kapa: RMZ Delta 50ccm
#1

Niiih!!! Valmis sai. Aga egas siin midagi erilist ei ole, tavaline Delta (1989).
Sai siis ostetud 1200 eeguga Tallinnast Mähelt. Öeldi, et on korras ja läheb kohe käima, aga praegu on sidur katki jne... Lükkasin siis kohale, sädetki polnud! Ühe päeva lasin seista, järgmisel päeval säde olemas ja läks tööle ka, ainult teine käik puudus. Noh jaaah, ei olnud ka tulesid ega pidureid... Siis tuli august (2004) ja masin läks keldrisse, kapitaal remondi tegin (koos isaga). Jaanuar (2005) sai selle tööga (oli väga põhjalik) valmis. Läks suhteliselt hästi käima, aga oli vaja veel natuke nokitseda...segu reguleerida, pidurid ja tuled...
Jaanuaris ostsin ka piduri (tänud kodanik Minifoobile) ja tule (suured tänud kodanik Unimütsile). Need panin külge ja nüüd (13.02.2005) on siis masin sellises korras nagu ootasin. Rebib hästi! Ainult vahest streigib (täna läks siduri trossi kinnitus...Big Grin). Muidu kõik OK ja väga tore aparaat minu kasvu kohta (kaal 33kg ja pikkus 153cm)
Üldiselt, kui müüma hakkan tahan ikka natuke raha ka

Oleks meelest läinud, et pole mul veel signaali, äkki kellelgi on?

Ja pilte kah: siin on vanemad pildid
ja uuemad pildid
Uuemad pildid on tehtud täna (13.02.2005)
Lumega on nii tore sõitaBig Grin!

Ja piltidel on minu isa Wink.
Vasta
#2

Hea oli olla abiks ning näha kuidas poisi silmad särama läksid ,kui tule üle andsin. Wink

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#3

ilus masin! vaeva oled näinud!
Vasta
#4

jaaah! Üle poole aasta nägin vaeva seal tolmuses keldris....ja tänud ka Tondi motopoele....[nad on teeninud minult üle tuhande krooni...]
Vasta
#5

mul ka DELTA\\\\ ja juba teine lausa

Esimene oli selline

Nyyd on siis see
aga ausalt öeldes mul on sellest deltast nii kopp ees tahax ära myya!! ma loodan et sa ehitad oma mopi ilusax ja heax Wink
Vasta
#6

Niih. Tekkinud plaan panna suunatuled külge. Relee (6v) on olemas. Peaks olema m401 oma. Kas voolu saaks võtta signaali alt?
Kas on vaja mingid kondensaatorid panna vahele?
Vasta
#7

kapa Kirjutas:... suunatuled peale. Relee (6v) on olemas. Peaks olema m401 oma.

Kui Sul on tõesti 6V suunatulerelee olemas, siis M401 oma see küll olla ei saa.

Lihtsalt - mitte ainumas 401 ei väljunud tehasest suunatuledega, need pandi talle külge hiljem kohalike meistrite poolt.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

Tublit tööd oled teinud! \"3 konti\", aga soovitus oleks selline,et püüa enne korralike kulutuste tegemist selgusele saada, kas generaatorilt tulevast voolust ka jagub suunatulede jaoks, sest praktika on näidanud, et ka suuremate genekatega tsiklitel jääb voolu vajaka näiteks 6V Jawad, IZ.See oleks soovituseks, et pärast kulutuste tegemist ei oleks pettumust.
Vasta
#9

To Valdo: Õigus, see läks täitsa meelest! Nu siis ma päritolu ei tea.

Uurin seda releed veel ja mõtlen mis saab edasi.

[Kasparil on sellinne tunne, et peab selle mõtte maha matma SadSadSad]
Vasta
#10

Need suuna mõtted kaotatud. Pole vist mõttet jamama hakata. Parem panen need ratta patareitoitega suunad ja asi tahe.

Aga tahan siis osta ikkagi signaali, selleks kui kassid, koerad ja lehmad ette peaksid jääma Big GrinBig GrinBig Grin. Aga teeks nii, et kui müüd, ära võtta kirvest hindaRolleyes!
Vasta
#11

minul on üks signaal,mopi oma......RIGA 22vist tasuta,tule järgi
Vasta
#12

Ka signaal käes. Tänud Minifoobile!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne