Karburaatorite reguleerimisest
#1

Tere kõigile. 

Igipõlise masuudipõletajana olen esimest korda elus tõsises hädas, sest seadistamist ning ülevaatamist vajaks üks karburaatoritega bensiini tarbiv mootor. Kas meil leidub Eestis (eelistus Tallinn ja lähiümbrus) mõni hingega spetsialist, kes oleks kursis vanemate klassikaliste autode karburaatorite ning nende seadistamisega?

Teemaks Lotuse 912 mootor, kus peal kaks Dellorto DHLA45 karburaatorit. Olemas ka mootori tootja juhendid seadistamiseks, kuid minul endal puuduvad selles osas igasugused teadmised, kogemused ning erivahendid.

Olen ette tänulik asjaliku info ja tagasiside eest!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Sellele küsimusele on üks vastus: maestro Hannes!

speedster.ee
Vasta
#3

Siin üks kontakt veel - hr. Naaber (sooja soovitusega LR Veikolt):
https://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=2620
Pole ma kummagi juurde jõudnud, sain enne ise korda.
Vasta
#4

Suurimad tänud ksf-d v6sa ja margus61. Jään võlgu!

Võtsin kontaktid ette kronoloogilises järjekorras. Maestro Hannes vastas esimese kutsumise peale ning leidis aja auto esmaseks ülevaatamiseks juba järgmise nädala keskpaigas. Eks siis selgub, et mis ja kuidas edasi. 

Kui aeg lubab, siis ehk teeb siia foorumisse teema ka autost endast...
Vasta
#5

(26-07-2023, 19:50 PM)Lauri_L Kirjutas:  Suurimad tänud ksf-d v6sa ja margus61. Jään võlgu!

Võtsin kontaktid ette kronoloogilises järjekorras. Maestro Hannes vastas esimese kutsumise peale ning leidis aja auto esmaseks ülevaatamiseks juba järgmise nädala keskpaigas. Eks siis selgub, et mis ja kuidas edasi. 

Kui aeg lubab, siis ehk teeb siia foorumisse teema ka autost endast...


Kindlasti tee teema! Täitsa huvitab mis masinaga tegu. Smile
Vasta
#6

Lotus Excel?

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

(26-07-2023, 21:13 PM)Aspelund Kirjutas:  Lotus Excel?

Ei ole Excel. Seekord Esprit.
Vasta
#8

Inglismaalt 2004 imporditud.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne