Traktorid, kombainid jm tehnika pildid
#41

Vaatasin üle ksf E303 postituse 23 pilti.  Viljapeks ikka. Tuleb meelde, et Nikita ajal mingi Mitšurin propageeris tervikkoristamist, kus vili niideti ja veeti töötlemisplatsile. seal kallati lindile ja kombain toimetas sellega siis. Eeliseks siis, et saab ühe liikumisvõimetu kombainiga  platsil hakkama. Seal kahe trumliga täisroomik, mida nagunii ei olnud mõttekas mööda majandit jooksutada. Väljalaadimistigu on kombainil õieli, samas ka suur statspunker, millele auto saab alla sõita jne. Ainult kuivatamisetappi ei silma, mida pidi oma põhuga kütma. Torudega pahna ja põhu edasipuhumine õnnemäng. Kui kuskil laager kokku jooksis või raud vastu rauda ripsis, siis  toru otsas nagu Ty 144 taga...
Vist on külapoodi kaupa toodud- kaks 150 lippavad õlle järgi... Kõik nagu Repin(sk)i maalil.
Vasta
#42

Üks huvitav foto 60 aastatest . Mis selle traktori mark on . Välimuselt on nagu belaruss aga mis mootor pole küll tüüpilise MTZ oma sest õhupuhasti asub vales kohas ning mootor tundub nagu kombaini CK-4 pealt võetud olevat.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta
#43

huvitav, kuis sa nüüd selle pildi otsa komistasid?
Vasta
#44

(17-02-2019, 21:11 PM)E303 Kirjutas:  Üks huvitav foto 60 aastatest . Mis selle traktori mark on . Välimuselt on nagu belaruss aga mis mootor pole küll tüüpilise MTZ oma sest õhupuhasti asub vales kohas ning mootor tundub nagu kombaini CK-4 pealt võetud olevat.

МТЗ 62, seeriatootmisse ei jõudnud.. Haruldane pilt. http://www.techstory.ru/trr_foto/trr_mtz50-60.htm
Vasta
#45

(17-02-2019, 21:11 PM)E303 Kirjutas:  Üks huvitav foto 60 aastatest . ...

veise puugis oled ka pilti levitanud. ega see mingi paha asi pole, aga äkki lihtsalt viisakusest oleks võinud ka pildi omanikku teavitada jagamisest.
Vasta
#46

(17-02-2019, 23:36 PM)diesel Kirjutas:  veise puugis oled ka pilti levitanud. ega see mingi paha asi pole, aga äkki lihtsalt viisakusest oleks võinud ka pildi omanikku teavitada jagamisest.
Ei ole absoluutselt seda pilti levitanud aga Facebookist  ta on sealt võetud küll. See jäi seal silma kui omapärane MTZ traktor  ja absoluutselt ma ei teadnudki et sellel vanal  pildil võib ka veel autor ka elus olla.

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta
#47

(17-02-2019, 23:50 PM)E303 Kirjutas:  
(17-02-2019, 23:36 PM)diesel Kirjutas:  veise puugis oled ka pilti levitanud. ega see mingi paha asi pole, aga äkki lihtsalt viisakusest oleks võinud ka pildi omanikku teavitada jagamisest.
Ei ole absoluutselt seda pilti levitanud aga Facebookist  ta on sealt võetud küll. See jäi seal silma kui omapärane MTZ traktor  ja absoluutselt ma ei teadnudki et sellel vanal  pildil võib ka veel autor ka elus olla.
ahah, siis on veisepuuki keegi teine pannud. selle pildi autor on minu kadunud isa ja pildil poseerib traktori ees minu vanaonu tütar. pildi panin nagisse oma piltide hulka üles mina. siin foorumis olen seda jaganud ka kunagi.
Vasta
#48

Avalikult netti ülesriputatud pildid lähevadki "oma elu" elama  Wink Korduvalt olen enda fotosid kohanud vene RC foorumis kus endal ka kasutajakonto.
Vahel olen siis kommenteerinud enda fotosid et kus ja mis...
Vasta
#49

jajah, loomulikult. kukkus kuidagi märkuse moodi välja. mõte aga oli saada ise märguannet, kui mõni pilt läeb rändama. et saaks silma peal hoida ja kuuleb ehk miskit huvitavat.
Vasta
#50

[Pilt: OmALnJxBdeqkqK4eNrlGjJjsUK3RJ5b1t3PHcG_d...34-h625-no]
Mis loom tuu on?
https://photos.app.goo.gl/V5S4iS2bdM1Bm5g5A
Vasta
#51

(03-03-2019, 19:23 PM)taxopets Kirjutas:  Mis loom tuu on?
https://photos.app.goo.gl/V5S4iS2bdM1Bm5g5A

Kumera kapotiga T-40/T-40A
Vasta
#52


Vasta
#53

90-nendate tehnikaimesid venemaalt. Kahemootoriga roomiktraktor ,no mis on sellise asja mõte ja otstarve see vajab sügavat mõtlemist.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta
#54

Järsku on lahendatud pööramine kahe eraldi mootori abil. Kaks mootorit... jõudu ka rohkem.
Vasta
#55

(07-07-2019, 14:09 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Järsku on lahendatud pööramine kahe eraldi mootori abil. Kaks mootorit... jõudu ka rohkem.

Pigem on sellised ideed pöördvõrdelises sõltuvuses ärajoodud alkoholist...ja selle tagajärjel tekkinud ideest leiutada mõnikümmend aastat vanast tehnoloogiast midagi " maailmas analooge mitteomavat".
Vasta
#56

(07-07-2019, 14:17 PM)Meelis2 Kirjutas:  Pigem on sellised ideed pöördvõrdelises sõltuvuses ärajoodud alkoholist...

Viinamarjaistanduse traktor.

[Pilt: i?r=AyH4iRPQ2q0otWIFepML2LxRwmoTkoVlio_MWXZ2i98PNA]
Vasta
#57

[Pilt: i?r=AyH4iRPQ2q0otWIFepML2LxRqNNdcYHKp1M5mqwEHQV5og]
Vasta
#58

(07-07-2019, 15:18 PM)Raivo Kirjutas:  [Pilt: i?r=AyH4iRPQ2q0otWIFepML2LxRqNNdcYHKp1M5mqwEHQV5og]
redeli pealt annab ikka käima vändata,

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta
#59

Viinamarjaistanduse traktor.


No olles vägagi tuttav tolleaegse vene tehnika koostedetailide istu ja lõtkudega ei suuda ettegi kujutada kuidas pidi mehhaanik võimlema et seda monstrumit sada meetritki otse juhtida; või kuidas selleaegsete laiatarbe tahhomeetritega mootoreid sünkroonis käima panna jne jne.
Et kuna sünkroonis juhtimissüsteemi 6 mm katankast varrastega ei õnnestunud valmis teha siis paneme 2 eraldi mootorit...
Vasta
#60

pakuks, et säänse kombaini puhul ei pruukindki mootorid sünkroonis käia vaid üks moto sõidutas ja teine käitas muud agregaati...

loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne