046.jpg]

Praegu siis seisab sellisena. Väga palju pisivigu sai kaa ära parandatud ja palju on veel parandada. Eks nokitseme edasi vaikselt..
Vasta

Sai korra proovitud raami peale kaa seda plekirisu. Päris auto moodi juba. Hea vaadata. Aga teha on veel palju...

[Pilt: 20220903-010642.jpg]
Vasta

Kabiini tagumised postid hakkavad looma vaikselt...

[Pilt: 20220906-233025.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne