Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

Tallinki veebileht väidab, et vähemalt 529 €. Pluss mugavused-toidud.

booking.tallink.com

DFDS-i hind 670 (Paldiski-Kappelskär), seal söögid sees juba.

Veoka piltetil on söögid, kajut ja saun nagunii juba sees, välja arvatud soome suunal megastaril millel tuleb kajut eraldi osta. Kui kajutit megastariga ei võta siis ei saa ka laevareisi puhkeajaks märkida. Aga DFDS on mõttetul kallis koguaeg olnud, ainult lepingutega klientidele on enamvähem hind.

Aga pileti hinna saad teada helistades cargo liinile.

PILETITE BRONEERIMINE
E-post booking.cargo@tallink.ee
Tel. +372 612 8686
Faks +372 631 8222

Broneerimiskeskus avatud
E–R 08.00–20.00
L–P 09.00–18.00

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(04-02-2020, 15:54 PM)mlsluik Kirjutas:  Veoka piltetil on söögid, kajut ja saun nagunii juba sees.
...

Aga pileti hinna saad teada helistades cargo liinile.
Siis on Sul küll hea tööandja Wink.

Tallinki Tln-stck pileti veokale-bussile saad ka täiesti söögi jm mugavusteta soetada, +kajutikoht neljases koos Leedu "cyprokitega".


See KTN-2B ongi ju see kaarutiratastega, korralik tükk rauda, väikese kabiiniga MTZ 80nel oli selle ees iga vao otsa peal nokk lennus.

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki

(02-02-2020, 17:34 PM)ZIL 131 Kirjutas:  Mulle tuli vastuseks: Võrreldes eelmiste piltidega  on pea kuju moonutatud, kõrv puudu. Pilt on udune, liiga kollases toonis. Ju olen koronaviiruse üles korjanud Sad

Kui kiirelt see vastus tuli, et pilt ei sobi? Ma eelmine nädal saatsin ka pildi teele, tegin tutiplutiga mingi papitüki taustal klõpsu ära. Pärast arvutis töötlesin ja lõikasin vähe siledamaks ning õigesse mõõtu. Enne fotosessiooni sain just mingi tükikesega vastu silama garaažis. Proovisin nii ja naapidi klõpsutada, kurat silm poolenisti kinni ja lõust viltu peas. Ilge jamamine enne kui enamvähem sirge molu kaamerasse kinni jäi. Siiani pole meili tulnud, et pilt ei sobi, aga ainult kaks tööpäeva möödas ka alles, küll nad jõuavad veel. Ah jaa, enne kui ID kaart lõppes, tegin ära veel smart id, saab vähemalt asju ajada niikaua kuni päris id valmis saab.  Ega ju sellel ajal uut id kaarti tegema pole vaja hakata kui vana kaart veel kehtib Smile Ma üldiselt läbi tutipluti asju ei aja aga kuna see on tasuta, siis las lohiseb igaks juhuks kaasa, ju never nõu...

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

viplala
Nädalavahetusel tegin avalduse ja esmaspäeval juba tuli keeldumine. 
Avalduse tegemise keskkonnas oli ka viide, kust saad reaalajas jälgida, kui kaugel on uue ID - kaardi tegu.

(29-01-2020, 09:16 AM)Basilio Kirjutas:  
(28-01-2020, 22:45 PM)olli Kirjutas:  Arstid kasutavad ka neid maske. Ju siis ikka on abi. Ma pakuks, et ega viirus vast üksinda keskkonnas ellu ei jää, pigem ikka mingi tatikolli vm kehavedeliku küljes. Ja seda hoiab ju mask kinni kindlasti.
Umbes nii ta on jah. Ega meditsiiniline mask eriti tihedalt näkku istu, aga püüab suurema osa tatipiisku siiski kinni, ka kandja poolt tulevaid. Haiglas kannavad maski ka need kes tatisena tööl käivad, et mitte teisi nakatada. 100% pisilasi muidugi kinni ei pea, aga abi neist ikka on. Haigestumiseks on alati vaja mingit x kogust pisilasi. Mida tervem ja tugevam inimene ning mida saamatum batsill, seda rohkem.
No vähemalt nii meid koolitati.


Eks ikka midagi aitab kui selle jaoks tehtud on, aga päris surmatõvele sellise maskiga ma vastu ei läheks, paneks kummist poolmaski. Tolmuste töödega on selline kogemus olemas kus nö. tavalise maskiga tööd tehes pärast nina nuusates on näha, et ei ole päris effektiivne olnud see mask.

Palju nüüd Hiinas neid koroonaviirusese surnuid on, ligi 500 selle mitme nädalaga? Tehakse kõva lärmi küll selle ümber ja inimesed ahhetavad kui palju surnuid on. Naljanumber on see ju, sääsest elevant tehtud. Hiinas sureb IGA PÄEV vähemalt 5000 inimest vähki.

Teen CE kategooria lube. Kuskil pidavat saama ARK eksamiks teste harjutada aga ei Leia õiget kohta, keegi teab juhendada?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Plaanis garaazi suruõhu torustik vedada, kokku tuleb ehk 50m. 
Oskab keegi öelda mis torusid kasutada? Peaks olema normaalse hinna/kvaliteedi suhtega ning ei pea kindlasti olema spets suruõhu torud.
Teine asi on pakutavale torule sobivad liitmikud. Peaks olema vastupidavad normaalselt paigaldatavad ning mõistliku hinnaga.

Mul PEM torust, toimib väga hästi. Seda väga paljudes kohtades kasutatud. Igasugu üleminekud jne olemas kõik

PEM on vist ainult rullis müügil? St latina 3-6m juppidena seda ei pakuta?
Üks asi mida ei tahaks on see, et toru seinal kuidagi kõveralt jookseb. PEM rullist tulnuna vist enam korralikult sirgeks ei lähe ning on suht jäik?
PPR nime all on latina müüdav veetoru, väljanägemiselt selline: http://www.dzpipeindustry.com/pp-r-pipe/...8078-.html
Oskab keegi selle kohta midagi öelda?
Sinna lükkaks mingid PEM liitmikud peale: https://www.bauhof.ee/et/liitmik-kolmik-...-pl-017928

Miks keevitada/sulatada ei taha? Laenad kolvi paariks tunniks, töö on minutitega õpitav.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(04-02-2020, 20:43 PM)alrad Kirjutas:  
(03-02-2020, 22:01 PM)saarrand Kirjutas:  Kas kellelgi on kokkupuudet vene 2 realise kartulisaputajaga? Ōigustab ennast? Kuidas toimib?
Siin liiklesid järelveetavad poolakad. Endale soetasin kolmurga külge käiva,rippes,saputaja. Tuleb välja, et on Valgevene toodang (KTN 2B) ise arvasin, et on eestis koostatud, see selleks. Kartult saab taaga võetud, ainult kivist pinnast ei salli, siis kipub sidur üle viskama.Saputaja eeliseks on,et saab noppijatele portsu lahti ajada ja ise rehapulka vestma suunduda. Kaarutaja kummirattad all ja sügiseti peab värske õhu sisse saama. Ega selle infoga pole sul midagi peale hakata aga olen saputaja usku ja ei saand mitte vaiki olla.
Russil esiotsa püsti ei aja aga mul on bellal KUN-i raam ka küljes,. Panen ühe sügises pildi. Ah jaa kõrget rohtu ja pealseid ei armasta.Meie majas on ta alates 90-datest töös olnud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

(06-02-2020, 12:46 PM)qwerty009 Kirjutas:  PEM on vist ainult rullis müügil? St latina 3-6m juppidena seda ei pakuta?
Üks asi mida ei tahaks on see, et toru seinal kuidagi kõveralt jookseb. PEM rullist tulnuna vist enam korralikult sirgeks ei lähe ning on suht jäik?
PPR nime all on latina müüdav veetoru, väljanägemiselt selline: http://www.dzpipeindustry.com/pp-r-pipe/...8078-.html
Oskab keegi selle kohta midagi öelda?
Sinna lükkaks mingid PEM liitmikud peale: https://www.bauhof.ee/et/liitmik-kolmik-...-pl-017928
Eks kõik veetorud on mingi 10 bari ette nähtud. Tee millest iganes. Alupex on küll latina võtta

Mul alupexist tehtud. Latina saada tõesti. Ainult sellega peab arvestama, et lõikamiste tõttu on kaod palju suuremad võrreldes rullist võtmisega. 16 ja 20mm toru saab üsna edukalt käevahel sirgeks ajada. Erinevalt PEM, PEX, PERT jne torudest ta jääb ju ilusti paika väänatud kuju hoidma.

(06-02-2020, 13:35 PM)alrad Kirjutas:  
(04-02-2020, 20:43 PM)alrad Kirjutas:  
(03-02-2020, 22:01 PM)saarrand Kirjutas:  Kas kellelgi on kokkupuudet vene 2 realise kartulisaputajaga? Ōigustab ennast? Kuidas toimib?
Kas see Valgevene toode? Toda pole elusees katsuda saanud. Meil liiklesid järelveetavad poolakad. Endale soetasin kolmurga külge käiva,rippes,saputaja. Eestis koostatud 93-94 aastatel.Kartul saab võetud, ainult kivist pinnast ei salli.Siis kipub sidur üle viskama.Saputaja eelis on see,et saab noppijatele portsu lahti ajada ja ise rehapulka vestma suunduda.       Kaarutaja kummirattad on all ja sügiseti peab õhu sisse saama. Ega selle infoga pole sul midagi peale hakata aga olen saputaja usku ja ei saand mitte vaiki olla.
  Minu saputaja käib rippesse ja on eesti toode(arvatavasti). Panen ühe sügises pildi,kahjuks aint pool massinat on näha.Ah jaa kõrget rohtu ja pealseid ei armasta.
Selline saputaja jah, nagu pildil kujutatud.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

saarrand Kirjutas:Teen CE kategooria lube. Kuskil pidavat saama ARK eksamiks teste harjutada aga ei Leia õiget kohta, keegi teab juhendada?
Seal oli,
https://www.mnt.ee/et/liikleja/eksamid/l...roovieksam
aga nüüd on maha võetud ja suunab ümber.
Seal saab proovida teste, aga peab maksma
https://www.teooria.ee/et/liiklustestid

saarrand
Teen CE kategooria lube. Kuskil pidavat saama ARK eksamiks teste harjutada aga ei Leia õiget kohta, keegi teab juhendada?



Mul on arvutis mingi autokoolide testimise programm, on küll natuke vanem aga täitsa toimiv asi. Kui on huvi siis võin uurida kas on võimalik seda kuidagi saata/jagada.

[Pilt: y4m6RIYiBNvf8ZHepycgapScbSz8IeNR_KmGzAWA...pmode=none]

Kuna testid eelmisel aastal põhjalikult ära muudeti, võib vanade testide lahendamine isegi kahjuks tulla. Vähemalt varem olid paljud küsimused niivõrd "trikiga", et loogika ja teadmiste abil neid ära ei vasta, vaid peab konkreetset küsimust teadma. 

Kahjuks ei oska midagi kaasa rääkida kaasaaegsete testide kättesaadavuse osas.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne