Kosmoseteema

(21-03-2018, 16:59 PM)siimik Kirjutas:  GPS töötab mobiilimastide pealt triangulatsiooni põhimõttel. Käeskantavad GPS seadmed, autonavi jne, on pmst mobiilid, mis näitavad asukoha kordinaate.

Miks GPS siseruumides ei tööta aga mobiiliside toimib?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

(21-03-2018, 17:17 PM)Walter Kirjutas:  
(21-03-2018, 16:59 PM)siimik Kirjutas:  GPS töötab mobiilimastide pealt triangulatsiooni põhimõttel. Käeskantavad GPS seadmed, autonavi jne, on pmst mobiilid, mis näitavad asukoha kordinaate.

Miks GPS siseruumides ei tööta aga mobiiliside toimib?

Ma arvan, et sagedus on teine ja see ei läbista seinu.

Two frequencies are utilized; 
one at 1575.42 MHz (10.23 MHz × 154) called L1;
and a second at 1227.60 MHz (10.23 MHz × 120), called L2.

Allikas Wikipedia

Edit:
Mobiilne gps töötab muretult.
Vasta

Kuidas lapikmaalased päikese loojumist seletavad?

Do'nt panic
Vasta

(21-03-2018, 18:22 PM)giordanobruno Kirjutas:  Kuidas lapikmaalased päikese loojumist seletavad?

Päike liigub Sinust nii kaugele, et sa ei näe enam nn silmapiir, horisont. Taevas ja maa saavad kokku.
[Pilt: img_9200.gif]



Päikest!
Siim
Vasta

(21-03-2018, 18:22 PM)giordanobruno Kirjutas:  Kuidas lapikmaalased päikese loojumist seletavad?

Ühes kohas on 1 dimmer lüliti mida siis keeratakse. Keerajaks võib vabalt olla putin  Big Grin
Vasta

Mul on üldiselt rääkides ettepanek trolli toitmine lõpetada. Kõiki maailma absurdseid väiteid ei ole me siin kohustatud ümber lükkama.

Kas või see: "Sagedus on teine" Smile... 900 MHz ja 1800 MHz läbivad seinu vabalt, aga 1228 ja 1575 MHZ ei läbi...
Vasta

(21-03-2018, 18:36 PM)olevtoom Kirjutas:  Mul on üldiselt rääkides ettepanek trolli toitmine lõpetada. Kõiki maailma absurdseid väiteid ei ole me siin kohustatud ümber lükkama.

Kas või see: "Sagedus on teine" Smile... 900 MHz ja 1800 MHz läbivad seinu vabalt, aga 1228 ja 1575 MHZ ei läbi...

Ok. Enam ei tee, karistuseks jätan täna kommi võtmata.
Vasta

Aegajalt meil siin tehakse hääletusi, kas poleks ehk kohane üks seesugune läbi viia - eesmärgiga körvaldada möni vaimse puudega ja mitte eriti lugupeetud ksf?

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

videos seletati lapikut maad sellega et päike läheb maa kumeruse taha. 
päike ei olegi ümmargune vaid tegelt selline latern mis ainult alla valgust ja soojust kiirgab. 

videosid palun mitte siia postitada. oma sõnadega see lahti seletada. 
ja muide teie lollid kes te peale 1973 aastat telefoni ENSV ootasite oleks pidanud gpsiga mobiili ostma
Vasta

(21-03-2018, 18:49 PM)90Deville Kirjutas:  Aegajalt meil siin tehakse hääletusi, kas poleks ehk kohane üks seesugune läbi viia - eesmärgiga körvaldada möni vaimse puudega ja mitte eriti lugupeetud ksf?

Poolt!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(21-03-2018, 18:49 PM)90Deville Kirjutas:  Aegajalt meil siin tehakse hääletusi, kas poleks ehk kohane üks seesugune läbi viia - eesmärgiga körvaldada möni vaimse puudega ja mitte eriti lugupeetud ksf?

Ärgend nüüd jamage - polegi ammu millegi nii debiilse üle irvitada saanud... Big Grin

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Tundub et shiimikul on raputatud lapse sündroom 

Meil garaazide juures käib ka mingi mees kes räägib et ta aju on suurem kui pealuu ja aju ei mahu sinna sisse ära - selle vastu aitavad ainult õlu koos viiekordse unerohudoosiga
Vasta

(21-03-2018, 16:33 PM)viplala Kirjutas:  Hiljuti leiti üks viljaring mille sõnum suudeti lahti kodeerida. Sõnumi kodeerimiseks kasutati teadlaste abi üle maailma. Kaas lõi ka CERN oma tehnikaga. Sõnumi sisu ma täpselt enam ei mäleta kuna lugesin sellest vene keeles aga meelde on jäänud, et tegemist oli matemaatilise koodiga, seal oli X ja Y ja veel mingi täht, aga foto viljaringist toon siinkohal ära.

See on ju lingam - paljudes antiikkultuurides väga tundud teema
Vasta

Ma mõtlen, et huvitav, mis häda ajab selliseid napakaid teooriad looma?
Kapitalistlikus süsteemis on tavaliselt raha iga asja taga, aga selle juhtumi puhul ma nagu ei näe väga suurt plekki. Ainuüksi "flat earth'i" t-särkide ja nokamütside äri vast ei too nii palju sisse, et selle tarvis nii palju vaeva näha ja igasugu videosid ja animatsioone produtseerida. Või siiski toob..?
Vasta

Kui koeral miskit teha pole, lakub emmi.
Kui mul miskit teha pole, vaatan seda teemat.
Imestan, tahaks vaielda ja vahele hüüda. Aga keda see ikka huvitab, üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata. Vaikin edasi võiduka lõpuni, ehk tüdineb hariduse edenedes ise. Või on parandamatu ja lõpetab pikkade käistega särgis.
Lapikust maast niipalju tean, et käisin 3900m+87m kõrguselt seda kunagi möödunud sajandi lõpul vaatamas Vaimõisa kohal. Kaugele ei näinud, ilusad rünkpilved segasid.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(21-03-2018, 19:42 PM)Walter Kirjutas:  
(21-03-2018, 18:49 PM)90Deville Kirjutas:  Aegajalt meil siin tehakse hääletusi, kas poleks ehk kohane üks seesugune läbi viia - eesmärgiga körvaldada möni vaimse puudega ja mitte eriti lugupeetud ksf?

Ärgend nüüd jamage - polegi ammu millegi nii debiilse üle irvitada saanud... Big Grin

Ma arvan ka, et kui vähegi foorumisse ära mahub, siis võiks üks absurdihuumori teema ju olla.
Vasta

vaatad neid üllitisi ja reklaamikopik muudkui tiksub.
aga tegelikult ongi enamus inimesed seuksed.
no pool eestit näituseks usub pulksoni või pauksoni horoskoope.
lapikud kodanikud on lihtsalt veel pisut rohkem peast segi läind.
äkki on tegu kuidagi loodusliku valikuga?
või noh võib-olla peab igaühel mingi kindel usk ja veendumus olema.
luterlus pole moes, siis usutakse lapikut või kuubikut või eedik esimest.
Vasta

Siimik arvas, et
"Kupli kõrgus ja Van Alleni radiatsiooni vöö on minu arusaamade järgi samad asjad. Nendest läbilennata ei saa ja keegi pole kuul käinud."

Kuu on teie uskumuses koos päikesega kupli all ringi tiirutamas, polegi sealt kiirgusvööndist läbi tungida tarvis.
Vasta

(21-03-2018, 20:07 PM)kolentin Kirjutas:  Ma mõtlen, et huvitav, mis häda ajab selliseid napakaid teooriad looma?
Kapitalistlikus süsteemis on tavaliselt raha iga asja taga, aga selle juhtumi puhul ma nagu ei näe väga suurt plekki. Ainuüksi "flat earth'i" t-särkide ja nokamütside äri vast ei too nii palju sisse, et selle tarvis nii palju vaeva näha ja igasugu videosid ja animatsioone produtseerida. Või siiski toob..?

Inimestel liialt hea elu ja liialt palju vaba aega - siis tekivad palju rumalaid mõtteid - lamepäisus/vegan/võrdsus/jms sõnnik... Küll järgmine suur s*tt ja halb elu need kohe ära lõpetab Smile

Aga kapitalismi viide on hea - kodanikud lamepealased võiksid mõelda mis MAKSAKS see meeletu "konspiratsioon", et peita maakera lamedus. Alustame näiteks silmapiiri taha kaduvatest laevadest ja lõpetates koolilaste heeliumõhupallidest koos kaameraga... Teine asi oleks see meeletu orgunni kepp-ja-keeks et seda kõike võltsida Smile

Ja närvide rahustuseks üks kehvemapoolne NASA reaalaja "animatsioon":
https://youtu.be/RtU_mdL2vBM
Vasta

Lgp kaasfoorumlased, ärge kuulake dolbajoobidest lamepeade jm ususektide jura ning jääge iseendaks

Nautige siin hoopis vana aga head multifilmi kolmandast planeedist

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne