Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

Käsil on 1999a sharanni automaat käigukasti eraldamine mootorist.
Kas hüdromuhv on kasti küljes niisama nuudi peal või tuleb enne muhv lasta hooratta küljest lahti?

(21-12-2019, 16:00 PM)tõnn Kirjutas:  Käsil on 1999a sharanni automaat käigukasti eraldamine mootorist.
Kas hüdromuhv on kasti küljes niisama nuudi peal või tuleb enne muhv lasta hooratta küljest lahti?

Otsi starteri august polte.

(21-12-2019, 16:00 PM)tõnn Kirjutas:   või tuleb enne muhv lasta hooratta küljest lahti?

Kindlasti enne hooratta küljest lahti ja kasti poole lükata! Kasti mootorist eraldades veenduda, et muhv koos kastiga liigub! Võib isegi muhvist lükata kui selline võimalus on.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

mutrid paistavad mootori alt, kuid väntvõlli fikseerimisega ei saa hakkama.
Kas seda peaks tegema rihmarattast või hoorattast?

Hoorattast.




.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Tere.Aastakese tagasi sain hot.ee - mailile mingi jabura ähvarduse.Et keegi teab minu paroole jms.iganes ning võib ilge sita kokku keerata kui ma ei maksa bitcoinides miskit 897dollarit vms.Kuna igasugu sitta tuleb hot.ee postkasti niikuinii igapäev meeletult siis ei pöörand sellele erilist tähelepanu ja saadan kõik prügikasti.Üks tsitaat sellest aastatagusest postitusest:
"I will not do this if you pay me a little amount. I think $897 is a nice price for it!
I accept only Bitcoins."
My BTC wallet: 1PcFYw7PQKUnj6RxqVwZ4TFuwWUPTyECKQ
Kuna ma inglise keelest suurt ei jaga siis saatsin eesti/venekeelse vastuse ja saatsin tüübi kõigile arusaadavas keeles nahhui.
No nii - aasta hiljem 20.11 õhtul tuli juba sarnane venekeelne jutt millest ka rohkem aru sain.
Я установил свою программу классификации "RAT" на ваше устройство.

На данный момент ваше устройство и почтовый ящик взломаны.

Я знаю все ваши пароли, так как мой уставновленный кейлоггер на вашу ОС все собрал для меня.

Поменяли пароль? Чтож, замечательно!

Но мое программное обеспечение распознает каждое такое действие. Я постоянно обновляю пароли!

Я всегда на шаг впереди ...

Если вам нужно стереть все собранные данные и видео с вашим участием и предотвратить огласку, отправьте мне 500 долларов США в BTC (криптовалюта).

Это мой биткойн-кошелек: 16ZsEdEMNU7iavAEeqrUD3gkD1JmzBz1U4

У вас есть 48 часов (ровно двое суток) после прочтения этого письма (моя программа фиксирует открытие этого письма, после этого оно сразу же считается прочитанным).

Et mis siis teha - saata see vene keelt õppind häkker veelkord nahhui või hakata teise e-maili peale mõtlama kui tõesti miskit kinni jookseb? Sellele mailile tulevad mul kõik arved jms.Teisi e-maile saab alati teha aga aega võtab see ümberkantimine.Mul aega homse õhtuni nagu häkker/kräkker lubas...

et igaks petteks paroole ei vahetanud ja kaheastmelist autentimist ei kasuta oma põhi meilil?

(21-12-2019, 23:48 PM)krossifänn Kirjutas:  Et mis siis teha - saata see vene keelt õppind häkker veelkord nahhui või hakata teise e-maili peale mõtlama kui tõesti miskit kinni jookseb? Sellele mailile tulevad mul kõik arved jms.Teisi e-maile saab alati teha aga aega võtab see ümberkantimine.Mul aega homse õhtuni nagu häkker/kräkker lubas...

Olen taolised kirjad lihtsalt ära kustutanud, siiani elus ja terve. Kerge blokeering ka muidugi juurde.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

[quote pid='491113' dateline='1576961613']
(21-12-2019, 23:48 PM)krossifänn Kirjutas:  Et mis siis teha - saata see vene keelt õppind häkker veelkord nahhui või hakata teise e-maili peale mõtlama kui tõesti miskit kinni jookseb? Sellele mailile tulevad mul kõik arved jms.Teisi e-maile saab alati teha aga aega võtab see ümberkantimine.Mul aega homse õhtuni nagu häkker/kräkker lubas...

Olen taolised kirjad lihtsalt ära kustutanud, siiani elus ja terve. Kerge blokeering ka muidugi juurde.
[/quote]

Marko. Kas oled ka taolise jampsiga kokku puutunud ? Tyybi saadan raudselt nahhuisse aga mingi algne/esimene parool tal on millega pole vist suurt teha?

(22-12-2019, 00:21 AM)krossifänn Kirjutas:  Marko. Kas oled ka taolise jampsiga kokku puutunud ? Tyybi saadan raudselt nahhuisse aga mingi algne/esimene parool tal on millega pole vist suurt teha?

Kui on kahtlus, vaheta parool.
Vastata ei tasu sellistele kirjadele mingil juhul, sest vastus on kinnitus, et selle aadressi taga on inimene. Saatja spämmi nimekrja.

Kas kiri tuli su enda aadressilt? Siis ma natuke parendaksin kaitset, kasvõi see kaheastmeline autentimine.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(22-12-2019, 00:28 AM)Marko Kirjutas:  Kas kiri tuli su enda aadressilt?

Kirja saatja aadressi piirab ainult fantaasia, sinna võib kirjutada mida iganes. Selles suhtes on üksikute saatjate blokeerimine ebaefektiivne, parem on terve saatja domeen prügikasti saata (väikese selektsiooniga loomulikult).
Oluline on: ühtegi manust ei ava, ühelegi lingile ei kliki, ühelegi sellisele kirjale ei vasta.

Mulle on selliseid kirju mitmeid tulnud. Pole midagi ette võtnud. Kui ta ühe parooli kätte sai, saab ka teised.
Ta kirjeldab, kuidas mind on filminud läbi kaamera. Mul aga aastaid juba kaameral teip peal.

Veebikaamera võib ju kaetud olla, aga mikrofon ka olemas... Ja telefonil (mis on ka juba nagu arvutid tänapäeval) kaamera(d) ja mikrofon.

(22-12-2019, 00:28 AM)Marko Kirjutas:  Kas kiri tuli su enda aadressilt? Siis ma natuke parendaksin kaitset, kasvõi see kaheastmeline autentimine.

Aasta tagasi tuli jah justkui minu aadressilt aga - siis muutsin paroole.
Nüüd saatjaks mingi (e12c8fa4b@didjeridu.com)
Põhimõtteliselt võin selle venna vist tema emakeeles sinnasamusesse tagasi saata kus päike ei paista - või sinna kus paistab Big Grin
Eks homme õhtal näha ole...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Lugeda oskad? ÄRA VASTA!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(22-12-2019, 01:20 AM)Marko Kirjutas:  Lugeda oskad? ÄRA VASTA!
Ma ei mõelnudki vastata aga nagu härra häkker ütles et kirja avamisest alates on mul aega 48h mingiks krüptojura ülekandeks...
Kõikse õigem on üldse eos kõik jama prügikasti saata - no tegin kogemata selle kirja lahti.
Ei teegi midagi ja eks homme samal ajal olen juba targem Smile

Lühike artikkel eeloleva kohta.
https://www.arvutikaitse.ee/category/pettused/

Kasutan nimme kaht arvutit. Ühega ametlikud jutud, teisega mail, automoto, cipmaker, books.ru, fontanka, jne . Paroole on jah paljuvõitu meeles pidada. Võibolla on ka jama saadetud, pole uurinud, kustutanud siiamaale usinalt. Visalt tavaarvuti Mailile tuleb igapäevaselt mingit Pocketit 1-2tk. Mis see võib olla- lihtne reklaam? Neti sikutan kinnipanemisel igaks juhuks tagant (kui pole just update allalaadimist) - sest vahest leian et pole shut dovn arvutit tuttu panudki. Valesti? õigesti teen? Avasti, kasperskiga tuleb vist uues arvutis alustada, et puhas leht oleks neil võtta? Jama sisaldavas arvutis hilja juba?
Ja kuidas mobiilinumbrit üks kaastundlik vene noormees teab(taustaks kõrtsimelu või aiplääd)- aastas ikka korra rikkaks saamist pakub. Pahandab, kui eesti keeles vastu võtan- ma ju oskavat suurepäraselt vene keelt ja olemegi jälle lahku läinud.

Tsitaat:кейлоггер на вашу ОС
Sel juhul miski parooli muutmine ei aita, sest ta saab uue parooli kohe kätte.
Mul hot-i postkasti hakkasid ka jamakirjad tulema. Loobusin, võtsin uue alguse gmail com. Pole muresid olnud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne