Mis (vana veoauto) rattad?
#1

Sain hunniku velgi ja mõned rehvid, rehvid mõõdus 5x21" ja veljed kõik 21". Velje kilpe on kaks, vitsasid rohkem. Ei teagi, kas on ikka õige nimetus vitsad? Üks velg oleks justkui rantmantli jaoks, ülejäänud tavalised. Kõik see komplekt peaks justkui sobima ühele autole, aga vitsad on erinevad, mõnel on kinnitusaugud kilbi külge kinnitamiseks, mõnel jällegi mitte. Enamus vitsasid on nn. lahtised, üks aga kinnine. Kas oskab keegi pakkuda, mis autole need võiksid sobida? Sellis autot mul niikuinii ei ole, veljed seega saadaval. Kontakti leiab profiilist.

                                           
Vasta
#2

Pildi pealt raske midagi öelda aga kipuks nagu olema Ford T omad. Eks sarnaseid oli ka teistel markidel.

T.
Vasta
#3

Kus sa neid kodaraid näed ?
Vasta
#4

(10-12-2017, 23:44 PM)süsikas Kirjutas:  
Kus sa neid kodaraid näed ?

No kas Sina ei näe siis? Big Grin 
Need vitsad kuhu peale kumm käib,need lähevad teiste vitsade peale millel on kodarate augud....
Vasta
#5

Citroen, reanault 20-ndad või 30-ndad? Pigem nagu citroen on kuskilt täiskilbiga silma jäänud. Võimalik veel mingi sõjatehnika omad.
Vasta
#6

(10-12-2017, 22:57 PM)Raudpats Kirjutas:  Kas oskab keegi pakkuda, mis autole need võiksid sobida?

Ma arvan, et sellele
Cool
Vasta
#7

Need lahtikäivad kinnitusaukudega vitsad käivad kilpide peale. Kilpe on mul kaks ja sinna vitsad sobivad. Üks rantmantli velg on teisest ooperist, äkki see sobib Fordile. Ja osa lahtikäivaid vitsasid on ilma kinnitusaukudeta, need ka äkki siis sobivad Fordile?
Vasta
#8

(11-12-2017, 07:48 AM)Raudpats Kirjutas:  Need lahtikäivad kinnitusaukudega vitsad käivad kilpide peale. Kilpe on mul kaks ja sinna vitsad sobivad. Üks rantmantli velg on teisest ooperist, äkki see sobib Fordile. Ja osa lahtikäivaid vitsasid on ilma kinnitusaukudeta, need ka äkki siis sobivad Fordile?

Need kilpidega rattad võivad olla ka omalooming,pildi järgi mina ei suuda kaugelt öelda. Kuna kodarad olid nõrgad siis tehti kas metallist või lausa laudadest kilp sisse.

T.
Vasta
#9

Mõtisklemiseks.

   

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#10

No need minu kaks kilpi on küll tehasetöö, väga head näevad välja, valtsid mõlemat pidi pressitud.
Vasta
#11

1927 Chevrolet Capitolil on ka kole sarnased rattad...

[Pilt: 61306189_770_0_2_X.jpg]
Vasta
#12

[Pilt: 1927_chevrolet_series_aa_capitol_coupe_2.jpg]
Vasta
#13

[Pilt: s_l500_2.jpg]

Sellist velge müüakse ebays 1926 kuni 1927 chevroleti oma pähe. Märgitud on ka mõõt. 21 tolli...
Vasta
#14

Chevroleti on ka mujalt pakutud, ju see siis õige on. Minul sellist autot ei ole , veljed vahetaks millegi huvitava vastu.
Vasta
#15

Chevrolet National peaks ka vist sobima ja ilmselt sama aasta teised mudelid ka. Aga Raivo 4 Door Sedan 1926.a. on veel puukodaratega. http://konse.ee/meie-hobid/
Aga täpsemal vaatlemisel on ka mõningad erinevused. Kinnitusauke on 6, aga minu velgedel on veel 6 lisa-auku milles on poltidega kinnitatud flantsid.
Vasta
#16

Võibolla aretati need flantsid sinna selleks et saaks kohalikke laagreid kasutada?
Vasta
#17

Русский след. Эхо войны. Тютерс. Тайна острова смерти
https://www.youtube.com/watch?v=zgzAjBpHZKE
Sealt võiks neid rattaid rohkem leida. Masslademes sõjaaegset laskemoona, tehnikat, raskerelvi jm. Kestab 26 min.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#18

(13-12-2017, 20:26 PM)Kaavu Kirjutas:  Русский след. Эхо войны. Тютерс. Тайна острова смерти
https://www.youtube.com/watch?v=zgzAjBpHZKE
Sealt võiks neid rattaid rohkem leida. Masslademes sõjaaegset laskemoona, tehnikat, raskerelvi jm. Kestab 26 min.

Ma ei ole eriti pädev venkude keeles aga kas seal käib jutt Tütarsaartest ja Suursaarest?
Vasta
#19

(13-12-2017, 21:33 PM)AsTroSS Kirjutas:  
(13-12-2017, 20:26 PM)Kaavu Kirjutas:  Русский след. Эхо войны. Тютерс. Тайна острова смерти
https://www.youtube.com/watch?v=zgzAjBpHZKE
Sealt võiks neid rattaid rohkem leida. Masslademes sõjaaegset laskemoona, tehnikat, raskerelvi jm. Kestab 26 min.

Ma ei ole eriti pädev venkude keeles aga kas seal käib jutt Tütarsaartest ja Suursaarest?

Tütarsaar jah, ilmselt kinnine tsoon ja meie sinna ei pääse.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#20

Selline postkaart jäi silma

[Pilt: LVDfl9h.jpg]

[Pilt: lAW9vKk.jpg]

Ma seda kirjutist seal eriti tõsiselt ei võtaks...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne