KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

Tänan. Vinge masin välimuse poolest mu arust. Rolleyes
Aga uuriks siis juba ka, kas selle pildi põhjal saab midagi öelda sõjaväelise auastme ja selle seisuse kohta, ma ei tea selleaegsete kohta midagi.

[Pilt: lavctH.jpg]
Vasta

Tsitaat: kas selle pildi põhjal saab midagi öelda sõjaväelise auastme ja selle seisuse kohta, 
VLKNÜ liige ehk lihtsamalt komsomol. Seda medalit ei tunne aga midagi anti Lenini sünnipäeval (1970) väga paljudele ja mõned said ka muid medaleid. Auastet ei määra, võimalikud variandid: reamees, jefreitor, nooremseersant, seersant, vanemseersant. Aastal 68 olid veel staršinaad e vanemad aga neil oli pikipael lisaks, mis antud pildil oleks ka näha. Väeliiki peab otsima ristikujuliste hulgast. Kahurvägi, lennuvägi ka "risti" kujuga ja rohkem praegu ei meenu aga oli kindlasti veel.

Инвалид информационной воины.
Vasta

Tean seda, et oli sõjaväes 66. aastal (pildid peaks olema tehtud 66) Asukoha info on natuke mälus segi läinud kuna kõlavad veidi sarnaselt ja võis olla ka nii, et onu oli ühes kohas neist ja keegi sugulane teises, variantideks on Sevastopol ja Simferopol.
Vasta

Medali lint tundub olema: Юбилейная медаль «Двадцать лет Победы в Великой Отечественной войне 1941—1945 гг.»

Инвалид информационной воины.
Vasta

(7 tundi tagasi)jussm Kirjutas:   panin küll esimene kord 2 klambriga kõvasti kinni siis tuleb lödinal läbi.

Seal on rõhku 20+ baari, tiguklambrid võid ära unustada! Originaaljupp asemele, muud midagi.
Nähtud-tehtud, võid uskuda.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Algul puudi manult küsi uut juppi, tihtipeale tuleb nii kõige odavam. Kui pole kohe võtta siis läheks ise selle jupiga hüdrotarvete poodi ja lasejs seal ratsi teha. Kes tartu kandis toimetab võib selliste probleemidega minu poole pöörduda, mul voolikupressid ja hüdrovoolikud ning märkimisväärne kogus hüdrotarvikuid kodus olemas ja saan sellised probleemid kiirelt ära lahendada. Teen ka nädalavahetusel kui juhtun eestis olema, sest tavaliselt sellised asjad juhtuvad ikka siis kui vastavad poed kinni on ?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kas kõik kes tegelevad auto juhtimisega on saanud MTA-lt kirja seoses muudatustega tarbimisse lubatud vedelkütuse käitlemise osas. 
Jääb mulje nagu oleksin mingi mega kütuseärikas.
Tunneb keegi neid seaduse telgitaguseid ja oskab öelda millest selline kõrgendatud huvi minu tagasihoidliku isiku vastu?

Aquila captas non muscas.
Vasta

veeretan sõrmede vahel ühte oblika roolivõimu õigemini selle latti ja tundub,et see 2 ühes junn roolivarda ümber tundub olema dosaatorpump ja all latil silinder sees.kas nii saan tööle asja,et suva nt t16 kastitõste silindri silla külge ja latil olevast dosaatorpumbast viin torud mis orginaalis lähevad lati silindrile ,et need viin nüüd teisele silindrile?käiku pean piirama muidu lõhub.nii oleks hää lihtne teha.saab ka roolilati orginaalina külge aretada,aga keerukam.ringi hakkab ajama oblika pumba asemel nz10 mis läheb vahesiduri abil väntvõlli rihmaseibi külge.sõber googelmoogel vastuseid ei andnud ja äkki saan siit targemaks`?
Vasta

Kui seal on dosaatorpump (milles ma kahtlen), siis pead jälgima ka töömahtu.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne