Brake cleaner stardiabina?
#1

Tundub samasugune eeter olema , kas sobib käivitada vanat diislit? Tõstuk T 40 mootoriga.On keegi proovinud/katsetanud?

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta
#2

olen 2x proovinud - 1x aitas, teinekord ei aidanud Smile väga ei süvenenud, miks ei aidanud, eri firma toodangud olid samas küll (see, millega tööle ei läinud, oli toorbensiini baasil), teise pudeli sisu ei vaadanud
Vasta
#3

Diiselmootori kohta ma ei tea, kuid diislikütust tankinud ottomootoriga auto aitab küll käima Toungue .... muidugi oli paagis bensiini ja diislikütuse segu.
Vasta
#4

Proovitud ja toimib. Palju ohutum kui eeter, doseerimisega peab ikka väga liiale minema, et lõhkuma hakkaks. Eetriga on käivitudes selgelt teravad helid taga, Brake cleaneriga läheb sama hästi aga palju pehmemalt. Ainus asi, et pudelit ei saa masinas hoida, praktika on näidanud, et külmana ei toimi. Kui purk on soojas hoitud, siis toimib. 


Bensiinimootoril kasutan ka, kuna Isuzu bensupump laseb kütuse alla vajuda ja käsihoovaga üles ei tule. Surakas piduripuhastit aitab kohe käima saada.
Vasta
#5

TO: olevtoom
Otto=bensukas? 
Tahad lugemisvara viiteid?
Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

Töötab.Kunagi oli tööbussiks kõikide kaubabusside esiema,üks 90ndate alguse Hiace.
Eetriga tegi ikka väga vastikut kilinat,brakecleaneriga käivitus  leebe häälega.
Olen ka saagidel,muruniidukitel jne. kasutanud. Kui vähegi mineja siis käivitub.
Nägin autoteeninduses ka kuidas tüübid mingit Opelit sellega käivitasid.
Vasta
#7

(03-03-2018, 18:29 PM)Kivipurustaja Kirjutas:  Töötab.Kunagi oli tööbussiks kõikide kaubabusside esiema,üks 90ndate alguse Hiace.
Eetriga tegi ikka väga vastikut kilinat,brakecleaneriga käivitus  leebe häälega.
Olen ka saagidel,muruniidukitel jne. kasutanud. Kui vähegi mineja siis käivitub.
Nägin autoteeninduses ka kuidas tüübid mingit Opelit sellega käivitasid.
Hästi, homme hommikul läheb ja katsetab, gaasisoojendiga kollektori ka soojaks, küll läheb.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta
#8

2.0 DTi 99 aasta oomega aastaid tagasi brake cleaneriga ainult käima käiski kui väljas hommikuti -10. 
Pärast õhufiltrit puurisin augu lõdvikusse, et aerosooli kõrs sealt sisse mahtus.
Augu ette käis katusekruvi  Cool

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#9

Krt ma ei tea küll mida te olete kasutanud ennem käivitusabina et saaks tänapäevase aerosool - Brake cleaneri kohta öelda, et paneb auto pehmelt käima... Suvaline tankla stardiabi teeb ära sama töö, aga mootori hääl palju parem. Ise olen kasutanud Cleanerit küll ainult viimases hädas kui tõesti midagi muud võtta ei ole, või kui on mootorist tõesti sügavalt savi...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#10

(03-03-2018, 20:14 PM)nustu826 Kirjutas:  Krt ma ei tea küll mida te olete kasutanud ennem käivitusabina et saaks tänapäevase aerosool - Brake cleaneri kohta öelda, et paneb auto pehmelt käima... Suvaline tankla stardiabi teeb ära sama töö, aga mootori hääl palju parem. Ise olen kasutanud Cleanerit küll ainult viimases hädas kui tõesti midagi muud võtta ei ole, või kui on mootorist tõesti sügavalt savi...

Minu praktika räägib küll vastupidist. Tanklates müüdavad stardiabid on reeglina eetripõhised ja kõlbavad vaid viimases hädas kasutada. Bensiinimootoris põhjustavad konkreetselt detonatsiooni, diislites hirmsat laginat.
Vasta
#11

(03-03-2018, 20:26 PM)zazik Kirjutas:  
(03-03-2018, 20:14 PM)nustu826 Kirjutas:  Krt ma ei tea küll mida te olete kasutanud ennem käivitusabina et saaks tänapäevase aerosool - Brake cleaneri kohta öelda, et paneb auto pehmelt käima... Suvaline tankla stardiabi teeb ära sama töö, aga mootori hääl palju parem. Ise olen kasutanud Cleanerit küll ainult viimases hädas kui tõesti midagi muud võtta ei ole, või kui on mootorist tõesti sügavalt savi...

Minu praktika räägib küll vastupidist. Tanklates müüdavad stardiabid on reeglina eetripõhised ja kõlbavad vaid viimases hädas kasutada. Bensiinimootoris põhjustavad konkreetselt detonatsiooni, diislites hirmsat laginat.

Minu kogemus kah sama et stardiabiga hakkab motost kahju,Brake cleaner ikka hulga leebem..
Romulas töötades oli bensiin seal pumbaga pudelis ja toimis samuti.....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#12

Meil kunagi elektrik tegi loomkatseid mis vahend sobiks paremini ning ei lõhuks mootorit - Motipi vaseliinmääre võitis.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne