Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

No nii. Küsimus selline, et säde tõmbas nahh. Uus pool ja suretus süsteem üle kontrollitud ning üldse eemaldatud. Ikka mitte M-igi. Küünal ka uus. Hästi õrn säde on. Kas on lahkunud magnetist tõmme? Muud ei saa enam olla ju kui magnet on demagnetiseerunud või lahjaks jäänud? Homme siis saamud flinti ja uus hooratas külge? Rolleyes
Ma olen sellisest asjast kuulnud küll, et bõib nii juhtuda aga oma silmaga näinud ei ole

Juhe, piip?

Kõik koos pooliga komplektis uued
Viimasel ajal tunduski kuidagi lahja see mootor olema. Algul lõikas nagu vana loom, nüüd lõpus tuli juba meelitada.
Tegu siis hiina Lifan mootoriga, 13hp briggsi kloon

Kas noorem generatsioon.Kui mitte siis küssa mõistatav. Wink

Noorem generatsioon ikka Big Grin see pärast küsingi. Tavaliselt ongi uue küünla või äärmisel juhul pooliga asi lahenenud. Täna võttis tatistama kui nii ei läinud ja tekkis peale mõtisklust mõte hooratas ka uus panna kuna külajutte olen kuulnud magneti ikaldumisest aga ise näinud pole. 
Kiskusingi maha. Niikuinii oli huvi starter paigaldada, siis uus hooratas tuleb juba starteri hammasvööga

Kes kui kursis on Audi/VW EGR klappidega. Ühesõnaga klapp kaputt. Susiseb ja vusiseb ning ajab musta tagant välja kuniks lükkab avariirežiimi mootori. Hetkel pole aega autoga tegeleda vaid käib niisama virtuaalne ettevalmistus. 
Pakutakse kolme tootjat: Egnitech, Wahler ja Wemo. Viimane neist siis kõige kallim. Küsimus pole mitte nii hinnas kuivõrd asja kvaliteedis, et ei peaks varsti jälle torkima hakkama kuniks autole päevi veel on antud.
Muidugi on ka käinud läbi teema klapi pesemisest nii maas kui peal aga see mäng vist ei vääri küünlaid.
Masin ise on 2004a Audi 1,9 Tdi. 96 kw. AWX mootoriga.

Aquila captas non muscas.

see peaks olema mehhaaniline klapp.tuttaval on passatskil sama mootor.võtsin maha ja puhastasin korralikult ära.tomib korrekselt.opreatsioon toimus u. 3 aastat tagasi

Ja klapi kvaliteet ei mängi rolli. Oluline on autole talda anda. Minu auto tüüpviga on iga 20 kuni 30kkm tagant egr klapi vahetus. Mina vahetasin umbes 160kkm tagasi selle klapi ja tänaseni 0 probleemi. Ökotades tekib tahma kõvasti mis kiilub klapi kinni. Puhastamine on nii ja naa. Võib õnneks minna ja võib ka mitte

Talda saabb ta mul saksas kõvasti. Esimest korda jai kinni ja seda baani peal 350 tuhande pealt alles. Senini on muretult jooksdnud.

Aquila captas non muscas.

sealmaal vist pimedat ette panna ei ole mõistlik mõte?

Nii suure läbisõidu puhul enam pole mõtet pesema hakata. Kõik mis liigub see kulub. Mina olen ostnud keskmise hinnaklassi varuosi kui ei tea midagi arvata kvaliteedist ja lootnud et päris sitta ei saa ja nime eest ainult ka ei maksa...

(23-05-2019, 17:02 PM)Daff Kirjutas:  ...
Muidugi on ka käinud läbi teema klapi pesemisest nii maas kui peal aga see mäng vist ei vääri küünlaid. ...

Sõltub vist klapi konstruist, mu ihumehhaanik kiitis mu isuzu oma, mitte plekist klapp vaid kolb,  uuest peast paar korda tuli seda puhastada, nüüd pole pikki aastaid enam vajadust olnud. Datsuni ja tojoota džiipidel pidid sitemad klapikonstruid olema, volkaritest ei tea midai.

Kas keegi teab kust võib leida Mannergute võidusõidu nn. Sport klassi reegleid ja tehnilisi tingimusi?

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

Reede õhtune küsimus ka, et igav ei hakkaks. 

Mis on urina hind?

Täpsemalt siis, kui lükkame mingi x trahvole voolu sappa ja see urisema hakkab, olenemata sellest, et seal pole tarbimist taga, siis kui palju läheb elektrit urina tootmiseks?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Kasuta ampermeetrit!
Kui näit korras, kalla patsient lakiga üle ja kuula homme uuesti.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(25-05-2019, 00:48 AM)Marko Kirjutas:  Kasuta ampermeetrit!
Kui näit korras, kalla patsient lakiga üle ja kuula homme uuesti.

Siit tekib järgmine küsimus, et kas kadu on ainult läbi undamise või ka läbi soojuse, kahe erinevuste vahet ampermeetriga ei näe.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Undamine on lohakalt koostatud trafo puhul paratamatu. See nagu elektrimootor, millel pöörlemine takistatud. Väga jäme üldistus aga umbes nii on.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(25-05-2019, 01:16 AM)viplala Kirjutas:  
(25-05-2019, 00:48 AM)Marko Kirjutas:  Kasuta ampermeetrit!
Kui näit korras, kalla patsient lakiga üle ja kuula homme uuesti.

Siit tekib järgmine küsimus, et kas kadu on ainult läbi undamise või ka läbi soojuse, kahe erinevuste vahet ampermeetriga ei näe.

Kui mähiste temperatuuri mõõta ja õhuga kokkupuutuvat pinda teada, siis peaks saama välja arvutada kui palju on soojuskadu. Lihtne see arvutamine ilmselt ei ole. Rolleyes Ja kui trahvo toide läbi energiaarvesti panna (või mõõteriistade abil ise arvutada), siis saab ka täpselt teada tarbimise vattides. Pakuks, et üldtarbimine miinus soojuskadu võrdub urinakadu. Cool

Nii teaduslikus ei maksa asja ajada. Poes müüakse kuluarvestit, mis näitab vatte, ampreid ja palju muudki. Maksab kuskil 8euri. Saad mõõta ka külmkapi, lampide, jne kulusid. Näed ka palju üllatavat.

Nii saab teada kogukao (soojus+urin), aga sooviti ju urinakadu. Rolleyes
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne