Minu suur lollus...
#1

Terekest.
Mul juhtus nüüd selline üli loll viga oma võrriga... tegelt peaks alustama mis ültse täna juhtus.
Nii täna siis sain esimest korda oma võrri käima elus ohhsa raishk kui võimas mootor oli andis kohapeal isegi ketsi ja kahekesi sõbraga 2x80 kg vedas meid lõtva ära, kuid see kord ketsi enam ei andnud. Sai siis terve päev võrriga täristatud. Lõpuks käisin veel ühe korra käna kah. Tänu sellele läks esihark täitsa kõveraks ja tagaratas sai ka kannatada. Siis tõmbasin ratta hargile, väänasin esihargi sirgeks ja panin mootori täis pööretel vurrama ,et näha kui loperguseks taguratas läks, õnneks ei olnud tagarattal miskit eriti viga ,aga siis suri mootor täispööretel välja, lasin siis mootoril maha jahtuda ja proovisin käima lükata ,aga... mootoril polnud enam mitte kui mingit kompressiooni oli kuulda kuidas õhk suss ja suss kuskilt välja tuli.
Nii nüüd ka küsimus ,et mis asjad p***e läksid esmapilgul ma vahetan kindalalt ära silindrikaane ja silndri vahelise tihendi+ panen uued rõngad( need oleks niikuinii varsti peale läinud, muidu ka tutika kolvi ostsin ,aga pole vanal veel häda midagi.
Loodan suurima meelega ,et need olid ainukesed asjad mis üles ütlesid, aga minetea võis veel ju ka silindrikaas võibolla kõveraks minna... nagu autol ja siis ka äsja vahetatud simmel? Viimast ma eriti ei usu ,sest seal all ju õli/bents jahutavad seda.

Seekord lollakas MArek.
Vasta
#2

Kui sa kukkusid siis võis pagan teab mis juhtuda aga pärast ju mootor töötas!Kui se aitab siis mul oli võrriga oli selline jama,et mootor töötas aga kui sõitma hakkasin siis suri välja ehk jõudu ei olnd.Kui karpa ära vahetasin siis töötas!Big Grin
Vasta
#3

Ei pärast kukkumist sõitsin veel ilusti ka garaažide vahele. Muideks see avarii juhtus seetõttu ,et olid peaaegu olematu mustriga kummid, lahtine asfalt(nagu kruus) ja lolli harjumuse kohapealt panin põlve maha ja kallutasin liiast suurel kiiruselBig Grin Nüüd pükstes auk, aga õnneks põlve kondini välja ei võtnud kuigi tohterdada sai kõvasti a see jalg pohh peaasi ,et ratas terve, esihark saigi kõigerohkem kannatada pean laskma kuskil keevitadaSad
Vasta
#4

Vanal turul, sääl taga raualettide juures, ühel vandil võrri hark müüa. U. nädal tagasi juhtusin nägema. Sihuke tumeroheline amortideta toorik.

loll on loll olla.
Vasta
#5

vanal turul?Kuskohas see veel..on...ja misajal lahit..?
Vasta
#6

See turujutt käis Pärnu kohta.

loll on loll olla.
Vasta
#7

Jajah... Pärnus vana turg, ees on suur maja ,aga taga letid kus müüakse juur/puurvilja lähed taha lõpuni siis paremat kätt suure maja eest tulles on pomchid, kes müüvad kila-kola, seal on jah ,aga esihargi saan korda sõbra isa 10 eegu eestkeevitab paari kohta mis lahti väändusid.
Lammutasin moto laiali ja vahetusse lähevad ainult kolvirõngad, silinrikaane-silindri-karteri vahelised tihendid.

Suurem paanika lõppend
Vasta
#8

Asi korras ja võrr käib normaalselt kui arvestada ,seda et sai pandud uued kolvirõngad. Vahetusse läksidki aint kolvirõngad ja silindritihendid, nüüt käib nagu kellavärk aint süütemägu vaja nats kohendada, sest seal vist paar kruvi end lahti vibreerinud.

MArek
Vasta
#9

Igastahes kui sul võrril jõud ära kaob ja kuskilt viga üles ei leia puhasta sumpa ära(ära kindlasti ära võta siis kaob jõud üldse ära,isegi mitte sõelu)
Vasta
#10

Molotov51 Kirjutas:Igastahes kui sul võrril jõud ära kaob ja kuskilt viga üles ei leia puhasta sumpa ära(ära kindlasti ära võta siis kaob jõud üldse ära,isegi mitte sõelu)
Kui mina oma võrril sumba alt ära sõitsin ja ainult leegitoru alles jäi siis oli küll rohkem jõudu kui sumbaga.
Vasta
#11

jah,meie tutika mootoriga vörril oli kah selline vana sumbuti selline pisikene kopsik,siis vahetasin ära pika vastu mis on tavaliselt nende uute originaal sumps,ja läks veel pareini edasi kui enneCool
Vasta
#12

kapa Kirjutas:[font=Times New Roman][color]

aaaa kui ma wõtan iž jupiteril summbuti maja ja jätan ainult leegitorud kas siis lööb sialt leeki ka wällja we???Rolleyes

aaa kass ziiz on sitax kõwem olla wee?

loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne