Uunikute Talveralli 2018 tulemused
#21

Milleks see kisklemine? Sellisel üritusel pole head lahendust, st sellist mida ei saaks vaidlustada. Kui on viguriga ristsõna, siis nii on. Konkreetse kivi juures on mitu nüanssi - vana kirjapilt, lõpetamata töö, erinevate põlvkondade teadmised jne.
Kesse kurat ütleb, mitu punkti aasta vanem auto lisaks peab saama?
FUN kaob ära nende järelkajade sisse...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#22

(23-02-2018, 00:40 AM)zazik Kirjutas:  
(23-02-2018, 00:20 AM)Alwaro Kirjutas:  
(22-02-2018, 11:46 AM)zazik Kirjutas:  Väga huvitav oleks näha ka tulemuste tabeli varianti, mille puhul nii ANO1822w kui ka ANO1829w oleks õigeks loetud. 


Ma nüüd trumpan veel üle su soovi, võtsin arvestusest välja kõik su valed vastused (ehk kustusid ka teiste õiged/valed) ja 24 küsimuse koondis olid tulemused sellised: 


Panin sulle nüüd ka medali valmis, sa tead kus ma elan - tule läbi, annan üle.

Milleks selline ülereageerimine?

Antud aastaarvu küsimus on väga teravalt arutelu all olnud, (mitte üldse minu poolt algatatuna) minu küsimus oli, et miks otsustati just selle küsimuse vaieldavad vastused jätta nii nagu on, kui teiste küsimuste puhul mindi kompromissile. Asi pole üldse enda pushimises, lihtsalt tahaks mõista selle otsuse loogikat.

Praegu haugud pisut vale puu all, kuigi ma mõistan millest see tingitud on.

Edit: Minu poolest võib selle teema siinkohal lõpetada, aga Facebookis toimuvat lahmimist aitaks väike seletus ehk vaigistada.

Kuidas joonistada/kirjutada nr 9-t. Ma küll käisin koolis eelmisel sajandil, aga mäletan, et nr 9 oli ülalt kinnisena. Sedasi nägid seda korraldajad ja siiski Enamus osalejaid. Enamus = et kui see protsent panna ühe mütsi all Riigikogusse, siis võiks üksmeelselt vastu võtta seaduse, mille alusel eraldatakse vanatehnika huvilistele aktsiisivaba kütuse kaart. Näiteks. 
Kirjaviisi kohta on interneeduses hulganisti juhendeid, pilte ja videosid, kuidas kirjutada 9-t: 



BTW. 
Kahjuks ei aita sellele vaidlusele kaasa ka ehitisregister, mille väitel on antud hoone hoopis aastast 1850.
Ehitise üldandmed
Ehitise liik Hoone    
Ehitise nimetus Laut    
Ehitisregistri kood 120281974    
Esmase kasutuselevõtu aasta 1850
Vasta
#23

(23-02-2018, 01:09 AM)Alwaro Kirjutas:  Kuidas joonistada/kirjutada nr 9-t. Ma küll käisin koolis eelmisel sajandil, aga mäletan, et nr 9 oli ülalt kinnisena.
Wink


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta
#24

(23-02-2018, 13:08 PM)Indrek66 Kirjutas:  
(23-02-2018, 01:09 AM)Alwaro Kirjutas:  Kuidas joonistada/kirjutada nr 9-t. Ma küll käisin koolis eelmisel sajandil, aga mäletan, et nr 9 oli ülalt kinnisena.
Wink

Minu silm ütleb et peale 9 on nr 6 ?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne