Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

Olete selle välismaise ID-kaardi tellimisega ikka kursis. Mina viimati tellides pidid tellima kindlasti ka passi. Ja selleks peab andma sõrmejälje.  Või mis iganes  see põhjus oli aga kohale tuli ennast saatkonda vedada ja enne aeg kokku leppida.

(01-02-2020, 22:33 PM)nootsii Kirjutas:  Olete selle välismaise ID-kaardi tellimisega ikka kursis. Mina viimati tellides pidid tellima kindlasti ka passi. Ja selleks peab andma sõrmejälje.  Või mis iganes  see põhjus oli aga kohale tuli ennast saatkonda vedada ja enne aeg kokku leppida.
Kui ise Eestisse järgi tuled siis saad kindlasti netis ette tellida. Pildi tegin ise ja esimene ei sobinud, tegin parema ja siis sobis ja anti teada millal valmis.

Raplas sai 7 päevaga hakkama

(01-02-2020, 19:16 PM)viplala Kirjutas:  Kiirkorras ID tegemine võtab aega max kuni 5 tööpäeva, olenemata kui pikad on tavajärjekorrad.

E: mõistlik on asju ajada läbi neti ja mingi muu linna teeninduses kui Tallinna hullumajas, viimases on isegi bronni ajad kolm kuud ette kinni.

Sama siin. Raplas kulus nädal, pealinnas pakuti 21 päeva.

ID-kaardi peab tegema, passi võib tegemata jätta. Teistpidi ei saa, kui kehtivat ID-kaarti ei ole. Olemasolevale ID-kaardile passi saab alati juurde teha.

Paarkümmend aastat seisnud ZAK-i keevitus, mis jäi seisma täiesti töökorras ei kõssa praegu ühte sädemepoegagi. Reostaat keevitusvoolu reguleerimiseks on küljes, pöördeid nagu on aga välja ei tule midagi. Kuskohast otsima hakata?

Paneelil peaks olema ergutuse jaoks lüliti.

Dioodidega variandil ka? Sellel on suur pöördlüliti voolutugevuse jaoks ning siis üks väiksem... See siis ergutuseks?

(01-02-2020, 23:13 PM)seeteine Kirjutas:  
(01-02-2020, 22:33 PM)nootsii Kirjutas:  Olete selle välismaise ID-kaardi tellimisega ikka kursis. Mina viimati tellides pidid tellima kindlasti ka passi. Ja selleks peab andma sõrmejälje.  Või mis iganes  see põhjus oli aga kohale tuli ennast saatkonda vedada ja enne aeg kokku leppida.
Kui ise Eestisse järgi tuled siis saad kindlasti netis ette tellida. Pildi tegin ise ja esimene ei sobinud, tegin parema ja siis sobis ja anti teada millal valmis.
Mulle tuli vastuseks: Võrreldes eelmiste piltidega  on pea kuju moonutatud, kõrv puudu. Pilt on udune, liiga kollases toonis. Ju olen koronaviiruse üles korjanud Sad

(02-02-2020, 17:34 PM)ZIL 131 Kirjutas:  
(01-02-2020, 23:13 PM)seeteine Kirjutas:  .... Pildi tegin ise ja esimene ei sobinud, tegin parema ja siis sobis ja anti teada millal valmis.
Mulle tuli vastuseks: Võrreldes eelmiste piltidega  on pea kuju moonutatud, kõrv puudu. Pilt on udune, liiga kollases toonis....
Ma ei saanud teenindusbüroo automaadis 2 tunniga ka pilti tehtud. Teenindaja ja vahetusvanem tulid appi aga ikka ütleb masin, et pilt ei sobi - silmad suletud! Mul sügaval silmakoopas silmad ja kui pildistamisel välk käib, siis reflektoorselt silmad pilukile ja masinale ei meeldi. Lõpuks vahetusevanem pani jõuga ühe pildi üles ja sain dokud sisse antud.

Kodus ongi raskem pildistada - mul läks 3 katset ja siis sobis.
Aga täiesti tehtav asi siiski s.t. parem kui sinna lambist niisama kohale vedada ennast. E-värk on ikka mugav.

Kas kellelgi on kokkupuudet vene 2 realise kartulisaputajaga? Ōigustab ennast? Kuidas toimib?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

On kellegil kogemust tänavavalgustuse lambi pirni vahetamist led vastu? Kuidas odavamad hiiinas tehtud led-pirnid posti otsas vihma käes vastu peavad?
Hetkel E40 pirn 250 W, sobiv vahetus peaks olema umbes 45 W led.
Aliexpressis hiinlased ei kipu kirjutama midagi veekindlusest.
Näiteks sellel ledil https://www.aliexpress.com/item/32973511680.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.25f5189cA7Hb20&algo_pvid=7d285e25-4232-4466-aba6-2dd1e6f67959&algo_expid=7d285e25-4232-4466-aba6-2dd1e6f67959-0&btsid=4cbdad5c-3586-4413-afd3-43d649fc03fd&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_7,searchweb201603_53 kirjas et streetlight ja kõik Sad

Aga vaheta kogu lamp ära? Mul selline 30W paar aastat posti otsas olnud. Tolle E40 pirni puhul, ma arvan et veekindlus peaks tulema ikka lambist endast. Viidatud pirnid ei ole seda kindlasti.

[Pilt: 1pcs-50W-Led-Street-Light-Waterproof-IP6...m-Cold.jpg]

Selline corn bulb ei ole mitte kuidagi veekindel, kui kätte võtad, saad ise ka aru. Pealegi selline kuju ei ole kuigi tõhus, kui sa soovid ainult allapoole suunduvat valgust.

(03-02-2020, 22:01 PM)saarrand Kirjutas:  Kas kellelgi on kokkupuudet vene 2 realise kartulisaputajaga? Ōigustab ennast? Kuidas toimib?

KTH-2B?

Kui tasuta saab, siis õigustab. Vanaraua raha eest soetades tuleks ringi ehitada hea asja saamiseks. Rohkem ei tasu maksta, kuniks poolakaid (Z-609) on saadaval.

Ränkraske, elevaatorisaputusrataste vahetus on PITA (kinnituvad sälkmutriga, mida kinnimädanenuna elusalt lahti ei saa), saha nurk on liiga järsk ja sahk on tasapinnaline - hakkab välisserva sodi koguma ja siis on nalja palju.

Umbrohupuhtal liivamaal toimib rahuldavalt.

(04-02-2020, 07:51 AM)v6sa Kirjutas:  
(03-02-2020, 22:01 PM)saarrand Kirjutas:  Kas kellelgi on kokkupuudet vene 2 realise kartulisaputajaga? Ōigustab ennast? Kuidas toimib?

KTH-2B?

Kui tasuta saab, siis õigustab. Vanaraua raha eest soetades tuleks ringi ehitada hea asja saamiseks. Rohkem ei tasu maksta, kuniks poolakaid (Z-609) on saadaval.

Ränkraske, elevaatorisaputusrataste vahetus on PITA (kinnituvad sälkmutriga, mida kinnimädanenuna elusalt lahti ei saa), saha nurk on liiga järsk ja sahk on tasapinnaline - hakkab välisserva sodi koguma ja siis on nalja palju.

Umbrohupuhtal liivamaal toimib rahuldavalt.
saaks 200 euri eest ja ilma kardaanita. Hmm, krt lootsin, et just hea diil...müüja ise kiidab Smile Keegi neid Poolakaid mõistlikumate hindadega ka pakub? 1000k eur eest nagu ei raatsi ,2 inimpõlve saaks selle eest kartuleid osta...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Mis ajast poolakas tonni maksab? Või miks peaks nii palju maksma, kui neid liigub endiselt ka 700 eest.

Võib ka osta Roostist või Soomest mõne Juko, Grimme või Wühlmausi - neid liigub. Saksa-Austria turult eri jõua läbi Poola meieni midagi - jääb kõik sinna pidama.

Tõsi, üherealised on altid ummistuma, kui põld on umbrohtunud. Kaehrealine andestab palju rohkem, aga kardab jälle vägivalda...

Kartul (tegelikult kogu juurviljandus) on turul täna nii odav, et hinna tõttu seda ei tasu küll kasvatada. Ikka selle pärast, et olla kindel suhupandava sobivuses oma usulistele vaadetele.

200.- eest peaks olema kardaan, õhkupidavad rehvid ja roostevaba masin (ehk seisnud varju all). Kui kaitsesidurit pole kinni keevitatud või läbipolditud ning sälkmutrid on kenasti veatud, siis võib ju õpetliku ajaloo säilitamise huvides kaaluda.

Ning kui jutt on üldse hobist, siis kogu minu eelnev jutt on BS, kuna hobid ei pea olema mõistlikud - kõnealune kartulisaputilaadne toode on haagitav põllumajandustraktoriga ja sellega on võimalik kartul enam-vähem elusalt mullast kätte saada. Makstakse mingite mõttetute markide eest miljoneid, miks siis mitte maksta inseneritööstuse suurepärase näite eest, kuidas asju mitte teha, küsitud summat.

(04-02-2020, 09:58 AM)v6sa Kirjutas:  ...
Kartul (tegelikult kogu juurviljandus) on turul täna nii odav, et hinna tõttu seda ei tasu küll kasvatada. Ikka selle pärast, et olla kindel suhupandava väärtuses. ...
nii on ja selle paari tonni kartuli pärast, mis mul 500-700 ruudul kasvab ei hakka küll saputajat ostma, lasen sõjaeelse Hoffherr hoburootoriga laiali ja korjab käsitsi üles. Ikka seepärast, et teada toidu keemiliste lisandite puudumist/hulka ...

Sama siin.Järelveetava Lanz LK-30 ga lahti,käsirehaga väikestesse hunnikutesse ja korvi.Kilomeeter kartulit lipsti võetud.

Kas keegi oskab öelda umbkaudu või täpselt, palju võiks minna veokaga Rootsi edasi tagasi praamipilet kajutiga kahele. Veokas 7.7mpikk, 2.4 lai ja 3m kõrge. Täismass 11t.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne