Üritus vana Gauja uuesti elustada
#21

mul pakus yx väike poiss enda gaujat myya 3000Smile vajab nokitsemist, aga muidu kõik jubinad enamvähem olemas ja originaalidWinkAga pole raha ja asi jäi ostmataWink nii noxitsengi iga päev enda gaujatSmile
Vasta
#22

pole siin jupp aega midagi pajatand,raam ja esiporikas ootavad ikka kruntimist,loodan lähiajal ära teha.Tagumisel porikal on 1 auk,mis tuleb kõrvaldada.Esiharki ikka pole saanudSad Kiiret pole selle aparaadi valmimisega kuhugi,saagu kasvõi 10 aasta pärast valmis,iga aastaga see tükk aina magusamaks läheb.....
Vasta
#23

nii,tänane päev on korda läind.Paagi,raami ja esiporika kruntisin püstoliga ära,krundiks suht normaalne asi \"body 992\".Tagumise porikaga tuleb veel vaeva näha.Pildid tulevad varsti.Värviks tuleb kunagi originaaltooni meenutav isesegatud roheline.
Vasta
#24

Häbi tunnistada aga ma kunagi lolli peaga ja suure vihaga matsin maha ühe sellise kahe vedruga esihargi. Viha vist just selle pärast et ma ei saanud seda enam lahti ja raam jooksis ka kõveraltSad ja sellega oli igasugu probleeme, aga õnneks on mul olemas originaal värviga väike tilga kujuga paak. Üks kord põrutas lahti tagumise porilaua sõiduajal ja see läks kohe ratta alla ja hetkega mootor seisis. Sõit aga jätkus porilaua peal veel vähemalt 20meetrit ja mõlk on siiamaani porilauas.
Vasta
#25

kaeva uuesti välja,ehk midagi saab?
Vasta
#26

Aga sõbra linnukese väljaheide söövitab mingil määral värvi!
Vasta
#27

Tziklivend Kirjutas:kaeva uuesti välja,ehk midagi annab veel päästa?
Tead ma parem hoian silmad lahti, äkki näkkab. Sellel esihargil mille ma maha matsin oli küljes ainult üks vedru. Ma ei mäleta mis põhjusel teise vedru kinnitus katki läks aga igatahes lõpuks sõitsin ühe vedruga.
Vasta
#28

Tziklivend Kirjutas:Lõpuks ka mõned pildid:
lind oli jõudnud paari päeva jooksul raamile märgi maha jätta....


http://pilt.ee/IngmarA
Kumb porilaud sul seal pildipeal on, mina kui sellise raami sain siis olid seal küljes originaal porilauad. Mul on alles esimene porillaud aga mitte just väga sirge, st. mõlgid on sees aga kuju on olemas.
Vasta
#29

Kumb porilaud sul seal pildipeal on



esimene porilaud on.Ja ma olen märkand,et Gauja porilauad ja küljeplekid on eriti defka kraam.
Vasta
#30

paar päeva tagasi sain lõpuks ometi esihargi.Tuleb rikutud hargist ja sellest 1 korralik teha.Suvel tahan värvi preparaadile peale saada
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne