Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

(20-10-2019, 10:12 AM)Walter Kirjutas:  Kui juba küsiti - kas mälupulgal peab muusika olema kataloogiväliselt (ainult failid) või suudab raadio ka alamkataloogidest mp3-ed kätte saada? Kas see on raadio võimekuse küsimus?

Paari raadioga on olnud kogemus, et kaustad ei ole probleem.

(20-10-2019, 10:13 AM)ahtos Kirjutas:  Vanas oli XP ja sellega oli usb pulga musaga täitmine lihtna(valisisid send to ja musa läks pulgale)You tubist ei saa seda musa kuhugi poole liikuma.

Klikka failil parema klahviga ja vaata properties (omadused) alt, mis on kirjutatud faili tüübi kohta (võiks olla mp3)?
Klikka mälupulgal parema klahviga ja vaata, mis on kirjutatud failisüsteemi kohta (võiks olla FAT32)?

(20-10-2019, 10:13 AM)ahtos Kirjutas:  
(19-10-2019, 15:17 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Nimelt autos usb auguga raadio ja soov oleks eelnevalt salvestatud musa sõidul kuulata.Proovinud igati,aga ei õnnestu programmiks Windows 10.
Mis see vindovs10 siia puutub? See ju arvutis, mitte raadios.
Pistad oma mälupulga USB auku, valid sisendiks sama ja tuleb. Panen näidiseks pildi mälupulga pildist arvutis. Salvestama pead vist ikka MP3 -na. Pole muud proovinud
Vanas oli XP ja sellega oli usb pulga musaga täitmine lihtna(valisisid send to ja musa läks pulgale)You tubist ei saa seda musa kuhugi poole liikuma.

Juutuubist võtad läbi you tube converteri musa arvutisse. Kindlasti klikka mp3 peale muidu kipub mp4 panema. Siis arvutist juba copid kuhu soovi on.

Aquila captas non muscas.

(20-10-2019, 00:46 AM)ahtos Kirjutas:  Vana xpga toimis kenasti-laadisid pulga mulle meeldivat musa täis ja muudkui kuulasid,windosa 10 ei õnnestu.

Sest XP tegi pulga FAT32 kujule, aga uuemad teevad vaiki9misi NTFS (või isegi exFAT). Neid vanemad raadiod ei loe.

Ega jumala eest, mis marki mahamängijaga tegemist,  see on suur saladus ja las nii jääbki. Tegelt kah.
Saab tarkade klubi siin veel mitu lehekülge usbi pulga pruukimiseks järjest põnevamaid pakkumisi teha.
Ma soovitan üldse pluutuuthi kasutada. Naffik see usb.

Küsimus suurele ringile ja kõigetargematele nimelt,tõin Germaaniast ühe veereva auto kere,puudu vaid kapotialune ja sisu,tegemit 90-nenda aasta autoga mis on täiesti uhiuus,pole kunagi siin ilmas sõitnud,ega arvele võetud.Küsimus selline,kuidas sai selline asi tehasest välja ja avastasin ka,et tal pole kerele löödud vin koodi.Kapoti all aga birka on.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

vanasti olid eri komplektsuses kered varuosadena saadaval.
mulle näituseks pakkus ascar agooniale tutikat täiskomplektset keret 17 tuhande krooniga.
passi oleks saanud ostuhetke aasta.

(20-10-2019, 21:05 PM)v6sa Kirjutas:  
(20-10-2019, 00:46 AM)ahtos Kirjutas:  Vana xpga toimis kenasti-laadisid pulga mulle meeldivat musa täis ja muudkui kuulasid,windosa 10 ei õnnestu.

Sest XP tegi pulga FAT32 kujule, aga uuemad teevad vaiki9misi NTFS (või isegi exFAT). Neid vanemad raadiod ei loe.

(21-10-2019, 00:09 AM)Janka Kirjutas:  Ega jumala eest, mis marki mahamängijaga tegemist,  see on suur saladus ja las nii jääbki. Tegelt kah.
Saab tarkade klubi siin veel mitu lehekülge usbi pulga pruukimiseks järjest põnevamaid pakkumisi teha.
Ma soovitan üldse pluutuuthi kasutada. Naffik see usb.
Raadioks Sony dsx-a400bt pulga kohta ei oska midagi leida.Raadiol pole ei plaadi ega kasseti mängimise võimekust.Probleem tekkist sellest,et paljudes kohtades puudub raadiolevi.Kui pulk raadiol ei mängigi on olemas mingi konverter,mis mängib iga raadioga,aga probleem musa pulgale saamisega.
(21-10-2019, 10:26 AM)hundu615 Kirjutas:  Küsimus suurele ringile ja kõigetargematele nimelt,tõin Germaaniast ühe veereva auto kere,puudu vaid kapotialune ja sisu,tegemit 90-nenda aasta autoga mis on täiesti uhiuus,pole kunagi siin ilmas sõitnud,ega arvele võetud.Küsimus selline,kuidas sai selline asi tehasest välja ja avastasin ka,et tal pole kerele löödud vin koodi.Kapoti all aga birka on.

(21-10-2019, 10:36 AM)diesel Kirjutas:  vanasti olid eri komplektsuses kered varuosadena saadaval.
mulle näituseks pakkus ascar agooniale tutikat täiskomplektset keret 17 tuhande krooniga.
passi oleks saanud ostuhetke aasta.
Ja vin oleks siis eraldi sisse löödud? Mul ka tegemist Opeliga.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

vin-i teemat ma ei mäleta.
kas sellest üldse juttu oligi.
minule pakuti muidugi ilma veermiku, mootori ja kastita masinat.
aga see-eest istmed-polstrid-tuled-viled kõik küljes.
vin-i kohta võib ju ark-ist küsida.

(21-10-2019, 10:26 AM)hundu615 Kirjutas:  Küsimus suurele ringile ja kõigetargematele nimelt,tõin Germaaniast ühe veereva auto kere,puudu vaid kapotialune ja sisu,tegemit 90-nenda aasta autoga mis on täiesti uhiuus,pole kunagi siin ilmas sõitnud,ega arvele võetud.Küsimus selline,kuidas sai selline asi tehasest välja ja avastasin ka,et tal pole kerele löödud vin koodi.Kapoti all aga birka on.

Aga mis on birkal kirjas?
Nõukogude ajal oli kah autokeresi erinevas kompleksuses saada. Üldjuhul oli kere number löödud numbrirauaga aga olen näinud ka torniga löödud numbreid.

(21-10-2019, 10:37 AM)ahtos Kirjutas:  ...
Raadioks Sony dsx-a400bt pulga kohta ei oska midagi leida.
...
Kasutusjuhend netist allalaaditav:
https://www.sony.co.uk/electronics/suppo...dsx-a400bt
. Seal on öeldud:
Audio file cannot be played.

 USB device formatted with file systems other
than FAT16 or FAT32 are unsupported.*
* This unit supports FAT16 and FAT32, but some USB
device may not support all of these FAT. For details,
refer to the operating instruction of each USB device
or contact the manufacturer.

Ehk formaadi pulk FAT32 peale (ehk maksimaalselt saad kasutada 2 GB mahtu, pulk ise võib olla suurem) ja ära kasuta rohkem, kui 256 kausta. Peaks toimima hakkama.

Kusjuures ilmselt näritud õunalt mängib probleemideta...

Kui hing täis saab, siis ma võiks selle priboori hinnas kokkuleppimisel omastadaWink

Küsin sellist asja... Kas autokasutaja võib edasi anda juhtimisõiguse kellel pole volitust, kuigi ise on autos?

Veel pole maha löödud

(21-10-2019, 20:54 PM)JaakH Kirjutas:  Küsin sellist asja... Kas autokasutaja võib edasi anda juhtimisõiguse kellel pole volitust, kuigi ise on autos?

Vastus sõltub sellest, kas küsimus on vastutuses või juhtimisõiguses.

Politsei jaoks piisab lubade ja auto dokumentide olemasolust. No kaine võiks ka soffer olla.

Kindlustus ja liisinguandja võivad pahasti arvata, kui gaziljonieurose avarii põhjusutas emalehmalellepoeg.

(21-10-2019, 20:54 PM)JaakH Kirjutas:  Küsin sellist asja... Kas autokasutaja võib edasi anda juhtimisõiguse kellel pole volitust, kuigi ise on autos?

Mul oli selline küsimus kunagi. Tuli kodanik jaapanist ja tahtis siin liikuda. Küsisin liisingufirmast , et kas peab volituse tegema. Öeldi, et piisab kui auto pass on kaasas.Pole ei vastutavat- ega kasutajat kaasa vaja.

Aquila captas non muscas.

[attachment=78116]Kas on kellelgi pakkuda vasara ukselukule sellist tuuleriivi. Võib ka tervet lukku pakkuda.

(22-10-2019, 09:32 AM)juri73 Kirjutas:  Kas on kellelgi pakkuda vasara ukselukule sellist tuuleriivi.
Hommik,
Elvas on kastitäis lukke enamjaolt Vasara omad. Nii uusi, kui pruugituid. Sellist ei ole kohanud. Ei tahaks järjest lammutama hakata, ehk leiad luku korpusest pildi? teaks millise seest otsida.

algis
5028243


[attachment=78117 Kirjutas:hulgus pid='486282' dateline='1571726603'][attachment=78117]
(22-10-2019, 09:32 AM)juri73 Kirjutas:  Kas on kellelgi pakkuda vasara ukselukule sellist tuuleriivi.
Hommik,
Elvas on kastitäis lukke enamjaolt Vasara omad. Nii uusi, kui pruugituid. Sellist ei ole kohanud. Ei tahaks järjest lammutama hakata, ehk leiad luku korpusest pildi? teaks millise seest otsida.

algis
5028243

see osa mis läheb ukse sisse on mõõtudes 80/150 mm. Pildil viga on kirjutatud 115

Kas keegi teab milline keere on taolisel (isasel) manomeetril?
[Pilt: 1_1_57236873.jpg]
Õllevinkule tahaks manomeetri alla kolmiku paigaldada kraaniga, et saaks CO2-e lisada. Vinku aga maal ja ei saa mõõta.
Vihjed kust sellise keermega kolmikut ja kraani leida (Tallinn) oleks kah teretulnud.

(21-10-2019, 20:54 PM)v6sa Kirjutas:  
(21-10-2019, 10:37 AM)ahtos Kirjutas:  ...
Raadioks Sony dsx-a400bt pulga kohta ei oska midagi leida.
...
Kasutusjuhend netist allalaaditav:
https://www.sony.co.uk/electronics/suppo...dsx-a400bt
. Seal on öeldud:
Audio file cannot be played.

 USB device formatted with file systems other
than FAT16 or FAT32 are unsupported.*
* This unit supports FAT16 and FAT32, but some USB
device may not support all of these FAT. For details,
refer to the operating instruction of each USB device
or contact the manufacturer.

Ehk formaadi pulk FAT32 peale (ehk maksimaalselt saad kasutada 2 GB mahtu, pulk ise võib olla suurem) ja ära kasuta rohkem, kui 256 kausta. Peaks toimima hakkama.

Kusjuures ilmselt näritud õunalt mängib probleemideta...

Kui hing täis saab, siis ma võiks selle priboori hinnas kokkuleppimisel omastadaWink

Kui tekkis huvi,siis anna märku-pole selle saani külge needitud(asukohad vist suht lähestikku)kui juhtud ligidalt mööda kulgema anna märku.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne