Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

Ma nüüd ei oskagi öelda mis see teadlase IQ võiks olla, aga kui eelnevalt toodud klassifikatsiooni kasutada (IQ 69 või vähem), siis selle määrangu järgi "kerge vaimse alaarenguga" inimesi tõenäoliselt on kuna olen ühe sellisega (võibolla ka rohkem, aga ühte IQ-ga alla 70 tean kindlasti, ega kõigi praeguste ja endiste tuttavate IQ-d ju teada pole) varem kokku puutunud ja ega keegi otseselt tänaval nähes ja juttu rääkides sellist vaimse taseme diagnoosi ei paneks. Rolleyes

(21-06-2019, 22:57 PM)mellpoiss Kirjutas:  Isegi risti ei saa kolme lõikega neljaks (kui ketas ainult pool paksust võtab)

arvad? tasuks proovida. äkki ikka saab.

Kui me ühe külje lõiget lõikeks loeme siis mitte.
Kui panna materjal sae all pöörlema või saega ümber materjali käime siis saab hakkama.

Pythagorost meenutades ei saa!

   
läbi saetud osa on mustaks värvitud. kolm lõiget ju.

(22-06-2019, 12:55 PM)diesel Kirjutas:  läbi saetud osa on mustaks värvitud. kolm lõiget ju.
no selle projekti kohaselt ju piisab kahest lõikest.

ma sain aru eespool, et teemaks ühtlane ots ja siis veerandi pöördega saab eelmist saejälge sihikuks kasutada.

(22-06-2019, 12:55 PM)diesel Kirjutas:  läbi saetud osa on mustaks värvitud. kolm lõiget ju.

Ja mitu tükki selle tegevuse tulemuseks on? Jutt oli ju NELJAKS lõikamisest...

aiaaugud jätkuvad.
igal oma auk ja sellest räägib.
kuskil kaugel eespool oli seuke jutt, millest mina sain aru, et teemaks väikse kettaga jämeda prussi viisakalt pooleks lõikamine.
palun vabandust, et niimoodi aru sain.
katsun edaspidi veidi vähem aru saada.

Härrased. Kui te ostate poest näiteks miiusae siis seal on numbrilised väärtused piltidena ära toodud, isegi ei pea oskama lugeda, et materjali paksus ristilõikel 75mm ja 45 kraadi all 35mm  näiteks  siis mis 100 ja 75 me siin räägime. 
Kui on vaja lõigata paksemat või jämedamat materjali tuleb osta vastav riist. Või läheneda asjale vuksiga.

Aquila captas non muscas.

Kuhu pöörduda, kui tahad teada ühe vana kapi väärtust? Tean vaid, et pärineb 20.saj. algusest

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com

Kas keegi teab kedagi, kes oskaks juhatada kohta, kus oleks avaldatud väga salastatud infot lumepuhurite roomikute kohta: hind ja saadavus/tellimine. Mõtlen midagi sellist: 
[Pilt: 427_1.jpg]
(http://www.varuosad.ee/item/427)
Mark ja mudel ei ole oluline, kuigi võiksid olla natuke pikemad, siis igasugused motoriseeritud käsikärude omad on juba klass suuremad ja ei sobi.
[Pilt: 2950.jpg]
https://www.clientisking.eu/roomikutega-...hecht-2950)

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!

pane osta.ee'sse 0.1 euriga
ja näed, mis maksis. Big Grin

Hechti asjadele on võimalik minu teada kõiki varuosi tellida. Küsi sealt samast järgi kus müüakse.

Kas keegi oskab valgustada T-16M klapivedrude koha pealt? Nimelt läks üks väljalaskeklapi vedru katki, pood pakub ühe klapi jaoks kahte vedru - sisemine, läbimõõt 25mm ja välimine, läbimõõt 36mm. Mu masinal aga ainult üks vedru, läbimõõt 31mm.
Kas oligi mitu varianti siis? 
Masin ise kuskilt 70datest, sirge rool ja generaator ventika sees.
Hea, kui keegi oskaks valgustada selle koha pealt või koguni teaks, kust sihukest vedru saada..

(23-06-2019, 18:35 PM)kolentin Kirjutas:  Kas keegi oskab valgustada T-16M klapivedrude koha pealt? Nimelt läks üks väljalaskeklapi vedru katki, pood pakub ühe klapi jaoks kahte vedru - sisemine, läbimõõt 25mm ja välimine, läbimõõt 36mm. Mu masinal aga ainult üks vedru, läbimõõt 31mm.
Kas oligi mitu varianti siis? 
Masin ise kuskilt 70datest, sirge rool ja generaator ventika sees.
Hea, kui keegi oskaks valgustada selle koha pealt või koguni teaks, kust sihukest vedru saada..
eks neid võib erinevaid olla jah.mul kah praegu vist ühe vedruga peal ja kulunud perses päid ka paar tk,homme vaatama.

Siin võib olla vahe indeksis. Kas D 21 või D 21A. Poest võib sellist asja raske saada olla. Ehk on lihtsam kahe vedru peale üle minna.

Aquila captas non muscas.

(23-06-2019, 14:03 PM)weix1 Kirjutas:  Kuhu pöörduda, kui tahad teada ühe vana kapi väärtust? Tean vaid, et pärineb 20.saj. algusest

(23-06-2019, 16:07 PM)pannkook Kirjutas:  pane osta.ee'sse 0.1 euriga
ja näed, mis maksis. Big Grin
...Ja ära unusta esilehele reklaam osta+ rubriigis etteotsa upitada ja siis veel sotsiaalmeedias jagada jne.
Pärast lööd kulud kokku ja avastad et heal juhul jäid isegi plussi. nb. Oksjoni lõpp säti kuu algusesse.
Aga on ka asju, mis lähevad kohe ja müstilise hinnaga.


(23-06-2019, 19:53 PM)Daff Kirjutas:  Siin võib olla vahe indeksis. Kas D 21 või D 21A. Poest võib sellist asja raske saada olla. Ehk on lihtsam kahe vedru peale üle minna.

Ehk hoopis D 16?

(24-06-2019, 08:43 AM)gruppen Kirjutas:  
(23-06-2019, 19:53 PM)Daff Kirjutas:  Siin võib olla vahe indeksis. Kas D 21 või D 21A. Poest võib sellist asja raske saada olla. Ehk on lihtsam kahe vedru peale üle minna.

Ehk hoopis D 16?

See veel tõenäolisem variant. Sel juhul tuleb nõu pidada Taöupojaga.

Aquila captas non muscas.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne