Grandios 1937
#1

Ei aita ei ussi ega püssirohi, isegi perearstilt saadud tabletid ja käsi Piiblil vandumine ja haigus möllab nagu Tootsi issias. Vahest rändab pähe ja tellid midagi kuskilt peenest väljamaa butiigist, vahel lööb kätesse ja jalgadesse ja tassid metsa alt või vanarauahunnikust midagi koju. Ei anna rahu, raibe! Täna jälle tulid mignid tuurid peale ja tassisin koju jalgratta Grandios, mitte et seda vaja oleks olnud või kusagil mõni vaba auk või platsike oleks kuhu teda paigutada aga lihtsalt. Täinahka ei tohi ju ka käest lasta kuna äkki võib tarvis minna. Pealegi pole neid Grandios marki rattaid kuigipalju enamvähem tervikuna säilinud ja mõni intelligentsem inimene võiks ju selliste asjade korjamist ajaloohuviga põhjendada aga mina tean paremini, ikkagi haigus!

Igatahes silt on ees Grandios. Tagumine rumm on 1937 Torpedo, esimene ratas on täies tükis NSVL päritolu. Raaminumber on 281577.

Raam on olnud kaunis kena, ilusate piltidega, mille jäänused on osaliselt säilinud ja ilmselt on olnud ka helesinine triibutus nagu porilaudadel. Ketikaitse on Pallas. Sadula panin ise suvalise korraks peale, et visuaalselt kenam oleks pilti teha.

Ketiratas on muidugi selline, mille kohta ei oska midagi arvata. S tähe kujutistega ja suurusega umbkaudu 60 hammast. Kas Grandiose tootjaks või vähemalt raami tootjaks võiks ola mõni S tähega algav tehas. Varasemalt on loodud seos Taaniga või teise variandina, et need rattad on kohapeal juppidest kokku pandud. Ehk see ketiratas viib kusagile edasi selles arutelus.

PILDID


[Pilt: aCaAclnUMD59KPCkw_wYk62eNnanc6KylZE-SJYQ...33-h637-no]
[Pilt: e7BtVYdAxgwC0o6Bw9Pqc3t-Lb57bThv7yZxDZmS...33-h637-no]
[Pilt: J3ONnHyNDpP5qr9yTrw0xrdOVNIEMp90FbCZNtk5...59-h637-no]
Vasta
#2

Nonii, ketiratta värk lahendatud vist. Nimelt on ketiratas ilmselt siis vahetatud ja kuulub Sterling nimelisele asjale nagu siin teemas

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...pid=247297
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne