Kosmoseteema

(08-03-2018, 18:06 PM)siimik Kirjutas:  Interneti avarustes selline teooria:
Pineal Gland eesti keeles Käbikeha. See asub inimese ajus ja peaks olema meie nn kolmas silm ülejäänud dimensioonide avastamiseks. 


Siim

Kuidas käbikeha teooria on sidestud lingam teooriaga

Osad joovad isegi bensiini , kas see võib avaldada mõju kolmanda silma avanemisele 

Vanasti oli populaarne ka ago liimi ja bf liimi nuusutamine kilekotis - põhjustas nägemusi teistest dimesioonidest

Vasta

(08-03-2018, 18:17 PM)siimik Kirjutas:  
(08-03-2018, 18:14 PM)aavu Kirjutas:  
(08-03-2018, 18:06 PM)siimik Kirjutas:  Destilleeritud vesi on neg laenguga, selles puuduvad igasugused osakesed peale H2O ning seeläbi filtreerib ta inimkehast siia mittevajalikud osad välja. Orgaanilised osakesed (kehale vajalikud toitained) on neg laenguga, ning need jäävad ilusti kehasse.

Siim

Katsetasin nii värske kui kuivanud leivaga, nii positiivse kui negatiivse poolusega magnetiga. Tulemus null. Magnet ei tõmba ega tõuka leiba. Järeldus: tsitaadis toodu pole kehtiv, vähemalt ümmarguse maa peal. Võimalik, et kusagil lapiku maa peal on teised seadused.

Mis see lapik maa siia puutub?
Vb vaatad ikka video ära, enne kui "nalja" tegema hakkad.

Siim

Oleks pidand proovima hallitand leivaga Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

Proovige seeni, annab sama efekti, mis destilleeritud vesi aga palju kiiremini.
Vasta

(08-03-2018, 18:06 PM)siimik Kirjutas:  Lisaks sellele põhjustab vees olev "sodi" ka muid haigusi.

Destileerimine peaks veest ainult soolad eemaldama, mitte olema mingi "imefilter". Rolleyes
Vasta

(08-03-2018, 17:22 PM)siimik Kirjutas:  Mida Te destilleeritud vee joomisest arvate?

Vee joomise teemas ma kahjuks ei oska kaasa rääkida, aga destilleerimise kohta olen kuulnud, et see on vähem oluline tegur kui tooraine.
Vanemad inimesed kogu aeg inisevad, et ärge läbisegi võtke, kui ei taha hommikul peavalu. Nüüd uuemad teooriad väidavad, et koos võib juua ainult samatüübilisest toorainest destilleeritud ja lihtsalt kääritatud jooke. Teravili teraviljaga ja marjad marjadega, näiteks õlu ja viski sobivad kokku, samuti vein ja brändi. Aga kaks süütuna näivat valget viina, kui üks on viljast ja teine suhkrust aetud, võivad koos juues pea haigeks teha.
Vasta

Sakslased ju olid viina isegi sitast ajanud
Vasta

(08-03-2018, 22:13 PM)kalleb Kirjutas:  Sakslased ju olid viina isegi sitast ajanud
Miks Sakslased .Minu Ema mälestuste järgi tehti setuka sõnnikust siinmailgi. Rolleyes
Vasta

(08-03-2018, 22:02 PM)karlarnold Kirjutas:   ärge läbisegi võtke, kui ei taha hommikul peavalu. Nüüd uuemad teooriad väidavad, et koos võib juua ainult samatüübilisest toorainest destilleeritud ja lihtsalt kääritatud jooke.

See uuem tõde on väga vana tegelikult. Vastulaused ka omal nahal läbi proovitud Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(08-03-2018, 17:22 PM)siimik Kirjutas:  Mida Te destilleeritud vee joomisest arvate?
Õlles on jõud, viinas on tarkus, veinis on tervis. Vees on batsillid...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(08-03-2018, 18:29 PM)motamees Kirjutas:  Mis sest videost enam vaadata. Kummardan kohe SUURE Donni poole. Tema meil nüüd kolme silmaga ja näeb/kuuleb kõike. Oooo suur Donn, valgusta Siimikut ja meid. Äge.

KUULAKE MIND KÕIK VÄIKSED INIMESED! See vihmavee joomine pole naljaasi - pidin hakkama kohe pärast kõrbest naasmist hommikuti naise meigikoti kallal askeldama, et leida piisavalt krohvi, mis sobituks mu näonaha tooni ja tekstuuriga, et katta kinni kolmas silm, et ma ikka ühiskonda kenasti tagasi sobituks. Proovisin tavalist seina peenpahtlit ka, aga see s1tt ei hakanud külge ja Mägi Aivari teip oli tiba reetlik.
[Pilt: latest?cb=20110220175306]
Kui tahate teada, mis elu teile toob, siis võin kohe kolmandat silma kasutades öelda - VÄIKSEMAD MAKSUD! Siiamaani imestan, kuidas mind lendude turvakontrollidest läbi lasti. Õige, mul oli müts peas! Lõunaookeani ääres käisin ka ära ja võin öelda, et tegemist ei pruugigi olla "lõuna-" vaid ääreookeaniga, sest Hiinast üle kettakujulise maa leviv sudu takistas natuke meid ümbritseva jääseina nägemist, aga see ON OLEMAS! Kuulsin kilpkonnade oigeid, kes meie raskuse all halavad. Või olid need elevandid? Ei, krt, see oli mu sõber, kes veinise peaga ühel õhtul endale e-Bayst viiuli ostis ja pärast selle kättesaamist hommikul minu akna taga pärast ühepäevast pillimängu harjutamist end juba viiulivirtuoosiks pidas. Iga viiulipoogna tõmbega kaasneva heli saatel kukkus taamal olevatelt puuokstelt plahvatanud peadega linde nagu loogu ja minu edasine uni oli hommikuse äratuse hirmus igaveseks rikutud.

Tegelikult oli tegemist meeli alternatiivsetele radadele suunava kogemusega küll. Mitte ilmselt vihmaveest tingituna, aga pigem päevast-päeva keset tühjust üksinda traktoris istumisest ja iseenda ja oma minevikutegudega tõtt vahtimisest. Tavaelus oravarattas olles ja kontoris istudes tööd tehes ei tekigi sellist aega, et sügavalt oma eluotsuste üle järele mõelda. Alati enne mingi lõpplahendi tekkimist suutis otsene ülemus oma "suurepäraste" plaanidega kontoriust paugutades murrangulisse stseeni lennata ja ühes sellega tehase algseaded taastada. Ma arvan, et inimestel on arvamusvabadus, ükskõik, mida nad arvavad. Samas lähen närvi, kui mingi vana raamaturäbala ja ulmeliste juttudega inimesed minu ukse taha tulevad, mind "harida" ja minu maailmapilti ja arvamust muuta tahavad, sest brauseriakna sulgemisest ja AMF teatud teemade mittevaatamisest siis abi pole.

Et olla oma jutuga ikkagi kosmoseteemas, siis võin öelda, et vaatan meelsasti selge öötaeva korral tähti!
Vasta

Siin on,foorumis,ikka mitmed kirjanikud peidus.Parimad palad,tõsiselt!
Vasta

Destilleeritud veele tuleks lisals MMS ja herbalifet lisada siis võib avaneda ka neljas silm!

Aju tuleb ka värske hoida muidu võivad kõik silmad sulguda

Vanasti tehti seda hapukurgiveega , nüüd võibolla mingi eurokeemia kasutusel
Vasta

(09-03-2018, 10:48 AM)donn Kirjutas:  KUULAKE MIND KÕIK VÄIKSED INIMESED! ...
Kaksteist punkti.
Vasta

https://earthengine.google.com/timelapse/#v=58.36968,24.56268,12.584,latLng&t=2.63
Kosmosest on kohti pildistatud pikemat aega. Näiteks on Pärnus Liivi tee sünd fikseeritud 2010 paiku. Keegi venelane tegi video maamunal toimunud muutustest ajavahemikus 1984- praeguseni. Kohutavad asjad toimuvad, oma silmaga hinnates. Praegu küll meist kaugel aga pea see meilegi jõuab. Kel huvi: https://www.youtube.com/watch?v=65mE0W2IvnU

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Muski "reklaamfilm":
https://www.space.com/39947-spacex-falcon-heavy-starman-launch-inspiring-video.html?utm_source=sdc-newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=20180313-sdc

ja tema säuts:
Life cannot just be about solving one sad problem after another. There need to be things that inspire you, that make you glad to wake up in the morning and be part of humanity. That is why we did it. We did for you.

minu tõlkes, mis kunstiväärtusele ei pretendeeri:
Elu ei saa olla kõigest ühe niru probleemi lahendamine teise järel. Peab olema asju, mis inspireerivad, mis annavad rõõmu hommikul ärgata ja tunda end osana inimkonnast. Sellepärast me tegime seda. Tegime teie jaoks.
Vasta

Mida arvata sellest , et see haamer väidetakse olema sadu miljoneid aastaid vana? Palju aega enne dinosauruste välja suremist. Smile

https://en.wikipedia.org/wiki/London_Hammer
Vasta

Kusjuures see haamer on üks paljudest nö. Anomalous artifact-ide seast. 
Kunagi lugesin läbi ühe väga huvitava sisuga raamatu. Forbidden archeology. 
https://en.wikipedia.org/wiki/Forbidden_Archeology

Seal räägib sellistest leidudest ja muus säärasest, mida enamus mainstream arheoloogid või säärase asjaga tegelevad olendid ei tunnista. 
Kui kellegil mahti on, siis soovitan. Päris huvitav lugemine. Mitte, et see nüüd über tõde oleks, aga huvitav siiski, kuidas asju saab ka teise nurga alt näha. Selles suhtes ongi pseudoteadus päris huvitava ja omamoodi sisuga.

Almost Again
Vasta

Keegi kurtis siin, et pole pildilist materjali kerakujulisest maast, mis oleks kosmosest tehtud. ETV näitas filmi, vaadake terviseks.

Do'nt panic
Vasta

Vaatasin filmikest.
Häirima jäi aegülesvõtte jõnksutamine. Ilmselt ei ole neil arvutiprogrammid veel täiuseni arendatud.
Maa kumerus oli igas lõigus veidi erinev. Ilmselt ei ole nad varustatud ühetaoliste kalasilm-objektiividega. Kuskil ei näidatud Antarktikat ühes tükis. Korduvalt aga vene kosmosesõidukeid. Ilmselt siis vene propaganda.
Vasta

(19-03-2018, 09:38 AM)alfredo Kirjutas:  Vaatasin filmikest.
Häirima jäi aegülesvõtte jõnksutamine. Ilmselt ei ole neil arvutiprogrammid veel täiuseni arendatud.
Maa kumerus oli igas lõigus veidi erinev. Ilmselt ei ole nad varustatud ühetaoliste kalasilm-objektiividega. Kuskil ei näidatud Antarktikat ühes tükis. Korduvalt aga vene kosmosesõidukeid. Ilmselt siis vene propaganda.

Karta on jah, et britid vahendavad vene propagandat. Ilmselt jäeti filmide eest maksmata, et nüüd spioone tapetakse.... Big Grin

Do'nt panic
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne