Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

Tsitaat:Kas keegi Lõuna-Eesti kandis ka pädevat käigukasti remontijat oskab soovitada?

Paar soovitust teenuse tarbija vaatevinklist. Fiati Dualogic kast on käinud nii hoolduses kui põhjalikus remondis trk-s, seda kohta julgen minu teada parima Itaalia autode remondikohana soovitada. Teise auto nö "päris" automaatkast käis suuremas remondis Lätis https://recro.eu/en/. Töötab juba mitu aastat korralikult ja hind tuli Eesti tegijatest oluliselt soodsam. Kui juba kast maas, siis ehk suurt vahet pole, kas sõita Kadrinasse või Lätti.

Õhtust!

Kas keegi meil müüb sellise firma kaupa?

http://unisell.at/produkt-galerie.html

Kas pesumasin jookseb veest tühjaks, kui alt kork ära keerata? Läheb pesumasin vahetusse, tõstaks vana kuuri alla , saaks seal õlised riideid pesta.
Aga kardan et midagi jääb sisse ja külm lõhub ära.Soojal ajal oleks hea pesta seal.Või kui kûlm liiga teeb talle ,on masin niisama ära anda.Vahepeal läheb pausile , siis tuleb jälle nuppu vajutada.Muud häda pole, tehnika on ok.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816

Mul kah just sama teema.Tassisin kah välja.Trgin korgi lahti keerasin kummuli ja raputasin.Jne.
Kuid teine teema elektroonikaga.Niiskus ja külm.
Eks kevadel soema ajaga näe mis ta mulle kostab. Rolleyes

(18-01-2020, 13:36 PM)Roland Kirjutas:  Kuid teine teema elektroonikaga.Niiskus ja külm.
Eks kevadel soema ajaga näe mis ta mulle kostab. Rolleyes
külm vast ei tee elaktroonikale midagi.kui külmas on siis sooja tuues tuleks lasta üles sulada,et kondens saaks haihtuda ja siis tööle.ohtlik ilmselt see kui elektroonika kondensist märg ja siis vool sisse ja....

(18-01-2020, 17:33 PM)muska71 Kirjutas:  külm vast ei tee elaktroonikale midagi.kui külmas on siis sooja tuues tuleks lasta üles sulada,et kondens saaks haihtuda ja siis tööle.ohtlik ilmselt see kui elektroonika kondensist märg ja siis vool sisse ja....

Muskale punktid kirja. Täpselt nii peabki seadmetega, mida ka edaspidi tahad kasutada, käituma.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Minu "komm" on ehk üleliigne ,aga aru mina ei saa ,et tehnikameestele peab mainima ,et EL värgid peavad enne stepslisse toppimist kuivad olema. Big Grin

Peale BB, kes veel polte ja kruvisid müüb? Vaja nt M3,5x35 jmt tsingitud  ja/või happekindlaid roostevabast kruve ning M6x35 tsingitud tikkpolte. Lisaks veel igasugu mudru, mida BB-s pole.

Würth ilmselt

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink

(19-01-2020, 00:40 AM)gruppen Kirjutas:  Peale BB, kes veel polte ja kruvisid müüb? Vaja nt M3,5x35 jmt tsingitud  ja/või happekindlaid roostevabast kruve ning M6x35 tsingitud tikkpolte. Lisaks veel igasugu mudru, mida BB-s pole.
janere
https://www.janere.ee/

(18-01-2020, 23:34 PM)linnuke Kirjutas:  Minu "komm" on ehk üleliigne ,aga aru mina ei saa ,et tehnikameestele peab mainima ,et EL värgid peavad enne stepslisse toppimist kuivad olema. Big Grin

Äärmiselt nigel olukord on küll, aga ole mureta, veel nigelamaks läheb, sest nähtavasti oodatakse järjekordseid käske-keeldusid, mis meie kõigi elutoimetusi aina "paremaks" reguleeriksivad. Õpitud abituse värk lokkab sajaga. Ja siis on häda lahti, kui mingine müstiline "riik" sekkub  Big Grin

(19-01-2020, 00:49 AM)Mart69x Kirjutas:  janere
https://www.janere.ee/
Jälle üks kantoora, kes ei saa oma kaubale hinnasilti külge pandud.

(19-01-2020, 00:40 AM)gruppen Kirjutas:  Peale BB, kes veel polte ja kruvisid müüb? Vaja nt M3,5x35 jmt tsingitud  ja/või happekindlaid roostevabast kruve ning M6x35 tsingitud tikkpolte. Lisaks veel igasugu mudru, mida BB-s pole.
ega erimõõdud enamasti kellelgi laos pole. kaubandusliku koguse puhul on enamus müüjaid ilmselt nõus tellima.
mina ostan polte-mutreid haamri jaagu käest. müügimehed on viitsinud igale soovile vastet leida.

Üllatavalt huvitav kaubavalik on nt. Lasnamäe Bauhausis.
Seal palju erinevat kraami nii rv. kui happekindel. Just selline pisike kraam .

(19-01-2020, 10:28 AM)tcumen Kirjutas:  Jälle üks kantoora, kes ei saa oma kaubale hinnasilti külge pandud.
Ei peagi külge panema. Nende haldamine on kulu, mis pole tihti põhjendatud. Küll kauplejad ise teavad, kes on nende sihtgrupp ja mis on nende müügikanalid.

Kaks peamist vaadet:
- Kui butiik ei orienteeru (pigem tüütule) jaekliendile, pole kodulehe-hinnakirju vaja: mahukam (sh sortiment) B2B kauplemine ei käi eri jubinate ühikhindade alusel
- metallihinnad (eriti just värvilised) käivad korralikku ameerika mäge pidi üles-alla ja sama teevad nendel põhinevad tooted. Kui ostuhinnad on kulu vaates "partiipõhised" ja riskimarginalid pole selle silumisesks pandud rasvased, on variandid kas usinalt-rosinanalt muudkui kodulehe-hindu üle kirjutada (=tööjõukulu plus vea-oht) või jätta need välja reklaamimata

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

(19-01-2020, 10:28 AM)tcumen Kirjutas:  
(19-01-2020, 00:49 AM)Mart69x Kirjutas:  janere
https://www.janere.ee/
Jälle üks kantoora, kes ei saa oma kaubale hinnasilti külge pandud.
lisaks kirves koht ja oli vaja m12 koonuspeaga polte,aga pole ja siis määrivad pähe rv poldid mitu € tk,tööriistamarket müüs vajalikud poldid.sinna putkasse lähen siis kui vaja kiirelt mõni jublak vaja,muiduu kasulikum mujalt võtta.

Kas seda kannatab paranda/vms? 
[Pilt: y4magrsG-AzZtnjEKY4KYjttz6DjfvURqvEzD54y...pmode=none]
[Pilt: y4m9bteXKhQK_Berjia7_EnTgh1VpxGBo8xIr7C7...pmode=none]
[Pilt: y4mdMdpbTKQLtGbFle0ZCcYfShkXfIVE7ixZx7yX...pmode=none]

Tere.

Õhksoojuspumba plaat ilmselt , keegi , kes elektroonikat jagab , saab vast hakkama .
 Mis põhjusel kärssama läks ?

(19-01-2020, 17:26 PM)edvard Kirjutas:  Tere.

Õhksoojuspumba plaat ilmselt , keegi , kes elektroonikat jagab , saab vast hakkama .
 Mis põhjusel kärssama läks ?

Kusagil oleks nagu juttu ka olnud: null soon katkses ja tänu sellele kaks faasi sisendisse.

vabal ajal painutan kaablit...

Nii ta on jah, et õhksoojuspump ja nullist sai faas. Kui keegi oskab(ja tahab)ise või oskab soovitada kedagi kes saaks hakkama siis soovitage. Ise asun Rakvere külje all, aga võin tulla ise kohale kuhu vaja.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne