kadett 86.a
#1

Pakutakse 86.a 1,3 LS Kadetti.. Hind on sellel umbes 5000.eeku
Välimus suht normaalne... Et kas tasub osta..äkki saaks mingit tehnilist hinnangut???
Vasta
#2

mis seal ikka - hea lihtne auto.
kered ussitavad, aga sildade emigreerumisest pole kuulnud. 13S mootoril (55kW) pole väga häda (v.a. see, et mul hakkas 250Mm järel kapremonti tahtma). Nukkvõlli õlitus kehv sellel silindril, mille kohal õli juurdekallamiskork - tingib ebaühtlase (tühi-)käigu. See siis 1.3 moto kohta, 2.0 kork on hoopis teisel pool... Aga (kontrollimata andmeil) pidi taoline viga pidi ka muid automarke kollitama (VW täpsemalt).
1.3 mootorid ei karda hammasrihma purunemist (minu õudusunenägu on, et mu mootori rihma/pingutite/veepumbaga midagi juhtub...). Töö- ja lollikindel teisisõnu.
pierburg karbussiga mul märkimisväärset jama polnud (100Mm jooksul).
jagaja kaas kipub olema \"ebatihe\"/defektne = võimalikud probleemid talvel (mu ainuke teelejäämine - kaas tahmas ära).
tagumised piduritorud on mu kahel kadetil ära ussitanud bensupaagi juurest - kus on 90kraadi nurk.
(esimesed) pidurisadulad kipuvad logisema-kolisema.
juppe laialt ja odavalt saada (nii kuluvaid kui plekke-klaase), eks veermik väsib me teedel.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne