M21406, Talveralli on alanud...

Mul on sinna soonde visatud lihtsalt 6 mm. vene polt. Korra läks ka rändama aga see juhtus siis kui käsipiduri tross liiga lõdvaks läks.

T.
Vasta

Õige lahendus on ikka panna uued klotsid ja kulumata käsipiduri tükk. Ja kui tõesti muud lahendust pole siis suureks kulunud osale keevitusega paar punkti peale.

Aga nagu ikka, saan sulle pakkuda korralikke trummleid klotse ja käsipiduri tükke Smile
Vasta

Miks on mosu resonaatori tagumine ots sõites pilbasteks lennanud?
süüde ja segu said TÜV-l selliseks, et läbi meelitaks ning nii ma mõned harvad hilisemad sõidud teinud olen. Aga põlemata kütus väljalaskes ei tohiks ju enam-vähem ok-lt töötaval 4t mootoril sellega seotud olla?

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

(06-07-2019, 19:18 PM)13piisab Kirjutas:  Miks on mosu resonaatori tagumine ots sõites pilbasteks lennanud?
süüde ja segu said TÜV-l selliseks, et läbi meelitaks ning nii ma mõned harvad hilisemad sõidud teinud olen. Aga põlemata kütus väljalaskes ei tohiks ju enam-vähem ok-lt töötaval 4t mootoril sellega seotud olla?

Kas seda kuulda ei olnud? Pilbasteks lennanud on üsna karm väljendus, selliseid tulemusi juhtus aegajalt lapsepõlves teadlikult täisgaasiga sõites süüdet natukeseks välja ja siis uuesti sisse keerates. Liiga vallatuks asjaga minnes sai torust või pütist kanuu Smile  Aga paugud olid vägevad...
Natuke täpsustamist oleks asjaks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(06-07-2019, 20:12 PM)Marko Kirjutas:  
(06-07-2019, 19:18 PM)13piisab Kirjutas:  Miks on mosu resonaatori tagumine ots sõites pilbasteks lennanud?
 Aga põlemata kütus ... sellega seotud olla?
 sõites süüdet natukeseks välja ja siis uuesti sisse keerates.

Siit peakski otsima hakkama.
Minul õnnestus Zili sumbs sirgeks lasta. Vahel aeg-ajalt plärtsus/tõmbas hinge kinni. Mingit viga ei leidnud. Sõita oli vaja. Lõpuks pani hirmsa litaka ... pauna rebis kõikidest valtsidest laiali.
Viga oli siis süütelukus. Mingitel hetkedel enam kontakti ei andnud ja süüde kadus ära, siis jälle oli. Ja viga tekkis väidteavalt sellest, et mul võtmepundar üsna muljetavaldava suurusega oli. See raskus lõhkuvat (vene) süütelukku. (ühe autoelektriku väide)
Mõjub küll põlemata kütus.

Kui nüüd ikka ribadeks on.
Vasta

(06-07-2019, 20:12 PM)Marko Kirjutas:  
(06-07-2019, 19:18 PM)13piisab Kirjutas:  Miks on mosu resonaatori tagumine ots sõites pilbasteks lennanud?
süüde ja segu said TÜV-l selliseks, et läbi meelitaks ning nii ma mõned harvad hilisemad sõidud teinud olen. Aga põlemata kütus väljalaskes ei tohiks ju enam-vähem ok-lt töötaval 4t mootoril sellega seotud olla?

Kas seda kuulda ei olnud? Pilbasteks lennanud on üsna karm väljendus, selliseid tulemusi juhtus aegajalt lapsepõlves teadlikult täisgaasiga sõites süüdet natukeseks välja ja siis uuesti sisse keerates. Liiga vallatuks asjaga minnes sai torust või pütist kanuu Smile  Aga paugud olid vägevad...
Natuke täpsustamist oleks asjaks.

Mosse puhul piisab maanteekiirusel veeloigust läbi sõita et sumpa lõhki saada.
Vasta

Maanteekiirus. Väljasuremist või puuduvat pütti ei täheldanud - vast oleks ikka tähele pannud, kuna röögatu 52kW (miinus X) puhul on iga hobuse iga liigutus ju tunda.
Pauku vms ei kuulnud, aga mosu salongi ei pruugigi kõik võõrad helid kostuda: selles on ju võimas tehase-helipakett nii mootori kui jõuülekande müradena. Eriti veel maanteel.

Püti sees on mingi ilutulestik olnud, aga ei saa aru, kuidas ja miks. Ning millal jälle. Pildil resonaatori tagumine ots nii alt kui ülalt:
http://teet.luarvik.org/d/7568-2/IMG_201...222546.jpg

http://teet.luarvik.org/d/7565-2/IMG_201...222607.jpg

üldiselt hakkab mul mosuga tegelemisest selleks suveks siiber saama. Ajasin eile oma rohelise põrnika varju alt välja ja survepesin "kapotialuse" ning klaasid. Rotikas: kere peale jätsin 6..7a jooksul kogunenud bioloogilise materjali alles - eemaldada jõuab alati, tagasisaamine võtab aga aega... Lähipäevil sõidan sellega TÜV-le ja pruugin kena ilmaga mosu asemel.

[Pilt: IMG_20190706_143604_1.jpg]

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

See on Roosterägaliku ja Vibrato koostöö tagajärg. Üsna tavaline vana summuti väljanägemine ilma igasuguse plahvatuseta.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kus need suure paugu jäljed seal on, sumps pole korralikult all kinni olnud ja nüüd plekil vibratsioonist mõrad sees?

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne