Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

(13-01-2019, 15:36 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Nimelt oli liikluses üks situatsioon ja autokaamera salvestas selle üle,kuna kaart väike ja automaatselt lindistab uued lõigud peale. Niipalju on olemas,et selle sõidu järg on olemas aga algust pole.... Kas saab kaardilt või kaamerast veel midagi kätte? 
Kui on üle kirjutatud, siis ei saa sealt enam midagi kätte, kuna andmed kirjutati üle, see tähendab, et vanu ei ole enam olemas. Kui võtta näiteks arvuti kõvaketas, oletame, et kustutad arvutist mingid failid ära või viskad prügikasti ja teed prügikasti tühjaks, siis jäävad andmed alles aga kui kettal jõuab järg sinnamaani, et uued andmed sama koha peale lähevad, siis kirjutatakse vanad üle ja päästa pole enam midagi. Ma usun, et mäluga on sama teema vahe ainult selles, et seal ei kustutata vahepeal vaid kirjutatakse otse üle.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(13-01-2019, 15:36 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Tere!
Vaja targemate meeste abi. Kas Teie hulgas on selline tubli mees,kes suudab lahendada minu mure. Nimelt oli liikluses üks situatsioon ja autokaamera salvestas selle üle,kuna kaart väike ja automaatselt lindistab uued lõigud peale. Niipalju on olemas,et selle sõidu järg on olemas aga algust pole.... Kas saab kaardilt või kaamerast veel midagi kätte? Kes teeks ja avitaks?
Wink
Tasun krõbinate,õlle ja muu nänniga.
tel.56 95 60 13
micro sd. kaart ja prestigio kaamera...

T.

Tere.Soetasin ka hiljuti Prestigio kaamera ja selle juhendiga tutvudes jäi küll meelde et automaatselt salvestab üle.Eraldi kustutamist vajavad vaid need kaadrid kus on olnd mingi järsk pidurdus,löök vms.ja neid ta üle ei salvesta.Kui oli mingi situatsioon kusagil kaugemal ja polnd äkkpidurdust siis on see info ilmselt läind Sad Kaameral endal sisemälu pole - vähemalt minu omal.Roadrunner 585

(13-01-2019, 16:27 PM)krossifänn Kirjutas:  Tere.Soetasin ka hiljuti Prestigio kaamera ja selle juhendiga tutvudes jäi küll meelde et automaatselt salvestab üle.Eraldi kustutamist vajavad vaid need kaadrid kus on olnd mingi järsk pidurdus,löök vms.ja neid ta üle ei salvesta.Kui oli mingi situatsioon kusagil kaugemal ja polnd äkkpidurdust siis on see info ilmselt läind Sad 
G-sensoriga kaameratel on kõigil see käsilolevale failile n.ö. kirjutuskaitse panek kui sensor rakendub. Tekkis 2 mõtet - 1) kas peaks säilitamist nõudva videoklipi käigus kaamerale kopsu pihta andma, et kogemata ära ei kustutaks? 2) Kas vajalik fail kirjutati üle selle pärast, et peremees hakkas alles nädal hiljem mõtisklema selle vajalikkuse üle või kasutas ihnsusest olematu mahuga mälukaarti?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Mul on 570 GPS.
Siis on kõik selge. Tänud kõigile!
Mul on igaks juhuks autos lisakaart aga kuna see kaamera oli autos ja kogu aeg järel...... lasi lihtsalt üle,kuna sigarisüütajas alaliselt vool sees. Mingit kõksu polnud,lihtsalt väideti,et olin üle telgjoone laiutanud. Ja kaameras olen selle kõksu variandi välja lülitanud,sest see on nii ergas,et igast august läbi sõites mõikab,sai küll kõige kõvem variant valitud aga polnud kasu.

T.

(13-01-2019, 15:45 PM)viplala Kirjutas:  
(13-01-2019, 15:36 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Nimelt oli liikluses üks situatsioon ja autokaamera salvestas selle üle,kuna kaart väike ja automaatselt lindistab uued lõigud peale. Niipalju on olemas,et selle sõidu järg on olemas aga algust pole.... Kas saab kaardilt või kaamerast veel midagi kätte? 
Kui on üle kirjutatud, siis ei saa sealt enam midagi kätte, kuna andmed kirjutati üle, see tähendab, et vanu ei ole enam olemas. Kui võtta näiteks arvuti kõvaketas, oletame, et kustutad arvutist mingid failid ära või viskad prügikasti ja teed prügikasti tühjaks, siis jäävad andmed alles aga kui kettal jõuab järg sinnamaani, et uued andmed sama koha peale lähevad, siis kirjutatakse vanad üle ja päästa pole enam midagi. Ma usun, et mäluga on sama teema vahe ainult selles, et seal ei kustutata vahepeal vaid kirjutatakse otse üle.
Arvuti kõvaketaste puhul saab (väidetavalt) 5-6 -kordse ülekirjutuse alt algse info taastada (võtab see palju aega ja vaeva ning töö on väga kallis), sõltub muidugi kettast ja infost aga pidi olema võimalik.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(13-01-2019, 16:43 PM)Basilio Kirjutas:  G-sensoriga kaameratel on kõigil see käsilolevale failile n.ö. kirjutuskaitse panek kui sensor rakendub. Tekkis 2 mõtet - 1) kas peaks säilitamist nõudva videoklipi käigus kaamerale kopsu pihta andma, et kogemata ära ei kustutaks? 2)


Heal kaamera on küljes olemas nupp, mida vajutadades "lukustab" klipi, mul vähemalt on. Rolleyes

(13-01-2019, 19:52 PM)veix__ Kirjutas:  Heal kaamera on küljes olemas nupp, mida vajutadades "lukustab" klipi, mul vähemalt on. Rolleyes

Heale kaamerale ütled "Save the video" ja tehtud.

Tõmbad Recuva ja näitad talle kaardi ette.
Kui läheb õnneks, siis saad oma asja kätte Toungue
https://www.ccleaner.com/recuva

(13-01-2019, 20:22 PM)pen.skar Kirjutas:  To zazik. Kui sellist Gaz tüüpi kollektori-tuletoru vahelist ümarat tihendit vaja, siis tee alumiiniumtraadist rõngas ja mähi asbestnöörist harutatud ühe niidiga üle keerd keeru kõrvale. Kohalepanekul kasta vette- võtab kinnitõmbamisel hästi kuju. Ära ütle, et sul isegi asbestnööri pole...

Ma täpselt ei tea, milline see GAZ-il on, Isuzul on ta üsna õhuke ja tasapinnaline, seal ma antud nõuannet rakendada ei oska.

Tasapinnaliste ühenduste jaoks, kasutan mina teinekord sellist nippi. Lõikan klaasriidest välja vajamineva kuju ning määrin selle, tugevalt sisse surudes, kahelt poolt, kokku summuti pastaga. Peale määrimist peab üpris kiiresti tegutsema, sest pasta kuivab üsna kärmelt või panema juurde värsket pastat enne kokkumonteerimist.. Saadud ühendus peab vastu oi kui kaua. Enne mädaneb ülejäänud sumps läbi kui see järgi annab. Juhul kui pinnad on vanad või kõverad, eriti poldiaukude juurest, tuleks need eelnevalt sirgeks ajada. Mina kasutan taolise tegevuse jaoks käsilintlihvijat.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Väärt idee! Sumpsipasta on muide tavaline ehitussavi, ainult natuke kallim Big GrinBig Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(13-01-2019, 22:11 PM)Marko Kirjutas:  Väärt idee! Sumpsipasta on muide tavaline ehitussavi, ainult natuke kallim Big GrinBig Grin

Tegelikult on veelgi lahedaid materjale mida taolistel puhkudel kasutada saab. Näiteks, kui keegi mäletab, siis kontoriliim, tuntud ka vesiklaasi nimega või siis keemiliselt naatriumsilikaat ehk Na2SiO4. Viimast saab edukalt välja keeta, uskuge või mitte,  kassiliivast Smile Kui nüüd hakata tegema sellega segu, siis sinna saab lisada erinevaid aineid, mis tõstavad selle kuumakindluse taolistesse sfääridesse et vähe pole. Näiteks võib sinna lisada alumiiniumoksiidi+magneesiumkarbonaati jne, siis saame segu mis peab vastu juba sulatusahjude temperatuuridele. Kui sellist segu kasutada koos klaasriidega sumpsi juures, võib sumpsi punaseks lasta kartmata et tihend ära sulab vahelt. Erinevate vajaduste jaoks on erinevad segud kuid point on selles, et materjalid ei ole üldse ulmelised kui sa tead mida kuskilt saab või millest neid teha Smile 

Magneesiumkarbonaati asendab beebipuuder ja alumiiniumoksiidi saab tööriistamarketist, seda kasutatakse metallide pritspuhastusel, nagu liiva või soodat.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(13-01-2019, 21:57 PM)viplala Kirjutas:  Tasapinnaliste ühenduste jaoks, kasutan mina teinekord sellist nippi. Lõikan klaasriidest välja vajamineva kuju ning määrin selle, tugevalt sisse surudes, kahelt poolt, kokku summuti pastaga. Peale määrimist peab üpris kiiresti tegutsema, sest pasta kuivab üsna kärmelt või panema juurde värsket pastat enne kokkumonteerimist.. Saadud ühendus peab vastu oi kui kaua. Enne mädaneb ülejäänud sumps läbi kui see järgi annab. Juhul kui pinnad on vanad või kõverad, eriti poldiaukude juurest, tuleks need eelnevalt sirgeks ajada. Mina kasutan taolise tegevuse jaoks käsilintlihvijat.

Tõesti väärt idee. Klaasriide asemel võiksin vist kasutada vana tihendi puhtakspõlenud metallosa?

(13-01-2019, 23:41 PM)zazik Kirjutas:  Tõesti väärt idee. Klaasriide asemel võiksin vist kasutada vana tihendi puhtakspõlenud metallosa?

Loomulikult võid Smile Mu point oli lihtsalt näidata alternatiivset lähenemist.

E: Krt, ma hakkasin praegu mõtlema, et tegelikult need pastad mis tuubi sees on, neid ei ole vaja kuhugile määrida, lased lihtsalt triibu kahele poole klaasriidele ja koheselt flantside vahele kinni. Ma kasutasin siiani sellist mis oli kopsikus ja kust välja pidi koukima. Tuubi omad on paremad igatii. Ostke neid Smile

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Summutitootjad Bosal ja Walker mõlemad toodavad tuubis.Ise pikalt mõlemit kasutanud.

Kas keegi teab mingit kohta või tahab ise keevitada malmist rihmarattale väikese killu koha kinni tagasi. Treimisega aitab rein, aga keevitus pool on lahtine. Tartu või selle ümbruses!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(13-01-2019, 20:21 PM)pannkook Kirjutas:  Tõmbad Recuva ja näitad talle kaardi ette.
Kui läheb õnneks, siis saad oma asja kätte Toungue
https://www.ccleaner.com/recuva

Proovi ise Recuvaga esmalt. Ning siis kaeva Hinnavaatluse foorumit natuke, seal paar kodanikku andmetaastega tegelesid.

Ühe ülekirjutamise alt võib kätte saada, kahe alt läheb NSA-ks ära. Standard ütleb, et kolm nullidega ülekirjutamist on piisav andmete hävitamiseks.

Kuskohast (Tallinn/Harjumaa) osta 4mm ümar profiil teras varrast 2 jooksvat meetrit?

vabal ajal painutan kaablit...

(14-01-2019, 18:16 PM)rocker Kirjutas:  Kuskohast (Tallinn/Harjumaa) osta 4mm ümar profiil teras varrast 2 jooksvat meetrit?



Küsi Enimor-ist, asub Volta kvartalis.

Do'nt panic

Lihtsam on vist poest vastav elektrood osta ja asi unustatud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne