Küsitlus: Kas müügikuulutuses peaks sisalduma hind? - You do not have permission to vote in this poll.
Jah
85.58%
89
85.58%
Ei
11.54%
12
11.54%
Kui ei ole, siis moderaatorid ühendavad müügi ühe koondteemaga või kustutavad
2.88%
3
2.88%
* Hääletasite antud valiku poolt. Näita tulemusi


Turuplats: kas pakutavat peaks kindlasti iseloomustama ka hind?

(08-03-2018, 13:05 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  müüjad ei lisa kontakt andmeid? Kas see mitte kohustuslik ei peaks olema?
Erasõnumid on üks kontakt vorm

Ma ei ole ka pahatihti kuulutusse dubleerinud telefoni. Vaikimisi loodan, et PS toksimine regatul üle jõu ei käi. Kuna sõnumi teade tuleb ka meilile, siis suurt muret ei ole ju?
Ehk regamata lugejale jääb midagi müümata, aga ju siis pidigi nii minema.
Selle kuulutamise ülereguleerimist ei ole vist tingimata tarvis, selleks on kohti küll, paljud ka tasuta. Kas keegi adminn peaks valvama, et ükski ilma kontaktita kuulutus ei ripuks? Siis on varsti tasuline, kas see on vajalik?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kodanik Marko, jah teil on õigus aga kui kodanik ei pane ei emaili ega telefoni oma profiili. Siis on see veidi kummaline,kas teile ei tundu nii?
Mulle on see olukord naljakas,kuid mitte võõras kui nii öelda. Meenutab seda aega,kui pidime Raadilt minema sõbraga esimest lääne autot ostma. Seal oli ka mõned markantsed müüjad,kes tegelikult müüa ei tahtnudki. Küll huvitas neid,mitu krooni saab ühe või teise sõiduki eest kätte. Paraleelid on üsnagi sarnased, kui nii võib öelda.
Vasta

(09-03-2018, 17:06 PM)Sm.Samajev Kirjutas:   Siis on see veidi kummaline,kas teile ei tundu nii?

Ei oska öelda, mul on profiil vajalikul määral täidetud. See annab võimaluse kuulutuse panemisel natuke lõdvemalt võtta. Kuigi jah, vahetevahel küsivad ka vanad kalad sõnumiga numbrit, sellest ei saa aru....
Ega ma neid kuulutusi eriti vorpida ei viitsi, piirdun ostukuulutustel silma peal hoidmisega. Pealegi poleks võimalik ladu üles pildistada ja müügiteemadeks vormistada, see võtaks mitu kuud. Kui kellelgi midagi vaja, siis küsige julgelt Big GrinBig Grin
v6sa võib kinnitada, et spetsiifilistest nõuetest teine läks pihta.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Olgu kontaktidega kuidas on (millisel viisil keegi ostjatega suhelda eelistab), aga hinna peaks ikka iga mõistusega müüja suutma välja mõelda.
Vasta

(10-03-2018, 08:08 AM)veix__ Kirjutas:  Olgu kontaktidega kuidas on (millisel viisil keegi ostjatega suhelda eelistab), aga hinna peaks ikka iga mõistusega müüja suutma välja mõelda.

Tere!
Ja kui ei suuda hinda ise välja mõelda, siis tuleks teha oksjon, mitte et paku hind ja vii minema. Tavaliselt naerdakse minu pakkumine välja... siis on kohe hinna nägemus müüjal olemas ...
A.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta

Krt, kas lõpeks hakkavad kuulutustele ka hinnad tulema?
Kõik müüdav on hindamatu väärtusega, ei julge isegi küsida.
Vasta

(02-02-2019, 11:24 AM)motamees Kirjutas:  Krt, kas lõpeks hakkavad kuulutustele ka hinnad tulema?
Kõik müüdav on hindamatu väärtusega, ei julge isegi küsida.

sama siin,andke andeks,aga paha hakkab kui kogu aeg peab nagu lasteaias nämmutama!mis oli teema tegemise eesmärk kui mitte kui midagi muutunud pole?
Vasta

Upitan teemat.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(30-03-2020, 21:07 PM)Marko Kirjutas:  Upitan teemat.
miks?
arvad, et kasutajate meelsus muutunud?
või tahad veel kinnitust hinnanõudjate ülikindlale ülekaalule?
Vasta

Südametunnistusele pidev koputamine, järelvalvele äratus Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Smile
no minu ei hääl on ka kindlalt jõus.
Vasta

Ja igasugune paku hinda,hind kokkuleppel,on ostjate alandamine.Ära muu,kui ei tea,mis Sa tast tahad.
Vasta

(30-03-2020, 23:53 PM)vanaain Kirjutas:  Ja igasugune paku hinda,hind kokkuleppel,on ostjate alandamine.Ära muu,kui ei tea,mis Sa tast tahad.

Siitpoolt samuti kuri näpuviibutus suhtlemisvaeguses "müüjate" suhtes, kes oma ebarealistlikke hinnasoove ei pane algsesse müügisoovi kirja. Miks te raiskate inimeste aega?
Vasta

Minagi olen tüdinud neile "paku hinda"-müüjatele üht eurot pakkumast ja siis sõimata saamast.
Vasta

(31-03-2020, 10:09 AM)olevtoom Kirjutas:  Minagi olen tüdinud neile "paku hinda"-müüjatele üht eurot pakkumast ja siis sõimata saamast.
Sellesse -paku hinda ongi tüli sisse kirjutatud. Ma saan aru kui jutt käib mingi maja või lossi ostmisest siis võib pakkumise teha aga iga väikse vidina eest suhteliselt mõtetu. Pärast seleta ja jaura inimesega tükk aega, täiskasvanud inimeste ümberõpe on kallis. Big Grin
Kokkuleppel müüjaga on aga hoopis teine tera ja selle peale ei ole mõtet viha pidada. Hind kujuneb siis kokkuleppeliselt viisakate inimeste vahel, muudel juhtudel aga tõesti võib asi ka ülekäte minna.
Vasta

Paku hinda peaks ju sõna-sõnalt tähendama, et müüja on kohe nõus iga pakutud hinnaga asja ära müüma. Paku ja asi on sinu, vat nii!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(07-03-2018, 23:27 PM)13piisab Kirjutas:  aitäh meenutamast - kuigi päris ununenud see ei ole ja loodetavasti näeb hääletustulemusi peagi ka turuplatsi reeglites või täiendavates (nt "mul on osta.ee-s selline oksjon") teemades Wink

Turuplatsil pole siiani ühtegi reeglit.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(31-03-2020, 10:24 AM)Talupoeg taluja Kirjutas:  ...
Kokkuleppel müüjaga on aga hoopis teine tera
...

Ei ole vahet - sama zitt teises kastmes. Ikkagi mul puudub ette teadmine, kas müüjal on realistlik arusaam asjadest või elatakse kristallist katusega õhulossis.

Hind on alati kokkulepe ostja ja müüja vahel. Ostja peab kaupa sedapalju tahtma, et ta on nõus maksma müüja soovitud hinda. Ehk tehing toimub alles siis, kui mõlemad hinnaga nõus on. Täiesti mõttetu on vestelda inimesega, kes arvab näituseks russi poolpiduse tagarehvi hinnaks olema 300 € (uus 290 pluss kõmm) või põka nõukaaegse starteri hinnaks 90 € ja mõistlikuma hinnaga ei ole nõus. Just säärased "kuldsed ja enneolematud" hinnasoovid peavad olema kirjas. Kunagi ju ei tea, kellel on iga hinna eest vaja JUST SEDA starterit või  TÄPSELT NII PALJU KULUNUD 1987 AASTA tagarehvi. Kahekordne vanaraua hind on alati mõistlik, pool uue hinnast on kasutatud asja puhul ka mõistlik. Aga küsida KST kuidas ja kus säilitatud asja eest rohkem, kui täna samaväärsse uue eest tuleb maksta, on minu arvates lihtsalt lollide otsimine.

Hinge teeb täis, kui sellise peavigase leidmiseks pean kulutama oma aega telefoni otsas rippumisele.

Samas on siinse foorumi edukad tehingud kulgenud suurepärases üksteisemõistmisesWink Seega ei ole lootus veel kadunud...
Vasta

Tehing toimub kokkuleppel. Punkt. 
Mõnikord on see nõustumine pakutava ja  või küsitavaga mõnikord tuleb kompromiss teha.

Hinnad on aga jah huvitavad vahest. 
Nt. Siin müüdavad asjad on poes odavamad. 

https://forum.automoto.ee/showthread.php...#pid497558
Vasta

Nojah,väike erinevus on tõesti.Paku hinda või kokkuleppel.Et kokkuleppel oleks nagu maksmisel  variandid või.Ei,tänan,enamus kuulutajad ju mehed!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne