Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

Padrunil inf kirjas-tee liivapaberiga puhtaks,või uuri seest,kui kruvi pole on koonusega.

Keera padrun laiali ja urgitse kruvikeerajaga sees. Minu analoogsel oli padrun seest koonusele kruviga kinni tõmmatud. Paljusoonelisi rihmarattaid pole mõtet taga ajada, sest kasutad ju kõige suuremat üleknnet. Teised hõõruvad puuriotsa emulsioonita siniseks. Kaitse painutad plekiribast, sikemasinaga paar jutti veeretada ja lagi ka millegist punktida.

Teoorias peaks see padrun  tavalise В18 koonuse otsas istuma. Juhul, kui nüüd seda kruvi ei ole, nagu eelnevalt soovitati uurida, siis tõmba padrunisse kaheksane mutter kinni ja suru keermelati jupiga padrun koonusest ära. Pildilt paistab ähmaselt ümmargune mutter. Kui selle saad liikuma ja keere alles, siis saad tollega padruni koonusest lahti. Just selle tarvis ta ongi sinna spindlivõlli külge installitud.

Mul ketras see rattake elektri rikete lehel vähemalt 10 minutit. Kas põhjus on:
1. Leht on ülekoormatud
2. Lehele ei jõuta infot tormi tõttu panna ja on loobutud.
3. See, et ma pole nõus nende lehel vajutama seda NÕUSTUN nuppu.
Ma ei tea ju, mis nad minu andmetega teevad ja palju nad siit arvutist leiavad mu andmeid.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

ega see nõustumine vist miskit ei muuda.
aga kaart on iga tuulise ilmaga nii uimane.

Tere.

 Kuskil nägin pöördumist : numbrile 112 helistage vaid siis , kui te elu  on ohus .

Mahalangenud elektriliinid on vist ka ohtlikud , või otsesed ohu allikad  , pooles vinnas rippuvad puud samamoodi ohtlikud , üldiselt  peataolek või otsustamatus , kui telefoniste ei jätku , võiks vaba päeva pidavad inimesed tööle kutsuda , siit algab - ületunnid jne .

Nõrk , väga nõrk on me siseturvalisus .

uut mootorit vajab uuema tüübi (kapotiga) Kutaisi motoplokk. Kas on keegi sinna midagi aretanud?

(18-12-2019, 23:26 PM)edvard Kirjutas:  Kuskil nägin pöördumist : numbrile 112 helistage vaid siis , kui te elu  on ohus .

Mahalangenud elektriliinid on vist ka ohtlikud , või otsesed ohu allikad  , pooles vinnas rippuvad puud samamoodi ohtlikud , üldiselt  peataolek või otsustamatus , kui telefoniste ei jätku , võiks vaba päeva pidavad inimesed tööle kutsuda , siit algab - ületunnid jne .

Nõrk , väga nõrk on me siseturvalisus .

Ehk 24 h ette teada oleva tormi korral peaks Riik kehtestama Eriolukorra, et Kodanike igapäevaelu ei oleks häiritud? Mitte iga inimene ei peaks ise aru saama, et tuulega puud murduvad ja oksad kukuvad ning kahtlaste liinide juures tuiamine ei ole mõistlik tegevus?

Siseturvalisus on nõrk tõesti, aga mitte Päästeameti poolelt, vaid enamus inimesi on ettemõtlemisvõimeta vegeteerijad.

Meil oli ka vool 9 h ära. Peale mõningase ebamugavuse ja täiendava 0,4 l diislikütuse kulu ei tekkinud mingeid emotsioone. Lastel oli põnev. Aga ma olen normaalsele inimesele täiesti arusaamatul põhjusel korraldanud oma elu nii, et mul on 2 kW modifitseeritud siinust võimalik saada vajaliku intervalliga tangitavast piiramatu aja töötavast kolkswaageni ürgaegsest pajast, mistap elutähtsad tegevused (pump kaevus, külmkapid, akude laadimine vajadusel) toimib elektrilevist sõltumatult. Toasoe sõltub mu enda viitsimisest ja solk lahkub ka vabatahtlikult. Seda kõike on tulnud aastate jooksul sättida ja oi, kui palju on olnud parastajaid ja lolliks pidajaid. Paraku vabas looduses ei ela piiramatule laienemisele orienteeritud turumajandus kuigi kaua.

Vähem Wingu ja rohkem ligimesearmastust, siis pole elul väga vigagi. Muide, enamus nüüdisaegseid asju on võimalik täis laadida otse autost, telefonilaadijaga. Asi, mille peale paljud eluvõõrad üldse ei mõtle. Sai eilegi paari inimest aidatud, kelle jaoks voolu kadumine seinast oli täiesti ootamatu (SIC!).

Teab keegi, mis jama kõrgepingega siis oli, et pool kreisi pimedaks jäi? Jälle mõni plekk-katus alajaama fiidritel?

.... üht tuttavat tüüpi tümitati ka tükk aega, et moodsa uusarenduse õuele kaevu laskis teha...  see olnd küll aastaid tagasi aga naaberkond kuulu järgi mitmed korrad pangekaupa vett saanud...

loll on loll olla.

(19-12-2019, 12:51 PM)IIIFFFAR Kirjutas:  .... üht tuttavat tüüpi tümitati ka tükk aega, et moodsa uusarenduse õuele kaevu laskis teha...  see olnd küll aastaid tagasi aga naaberkond kuulu järgi mitmed korrad pangekaupa vett saanud...

100% eelkõnelejatega nõus.Omal oli ka kaevuteema päevakorral.Mul kooguga kaev naabritega kahasse.Naabrimees noorema generatsiooni esindaja,arvas,et pump pealt minema ja veeautomaat asemele.Ma ei lubanud,mitte et ma paranoiline oleks aga paljugi mis.Linnatrassi vesi küll mõlemil meil sees aga...

Pump ja veeautomaat saavad hea tahtmise korral kenasti koos eksisteerida. Milleks kõhupekilt töötavat eemaldada?

Iseküsimus on aga see, et väga paljud "kaevud", eriti tiheasustusaladel, on vaid saastunud pinnavee kogumiseksSad

(19-12-2019, 12:59 PM)v6sa Kirjutas:  Pump ja veeautomaat saavad hea tahtmise korral kenasti koos eksisteerida. 

Just.Selline oli ka minupoolne ettepanek aga kuna seda tõsiselt ei võetud siis lõpetasin vestluse.

kuna elan kah metsas siis peale eelmist lõuna eesti burgadat ostsin geneka ära ja nüüd on kaevul,külmikutel ja ka kesküttel toide olemas.ka põletiga katelt saan kütta ja ka keskütte pliiti kui vaja.just selle pärast tegingi põleti toite 3f pealt ümber 1f peale.õnneks sai kunagi 30 eest ostast väiks sagedusmuundur ostetud ja nüüd igapäevaselt töötab.

(19-12-2019, 10:39 AM)v6sa Kirjutas:   Aga ma olen normaalsele inimesele täiesti arusaamatul põhjusel korraldanud oma elu nii, et mul on 2 kW modifitseeritud siinust võimalik saada vajaliku intervalliga tangitavast piiramatu aja töötavast kolkswaageni ürgaegsest pajast, mistap elutähtsad tegevused (pump kaevus, külmkapid, akude laadimine vajadusel) toimib elektrilevist sõltumatult.

mis valemiga seda siinust toodad?

mul oli üks selline, aga maha müüsin.
Ainult mootorit leiaks. Rolleyes

(19-12-2019, 18:06 PM)pannkook Kirjutas:  mul oli üks selline, aga maha müüsin.
Ainult mootorit leiaks. Rolleyes

Originaalmootor või mingi asendus?

Mis pesa tûûp on nn.veneaegsel taskulambi pirnil, keermega?Tahaks vanad jõulu ..vôi siis tolleaegsed nääri el. küünlad kuuse kûlge panna.Aga googel ka ei anna midagi tarka , .Alles see oli , kui igas sahtli nurgas oli neid pirne.Vist E 5 oli äkki?

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816

(19-12-2019, 23:40 PM)diselist Kirjutas:  Mis pesa tûûp on nn.veneaegsel taskulambi pirnil, keermega?Tahaks vanad jõulu ..vôi siis tolleaegsed nääri el. küünlad kuuse kûlge panna.Aga googel ka ei anna midagi tarka ,  .Alles see oli , kui igas sahtli nurgas oli neid pirne.Vist E 5  oli äkki?

Sokli välismõõt - ehk on E10 ?
[Pilt: TB1oE6iLXXXXXcYXFXXXXXXXXXX_!!0-item_pic...10x210.jpg]

(19-12-2019, 23:50 PM)Raivo Kirjutas:  
(19-12-2019, 23:40 PM)diselist Kirjutas:  Mis pesa tûûp on nn.veneaegsel taskulambi pirnil, keermega?Tahaks vanad jõulu ..vôi siis tolleaegsed nääri el. küünlad kuuse kûlge panna.Aga googel ka ei anna midagi tarka ,  .Alles see oli , kui igas sahtli nurgas oli neid pirne.Vist E 5  oli äkki?

Sokli välismõõt - ehk on E10 ?
[Pilt: TB1oE6iLXXXXXcYXFXXXXXXXXXX_!!0-item_pic...10x210.jpg]
Nii ongi.tänud.
Kunagi oli tabel leitav googliga nendest soklitest.
Nûüd enam ei leia.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816

(19-12-2019, 16:59 PM)muska71 Kirjutas:  
(19-12-2019, 10:39 AM)v6sa Kirjutas:  ... 2 kW modifitseeritud siinust ...

mis valemiga seda siinust toodad?

Modifitseeritud siinust annab inverter, Krt seda teab, palju sealt tegelikult tuleb, aga 1500 W kompressorit jaksab ringi ajada küll. Aku ainult kõngeb maha.

Odava inverteri siinus pole siis puhas, vaid kandiline-karvane. Aga lollid mootorid ja pirnid selle üle ei pahanda. Grundfossi pump õnneks ka mitte. Makita laadijad on ka rõemsalt nõus laadima, Metabo oma hakkas pirtsutama.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne