Kosmoseteema

Kui paks see lapik Maa kah on? Kas seepärast ongi riigipoolt kehtestatud piirangud et üle poole meetri sügavuse augu kaevamiseks tuleb luba hankida ja ehitusprojekt teha, las asjapulgad kontrollivad eelnevalt su augu üle muidu võib juhtuda et kaevad teisele poole läbi ja oh seda häda ja viletsust kui sealpool juhtub ookean või näit. hiinlaste linn olema - voolavad kõik siiapoole... Cool

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Üle maailma töötab kümneid või isegi sadu tuhandeid teadlasi kosmose uurimisega. Kas nemad kõik on kinni makstud ja toodavad "valeuudiseid"? Tartu ülikooli tudengid ehitasid ise sateliidi mis saadeti kosmosesse ja selle pardalt tegi kaamera Eestist pildi. Kas need tudengid teavad et maa on lame ja valetavad meile või keegi saatis neile kerakujulise maa pildi? Kuidas saab nii suurt rahvamassi kes üle maailma kõik kosmose alal töötavad kontrollida et keegi kogematta tõde välja ei lobise?

[Pilt: 1770022t1hcd04.png]
Ei leidnud küll Eestist tehtud pilti aga selle pildi võtsid Tartu tudengid raadiosidega omavalmistatud satelliidilt vastu. Kes valetab?
Vasta

Varsti kosmoseasjade peaspetsialist teatab sulle  reipalt päikest soovides et  loomulikult on kõik kosmoseuurijad kaasaarvatud tudengid kallutatud arvamusega ja optilist pilti on vastavalt peavoolumeediale sobivaks töödeldud, võibolla isegi aparaadile peale aretatud moonutatud optilise süsteemiga kaamera ja üleüldse pole keegi kunagi mingeid rakette või sputnikuid üles lasnud - see on  ju tegelikult lausvale mida ei tea kelle käsul rahvale teavitatakse
Ja ka kuu on lapik ja üleüldse pannkoogid on  vägagi hea toit

Happy trolling!!!
Vasta
Photo 

[Pilt: Webp.net-resizeimage-3-768x265.jpg]
Vasta

Ja siin tõeline paljastus sekti tegemistest, kasutatud on transleerisprogrammi google translate aga vast saab aru
  •  Flat Landerid eitavad, et maa on ümmargune ja usub, et kogu mõiste on keeruline vandenõu

  •  Nad lükkavad välja tõestatud teaduslikud tõendid, NASA fotod ja videod, samuti peamised tervet mõistust ning nad usuvad, et Maa on lamedad ja ümbritsetud hiiglane, tugevalt politseeritud jää seinaga

  •  Liikumine, mida juhtis Kalifornia Nathan Thompson, 31, usuvad ka, et gravitatsioon on lihtsalt tõestamata teooria

  •  See on meelitanud kümneid tuhandeid järgijaid, sealhulgas mitmeid kuulsuse järgijaid, nagu räppar BoB, endine reaalsus TV star Tila Tequila ja korvpalli legend Shaquille O'Neal

  •  Eksperdid usuvad, et teatavad inimesed on teoorias ligitõmbavad, sest (vale) usk, et nad teavad midagi ülejäänud maailmast, ei saa neid tunda paremaks.




Ja siin on kokkuvõte korvpalli staarist Shaquille O'Nealist :
Tsitaat:See on tõsi. Maa on tasane. Maa on tasane. Jah see on. Kuula, mõtte manipuleerimiseks on kolm võimalust - mida sa loed, mida näed ja mida kuulete.
Koolis on esimene asi, mida nad õpetavad meile: "Oh, Columbus avastas Ameerika," aga kui ta sinna jõudis, olid rahutorustikel mõned ilusad nahahooldusega inimesed. Niisiis, mida see sulle ütleb?
Columbus ei avastanud Ameerikat. Nii et kuulake, ma sõidan rannikult rannikuni ja see fekaal on mulle tasane. Ma lihtsalt ütlen. Ma sõitan kogu aeg Florida-st Californiasse ja see on mulle tasane. Ma ei lähe üles ja alla 360-kraadise nurga all ja kõik selle kraami gravitatsiooni kohta, kas olete hiljuti välja näinud Atlanta ja näinud kõiki neid ehitisi? Kas sa tahaksid mulle öelda, et Hiina on meid ümbritsev?Hiina on meie all? See ei ole. Maailm on korter. 


Aga uurige ise ingliskeelsest veebilehelt kes uurib lamedike elu-olu, varsti ilmselt tuleb ka mõni miiting loosunditega - Maa lamedaks - Kogu võim lamemaalestele , Ei ümarmaalsestele 

https://www.brandwatch.com/blog/react-flat-earthers/
Vasta

Mina juba arvasin et see gravitatsiooni eitamine on uus asi aga sama plära jätk oopis.
Vasta

vaatan seda lamepeade pizzat ja aru ei saa. mismoodi siis ümber antarktika laevadega sõidetakse?
Vasta

(23-03-2018, 20:47 PM)diesel Kirjutas:  vaatan seda lamepeade pizzat ja aru ei saa. mismoodi siis ümber antarktika laevadega sõidetakse?

Mis sa nüüd oma pead vaevad,küll GMI(geen manipuleeritid inimene) Siimik leiab
Tuubist sellele küsimusele kah vastuse.. Big Grin

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta

(23-03-2018, 17:29 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Üle maailma töötab kümneid või isegi sadu tuhandeid teadlasi kosmose uurimisega. Kas nemad kõik on kinni makstud ja toodavad "valeuudiseid"? Tartu ülikooli tudengid ehitasid ise sateliidi mis saadeti kosmosesse ja selle pardalt tegi kaamera Eestist pildi. Kas need tudengid teavad et maa on lame ja valetavad meile või keegi saatis neile kerakujulise maa pildi? Kuidas saab nii suurt rahvamassi kes üle maailma kõik kosmose alal töötavad kontrollida et keegi kogematta tõde välja ei lobise?

Ei leidnud küll Eestist tehtud pilti aga selle pildi võtsid Tartu tudengid raadiosidega omavalmistatud satelliidilt vastu. Kes valetab?

Kedagi ei maksta kinni.  On üks grupp kes kontrollib kõiki sagedusi ( 1 on raudselt putin)  Kui sa saadad õhupalli või raketi kaameraga üles siis nad muudavad filmimaterjali lapikust ümaraks. Samamoodi saadetakse ka inimeste ajusse õigeid/vajalikke signaale, et sa oleks õnnelik või sõnakuulekas või eesti valitsus(ise oma peaga küll keegi nii lolli juttu ei suuda välja mõelda)  Ja päris kindlasti ei ole need inimesed kes seda teevad.  Ma praegu ei näe ühtegi, a kohe võtan ühe brändi ja siis peaksid nad välja ilmuma. Katsun pilti ka teha.  Kui homseks kadunud olen siis saadi mulle jälile ja ärge uskuge seda juttu mis siin minu kasutaja alt kirjutatakse.
Vasta

Ka ametlik teadustöö: Convex Earth
https://www.prnewswire.com/news-releases...98977.html

Dokumentaalfilmi esmaesitlus on 26 märts.

EDIT:
Ametlik koduleht ka:
http://convexearth.org/
Vasta

Pseudoteadusele jätkuks veidi teadust, mis esmapilgul võib üllatavana tunduda.
Kui neljanda klassi loodusõpetuse tunnis õpetati, et planeedid tiirlevad ümber Päikese mööda ringjoont, siis hilisemas astmes saime teada, et tegelik elu on veidi keerulisem.

Maa orbiit on ellipsi kujuline. Lõunapoolkera suvel on Maa Päikesele lähemal kui põhjapoolkera suvel. Vahet on nii palju, et lõunapoolkera suvel on päikesekiirgus 7% tugevam. Päikesele lähemal on aga orbitaalkiirus suurem ja seetõttu on lõunapoolkera suvi 6 päeva lühem, kui põhjapoolkera oma.
Vasta

Tsitaat:
See pole ju lapiku maa pildistaja vaid hoopis Teslalennutaja...
Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Esimest korda mainiti millestki LAPIKUST juba 4 das postis. Big Grin Big Grin Sealt siis sõna sabast kinni hakati.
Vasta

(23-03-2018, 22:46 PM)siimik Kirjutas:  Ka ametlik teadustöö: Convex Earth
https://www.prnewswire.com/news-releases...98977.html

Dokumentaalfilmi esmaesitlus on 26 märts.

EDIT:
Ametlik koduleht ka:
http://convexearth.org/


Ehtne trolli tegutsemine. Kui eelmistele küsimustele enam vastata ei oska, (sinu puhul siis mingit youtuubi linki ei leia sest vastamine enda mõtete kaudu enda sõnadega, nõuab ajutegevuse olemasolu) leitakse sujuvalt mingi teine teema/link kuhugile ja pikitakse sinna nimetusse eriti tähtsaid sõnu, nagu ametlik ja teadustöö jne, ja trollitakse edasi sama sitta mis enne.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Siimiku põhirelv on faktide moonutamine, demagoogia ning agressiivne postitamine suvalise mudruga

Kõik see viitab ususekti aktiivse liikme staatusele või kinnimakstud trolli staatusele
Vasta

Mis sellest gravitatsioonist siis sai, selle olemasolu eiramise teooria kukkus ***? Big Grin
Vasta

(23-03-2018, 22:46 PM)siimik Kirjutas:  Ka ametlik teadustöö: Convex Earth
https://www.prnewswire.com/news-releases...98977.html

Dokumentaalfilmi esmaesitlus on 26 märts.

EDIT:
Ametlik koduleht ka:
http://convexearth.org/
Vabandust aga mingi kokkukirjutis muutub teadustööks siis kui see on ära kaitstud pädevas teadusasutuses väitluses tunnustatud seltskonnast oponentidega mitte aga kuskil džunglis isetegevust tehes. Samuti võiks olla mingigi elementaarne allikakriitika aga noh jahh... see on vist juba palju tahetud.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

lisaks peab ametlik teadustöö ilmuma ametlikus teadusajakirjas ja olema kontaktid kus ülikoolis see kaitstud on.
Vasta

Homme (täna siiski, pühapäeval) kell 22.00 ja 22.45 tuleb üks lahe muuvi esilinastus National Geographic'u pealt. Kellel võimalus see vaadaku, peaks päris lahe vaatamine olema.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Kas on vaja lapiku/kandilise/banaani/sõõrikukujulise maa uskujatele midagi tõestada? Gravitatsioonieitajatele? Reptiili-illuminaatidele?


No milleks? Päriselt, milleks?

Vaatasin just Cassini missiooni Saturnile National Geographicust, päris vahvad kaadrid olid. Siimikud võiks nüüd supimulgu kinni pidada, et mitte elamust rikkuda.
Vasta

Ta teeb kohe selle kindlalt lahti ja eitab interneti olemasolu ning eitab enamuse füüsikaseaduste kehtimist

Aitäh uskumast et maakera on kandiline !!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne