küsimus
#1

mul selline karvane tunne, et ei näe osasid teemasid. kui olen foorumi avalehel siis näen \"mootorrattad\" ja sinna alla kirjutatud \"omapärased jawad\" kui vajutan mootorrataste peale siis ei leia seda teemat. kas viga minu arvutis, minu mõistuses või on kolmas variant??

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#2

miks keegi ei vasta?? mootorratta foorumis ei muutu mitte midagi. koguaeg ühed ja samad teemad ees kuigi teooria kohaselt ammu uusi topikuid tehtud....:S

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#3

Proovi brauseri cache (IE puhul vist kutsuti seda Temporary Internet Files or smth...) tühjaks lasta. Ja vaata cachemise settingud üle. Mina olen siiani probleemist nii jagu saanud.
Vasta
#4

ok aitäh kuigimina seda arvutikeelt ei jaga aga eks ma pöördu mõne targa tuttava juurde

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne