Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

Omal kogemus tsikli piduriklotsidega. B-osa ostsin Poolast kohalikust tsiklipoest ja oli 20eur kmpl vs Eesti 60 eur. Sama oli mootorratta kattega (tootja Oxford) mis Poolas maksis tsiklipoes 16 eur aga Motodepoo pakub täpselt sama asja 54 eur.

(25-10-2018, 16:07 PM)muska71 Kirjutas:  ise keilakas ja 2 kohta kust võtta on bauhof ja rõõmu taga puidupood.esimesest saan ärikana ca 30% alla ja siis sent siia sinna puidupoe hinnaga,seal ka hulgiostul soodsamalt,aga pole nii suuri koguseid.

k-rautas ka mingi uus kliendikas nüüd id kaardi baasil ja 5 prossa tuleb alla,aga letikad kirved,suurem kogus siis saab ka profimüügis kaubale,aga eriti seal ei taheta.lisaks nii haabersti kui tamsaare ju üks ärinimi ju,aga väidetavalt täiesti erinevad putkad.suvel otsisin roostevaba painduvale veetorule liiteid siis tondil ei olnud kuigi toru oli ja haaberstis oli.

Ära siis see nädal veel bauhoffi mine, Helina tuleb alles pühapäev taist tagasi   Smile     juba 2 nädalat kõik kliendid täishinnaga kaupa ostnud  Sad

(25-10-2018, 17:12 PM)klemm Kirjutas:  
(25-10-2018, 16:07 PM)muska71 Kirjutas:  ise keilakas ja 2 kohta kust võtta on bauhof ja rõõmu taga puidupood.esimesest saan ärikana ca 30% alla ja siis sent siia sinna puidupoe hinnaga,seal ka hulgiostul soodsamalt,aga pole nii suuri koguseid.

k-rautas ka mingi uus kliendikas nüüd id kaardi baasil ja 5 prossa tuleb alla,aga letikad kirved,suurem kogus siis saab ka profimüügis kaubale,aga eriti seal ei taheta.lisaks nii haabersti kui tamsaare ju üks ärinimi ju,aga väidetavalt täiesti erinevad putkad.suvel otsisin roostevaba painduvale veetorule liiteid siis tondil ei olnud kuigi toru oli ja haaberstis oli.

Ära siis see nädal veel bauhoffi mine, Helina tuleb alles pühapäev taist tagasi   Smile     juba 2 nädalat kõik kliendid täishinnaga kaupa ostnud  Sad
ega helinata ei osta sealt midagi jah ja varsti ka espak.

Kokkupuude jalatsite müügiga - kui poekett tegi 75% allahindlust, siis saadi jalatsipaari pealt min.200% kasumit.
Kaupa telliti tavaliselt konteinerite kaupa - kasumlikuse üle võite ise edasi mõelda Wink

Forsist on nii ja naa selle asjaga. Olen sealt ostnud jahutusvedelikule 10mm kolmiku, mille eest õnnestus välja käia 8 euri kopikatega, nn.originaal. Samasugune asi mitteoriginaalina maksis ühes teises poes omal ajal kümme krooni, ehk kuuskümmend neli tänast senti. Pealevaatusel suurt erinevust ei tuvastanud. Katki murduvad ühel päeval mõlemad.

Samas, kui poolas olles läksin suurde intercars-i poodi ja tahtsin saada suhteliselt levinud genekat, siis kõige odavam hiinakas oli neil pakkuda kuskil kahesajase hinnaga ja sedagi pidi tellima. Meil saab samasuguse hiinaka u.130 euriga.

Espakis oli ükskord lõbus lugu, kui üks ja sama asi oli kahes erinevas kohas erineva hinnaga - 6midagi ja 9midagi müügil. Loomulikult võtsin odavama ja kui kassas müüja pead raputas, siis sai koos pood läbi vantsitud, tema näitas mulle kallimat riiulit ja mina viisin ta odavama juurde. Odavam pidi vana hind olema, aga silt vahetamata. Seda ei õeldud, kas hinda tõsteti tootja initsiatiivil, või pidas pood ise paremaks numbreid edasi kruvida. Pool otsa ja asi unustatud, küll rikkad ostavad.

(25-10-2018, 19:29 PM)alfredo Kirjutas:  Espakis oli ükskord lõbus lugu, kui üks ja sama asi oli kahes erinevas kohas erineva hinnaga - 6midagi ja 9midagi müügil. Loomulikult võtsin odavama ja kui kassas müüja pead raputas, siis sai koos pood läbi vantsitud, tema näitas mulle kallimat riiulit ja mina viisin ta odavama juurde. Odavam pidi vana hind olema, aga silt vahetamata. Seda ei õeldud, kas hinda tõsteti tootja initsiatiivil, või pidas pood ise paremaks numbreid edasi kruvida. Pool otsa ja asi unustatud, küll rikkad ostavad.
 Kui Hiinast tuleva kraamiga tegu siis võis asi olla selles et eur nõrgenes taala suhtes mingi aeg. Ning järgmine partii võiski kallim olla hoopis see pärast.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.

No kui isegi oli tegemist hiina asjaga, siis dollarikursi mängimine nii odaval asjal ei saa kuidagi väljenduda pea kolmerublases kallinemises per ühik. Kurss ei saa ju 50 prossa kõikuda, halvemal juhul ehk kümme%. Ja et seal poes aja jooksul midagi odavamaks oleks läinud, küll ei meenu. Eriti pärast selle uue ja ostja jaoks ebafunktisonaalselt suure maja kasutuselevõttu. Ennem oli lihtne, said pea kõik vajaliku ühest majast kätte, nüüd sõida seal korruste ja majade vahel lausa autoga. Värviosakonnas ei ole töökindaid ja maske. Kruvide juurest ei leia vajalikke mastikseid jne. Kuidgi kõle on seal kõndida, isegi pisukese meeleolumuusika eest ei ole omanikul autorite ühingule maksta võimalik. Kuigi peldikud on nüüd tõesti kenaks tehtud, isegi raha ei küsita, hea seegi.

Kas arvelt ajutiselt maas olevat liiklusvahendit on võimalik müüa?

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com

(26-10-2018, 11:07 AM)weix1 Kirjutas:  Kas arvelt ajutiselt maas olevat liiklusvahendit on võimalik müüa?

Miks ei peaks olema? 
Mitte vähimatki probleemi. Vahet pole, kas ajutiselt arvelt maas või peatatud registrikanne, omanikuvahetust ei sega kumbki.

(26-10-2018, 11:09 AM)zazik Kirjutas:  
(26-10-2018, 11:07 AM)weix1 Kirjutas:  Kas arvelt ajutiselt maas olevat liiklusvahendit on võimalik müüa?

Ma pole päris kindel, aga kahtlustan et vähemalt mõni aeg tagasi lõppes ajutine arvelt mahavõtt automaatselt ära omanikuvahetuse korral.

(26-10-2018, 11:53 AM)olli Kirjutas:  
(26-10-2018, 11:09 AM)zazik Kirjutas:  
(26-10-2018, 11:07 AM)weix1 Kirjutas:  Kas arvelt ajutiselt maas olevat liiklusvahendit on võimalik müüa?

Ma pole päris kindel, aga kahtlustan et vähemalt mõni aeg tagasi lõppes ajutine arvelt mahavõtt automaatselt ära omanikuvahetuse korral.

Viimasel ajal nagu mitte...

Paberil ostu-müügilepingut ei pea ju kohe minema legaliseerima, kui peaks olema tungiv vajadus tehingut saladuses hoida.

Olen ostnud ajutiselt maha kantud auto ja ei teki arvele tagasi enne ÜV-l käimist.

https://tvplay.tv3.ee/sotid-selgeks/soti...-10292199/ 
No-jah, jätad müügilepingu saladusse, VÕTAD ÜHEKS PÄEVAKS ARVELE ja tulemuseks suured jamad.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(26-10-2018, 13:19 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Olen ostnud ajutiselt maha kantud auto ja ei teki arvele tagasi enne ÜV-l käimist.

Selleks vist on ka kindlustus vaja teha, vähemalt mul ühe hiljuti ostetud sõiduki kohta maanteeameti leht näitab nii: "Sõiduk kantakse registrisse peale tehnoülevaatuse läbimist ja kindlustuslepingu sõlmimist"

(26-10-2018, 16:47 PM)veix__ Kirjutas:  
(26-10-2018, 13:19 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Olen ostnud ajutiselt maha kantud auto ja ei teki arvele tagasi enne ÜV-l käimist.

Selleks vist on ka kindlustus vaja teha, vähemalt mul ühe hiljuti ostetud sõiduki kohta maanteeameti leht näitab nii: "Sõiduk kantakse registrisse peale tehnoülevaatuse läbimist ja kindlustuslepingu sõlmimist"

See jutt käib peatatud registrikande kohta. 

Ajutiselt arvelt maha võtab omanik ise, registrikanne peatatakse maanteeameti poolt kui auto pole olnud 2 aasta jooksul tänavalegaalne. Need on erinevad asjad.

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/kr...d=84138242

Ega vist tegelikult padrunid poleks tohtinud sees olla relva autosse pannes?

No kaitseväes vähemalt ei tohtinud relvas olla laskemoona sõidukitesse ja hoonetesse sisenedes. Kuidas jahiseadus ütleb ei tea...

Paugud võib rauda lükata alles kütiliinil. Kui sealt ära hakkad tulema siis esimene asi relv tühjaks. Transpordivahendis vist võis jahirelva ainult kotis vedada. 
OK. Võsavahel liigume vaikselt ilma kotita ja kuul rauas aga milleks on kaitseriiv?  Siin ikka väga palju rikkumisi korraga.

Aquila captas non muscas.

kuidas webastoo puldist manuaalselt käima pannakse? http://www.ravolar.ee/et/mugavus/webasto_eelsoojendus/  pult selline nagu pildil ovaalne ja lugesin ka manuaali ja jäi mulje,et vajutada all vasakul leegi nuppu.nii tehes mingi relee lülitub klõpsti ja hakkab nagu mingi vent kapote all puhuma urisema ja nii jääbki.seda tean mis häälega ta töötades hühiseb,aga vot sellist häält ei tee.

Arusaadavalt sinu viga see ei ole. Nii et käima lülitad sa teda ikka õigesti. Asi vajab ülevaatamist ja ilmselgelt remonti.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne