[poolita] Kas mingit sorti faasinihke tekitaja?
#21

(06-12-2017, 20:49 PM)diesel Kirjutas:  paar lühikest selgitavat lauset esimeses postituses oleks ilmselt teema lühikeseks, asjalikuks ja modereerimist mittevajavaks muutnud. nüüd on meil kõigil vaid võimalik õppida ja meelde jätta. 
ja loota, et ksf! kass ikka vahel miskit kirjutab. Smile

Algusega enam - vähem nõus. Samas jälle, nõrgavõitu teemapüstitus ei anna kellelegi õigust selle kallal lõputult näägutada, ole või kass. Palju väärt teadmisi, mida aegajalt jagatakse, ei anna õigust alavääristada neid, kes kõiki asju ei tea või ei oska. Auväärt kass kompab piire, ammu juba, ju see test ükskord lahendi ka saab.

PS miskipärast tuli meelde, et geniaalsusest hullumeelsuseni on vaid üks samm...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#22

(08-12-2017, 00:22 AM)Marko Kirjutas:  
(06-12-2017, 20:49 PM)diesel Kirjutas:  ....ja loota, et ksf! kass ikka vahel miskit kirjutab. 

Algusega enam - vähem nõus. Samas jälle, nõrgavõitu teemapüstitus ei anna kellelegi õigust selle kallal lõputult näägutada, ole või kass. Palju väärt teadmisi, mida aegajalt jagatakse, ei anna õigust alavääristada neid, kes kõiki asju ei tea või ei oska. Auväärt kass kompab piire, ammu juba, ju see test ükskord lahendi ka saab.

PS miskipärast tuli meelde, et geniaalsusest hullumeelsuseni on vaid üks samm...

Taawi, anna andeks, see on mul tõesti viimane kord seda foorumit oma ila ja pasaga reostada, kassi ausõna! Ja nüüd järgneb eriteade abimoderaatoritele, Marko, pane tähele! (siseringi nali) See asi sai juba lahendi - minu kingitus Taawilw, A-M foorumile ja Eesti Vabariigile 100-ndaks sünnipäevaks on kassivaba A-M foorum! Jah, ma olen seda ka varemalt lubanud ja minu nõrk iseloom on mind ja ka Teid, endised ksf!-d alt vedanud, aga nüüdseks on "äng" jõudnud nõrgale iseloomule appi ja kui ma veel siia midagi avalikku foorumisse kirjutan, siis võib iga endine ksf! juba ise kohale tulla ja mulle otse näkku sülitada!
Antud teema tekitanud intsidendis mina end süüdi ei tunne ega tunnista (erinevalt mõnest eelnenust) ja seekord vabandama ei hakka. Foorumit jään ka ilmselt edaspidi jälgima, sest loodetavasti saab see pärast mõne kompleksides vaevleva ja ängi täis eneselõbustaja reostuseta veelgi parem! Ja siiski vabandan siia lõppu, kui kellegi jaoks mu "filosoofilis/filoloogiline" sõnavõtt ülearust sõnavahtu ja liiga pikki lauseid sai sisaldama!
Vasta
#23

Tere mehed.
Ära tee nii.
Katsuge olla.
Jaan.

Katsuge olla...
Vasta
#24

(08-12-2017, 10:14 AM)kass Kirjutas:  Taawi, anna andeks, see on mul tõesti viimane kord seda foorumit oma ila ja pasaga reostada, kassi ausõna...

Kassil pidi üheksa elu olema. Loodan südamest, et kassil on ka üheksa ausõna lõpetamise kohta. Ilma kassita oleks foorum hulga igavam. Kass aitab mõnusalt üle elada mõttetuid postitusi ja üksluiseid trollibusside elektriosade müügipakkumisi.
Vasta
#25

Piuksatan omagi sõna lgp Kassi toetuseks, kuigi sellel eriti kaalu ei ole. Kassid hoiavad niikuinii kokku jne.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#26

See täiskuu teooria peab ikka täiega paika.
Vasta
#27

(08-12-2017, 10:14 AM)kass Kirjutas:  
(06-12-2017, 20:49 PM)diesel Kirjutas:  ....ja loota, et ksf! kass ikka vahel miskit kirjutab. 

Taawi, anna andeks, see on mul tõesti viimane kord seda foorumit oma ila ja pasaga reostada, kassi ausõna!


Minu poolt natuke palderjani, et see nii ei läheks. No või neid va Läti jooke.
Liiga tõsine elustiil, eriti veel sellises sügiskaamoses (Mürakarude TM) pole vastuvõetav.
Vasta
#28

Kassile toetus ja poolehoid. 99% tema postitusi on informatiivsed ja asjakohased. Paar tilka tõrva juhtub meil kõigil meepotti.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#29

tõrv kulub ära ja seda võiks rohkem olla , on täheldatud  tugev nõudlus . ühes minu lemmikfoorumis , mis kirillitsa tähestikku kasutab on rubriigid kurilka ja pesosntsa , siin selline jaotus puudub , ning mingitel segastel kaalutlustel arvavad  siinsed liivakastiliiga mängijad end kõvadeks suitsumeesteks . sellist mentaalset hälvet sellise tõrvaga mõnikord võimalik leevendada, kui patsient sisekaemuseks võimeline on . pole  Kassi pole foorumit  -lihtne . (suur malev on suurem ,kui väike malev )
Vasta
#30

Teen ettepaneku teha nö vahetusfond, et ntx lp ksf Kassi asemel läheks siit nah...i möni kasutu tolvajoob, müügimees vms Smile

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#31

(08-12-2017, 22:04 PM)90Deville Kirjutas:  Teen ettepaneku teha nö vahetusfond, et ntx lp ksf Kassi asemel läheks siit nah...i möni kasutu tolvajoob, müügimees vms Smile

Täiesti nõus, et võiks vahetust teha. Teeks HR. kass-ist moderaatori ja 13piisab võttaks mingigiks ajaks amestist maha !!!

Kui kodanik ei oska karpi lahti keerata ja põhjendab seda suure vahemaaga ja ei tea, et nõuka aja sellisesse karpi ei oleks kuidagi mahtunud voolumuundur 220 AC to AC 380 siis pole tema koht moderaatorile, kes kustutab teemasid või poolitab neid oma äranägemise järgi !!! Kui ei tea millega tegemist siis selleks on eraldi teema.
Olen kindel, et Kass teadis vastust ja ka mina teadsin vastust, et millega tegemist, kuna alles viisin vanarauda umbes 10 sellist karbikest.
Vasta
#32

...ja nn vahetusfond ongi eelmise postitusega loodud! Smile

(Quntsil tuli muidu viimasel ajal enese tsenseerimine juba üpris hästi välja. Aga paistab, et mingid okkad on väikese hinge jaoks ikka liiga suured...)

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#33

Oh sa s.tt, kus nüüd on foorumi parimal osal kiun lahti läinud. Pole vaja erutuda ega põranda alla minna. Minu pärast võite oma ilukõnesid nii siia kui Euroopa juhtivatesse foorumitesse edasi postitada. Kui keegi just minema peab, võin see vabalt ka mina olla, saavad igast moto- ja muud mehed suurt sõnakunsti rahus edasi nautida, ilma et mingi lumpen kohatuid märkusi teeks.
Vasta
#34

(09-12-2017, 01:19 AM)13piisab Kirjutas:  ...ja nn vahetusfond ongi eelmise postitusega loodud! Smile

(Quntsil tuli muidu viimasel ajal enese tsenseerimine juba üpris hästi välja. Aga paistab, et mingid okkad on väikese hinge jaoks ikka liiga suured...)

model on alati õigus.
pinnu ja palgi vanasõna meenutades võib tekkida arvamus, et kellelgi teisel on ka ehk okaste ja hinge suurusega probleeme.
Vasta
#35

(10-12-2017, 19:04 PM)vant Kirjutas:  saavad igast moto- ja muud mehed suurt sõnakunsti rahus edasi nautida

Krt kus kired möllavad ikka veel vana asja pärast Sad
Suur sõnakunst on hea ja vajalik, konkreetsel juhul oli küsimus mingis tibatillukeses üle hea maitse piiri minekus. 
Muide kui kellelegi jäi mulje, et ma olen mingi loomavihkaja ja soovin kassi väljaviskamist, siis on see ilmselge vääritimõistmine. Soovin, et lugupeetav meid ka edaspidi külastaks ja mõne tarkusetera poetaks.
Adminnil EI OLE alati õigus, see sai siin mõned kuud tagasi ühele natuke liiga adminniks muutunud härrasmehele ilusti kollektiivselt selgeks tehtud.

PS Quntsi post võiks terviku huvides alles olla.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#36

(10-12-2017, 21:13 PM)Marko Kirjutas:  PS Quntsi post võiks terviku huvides alles olla.
taastasin - miskipärast oli foorumisoft tal "banned"-staatusest olenemata siit teemast oma postituse kustutada.
taastasin ka Quntsi teema algusotsa postituse, mille oli miskipärast 2 päeva varem kustutanud. Paistab, et päevad ei ole vennad ja öeldut on tarvidus järgmisel päeval tagasi võtma või olematuks tegema asuda.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#37

...aga üldiselt tõesti - ärme solvu ega haavu.

ma õppisin teemast, et tuleb alati ka taustu avada: muidu tekib möödarääkimisi, OTd ja siia poolitatud teemaarenduse vaates lausa ka paksu verd.
paar lauset selgitamaks, et see kast ilmselt lähema 3..6 kuu jooksul ei avane, aga võiks oma funktsiooni ja ehk ka tulevase omaniku siiski leida (keegi vajas mingis teemas 1f asemele 3f), oleks olnud asjakohane.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#38

Oli siin kunagi ka juttu, et bännimist põhjendatakse. "Banned" sõnakõlksu asemel "postitus see ja see eest".
Mudu on nagu vene aal, öösel viiakse ära ja pärast leitakse mees hullarist. Ja ongi hull, tabletid juba mõjunud. Viimise hetke aga ei tea keegi.
See oleks ka modele enesedistipliiniks. Äkki polegi midagi kirjutada või paistab kirjapildis põhjus naeruväärne. Naerame siis koos, kas mode üle või Quintsi üle.
Vasta
#39

Põhimõtteliselt on lg. ksf. Kass'il siit foorumist keelatud ära minna. Tal on üle-eestiline toetajaskond ehk fännid ja nemad nõuavad, et Kass peab jääma.

Mailboxi saabunud toetusavaldused:
Tsitaat:Ütle talle, et inimesed on väga pahased, kui ta laseb neil ***** automoto foorumi moderaatoritel foorumlase Kassi välja süüa.

Mina olen Kass talendi suur austaja.
Vasta
#40

Ühinen eeskirjutaja mõttega täies mahus. On kodanikke, kellega on ajuti raske nõustuda, kuid kelle mõtteavaldusi sellest hoolimata huviga loed.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne