Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri (osa 2)

Pealkirja järgides ja eelnevaid postitusi lugedes, jääb õhku küsimus: Kas keegi teab mõnd masinat (veokit-bussi), kus ei ole AdBlue sisteemiga probleeme kohanud
2013 aasta(l) Volvoga sai sõita pea aasta, enne kui jamama hakkas. kuuldavasti see olla olnud erand.

ps. AB paaki vedelike lisamisest.
Puhast vett sai lisada 50/60, kui probleemid algasid, midagi seal lahustas ja pesi, parem sai. Isegi ametlik esindaja mere tagant tunnistas, et probleemide ilmnedes võis vähema koguse puhul puhast vett lisada.


(27-02-2020, 10:53 AM)hulgus Kirjutas:  küsimus: Kas keegi teab mõnd masinat (veokit-bussi), kus ei ole AdBlue sisteemiga probleeme kohanud
Minu kasutatav tööauto: VW T5,5 (Mõni ütleb ka T6, aga passis seda ei ole, lihtsalt "kasten"). 2,5 aastat, kohe saab 200000 km täis, AdBluega mitte mingit probleemi. Vedelikku tangitakse tanklast, püstolist.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.

Paagi hermeetilisusest. Tuulutusega paagid on ka hermeetilised. Töötavad läbi üle- ja alarõhuklapi aga vaba ühendus atmosfäriga puudub ning vesi sellest emulsioonist paagis ei aurustu. 
Ja sellest lahjendamisest 50/60. Kunagi AB algusaastatel kannatas ka puhast vett see sistem siis ratsiti asja ja sai vaevalt ämbritäie valada 70l paagi kohta. Nüüd on kvaliteedi kontroll nii kõva, et ei kannata grammigi lahjendada. Kohe kellad löövad. Kõige hullem on see, et selle vea jätab autosse igaveseks alles kui manipuleerimine emissiooniseadmega ja võid võmmi käest vastu muhku saada mis tolmab.
Samas on see seade väga töökindel. Võrreldes autode massi ja vigade arvu. 
Suured autod 6- 700 tuhhini käivad muretult. Eelmise auto panin seina äärde 960 000  pealt ja AB probleem oli ühe korra kui NOX i andur otsa sai enne 800 tuhandet.

Aquila captas non muscas.

Et jutt õige külmub aga süsteem ongi külmuma ette nähtud Big Grin  või siis soojendab ennast ise. Ma mõtlesin et kas põhjapoolstele autodele pannaks miskit eraldi peale aga tundub et pigem ei. Kasulikum on ühte süsteemi panna kui regiooniti erinevaid.

Olen siin juba mõndaaega juurelnud kummalise anomaalia tekke põhjuste osas. Olen nimelt juba mõned kuud otsinud ühele vähem levinud Saksa päritolu autole esitulesid. Uusi tulesid on saada aga nende hind ei ole mulle väga vastuvõetav ja see pärast olen otsinud kasutatud asju. Kuna Eestist ei ole meie, ehk parempoolse liikluse jaoks mõeldud tulesid saada siis olen siis ole kamminud e-bayd kui ka muid kasutatud juppide müügi portaale nii Lätis, Leedus, Poolas kui ka Saksamaal ja kõikjal neis kohtan sama probleemi mis Eesti lammutuste puhul: Umbes 15 LHD tule kohta leiab 1 RHD tule.
Ja selle ühe RHD tule eest tahetakse rohkem raha kui poest tellides uus tuli maksab. 
Ning siin juures on RHD autosid toodetud kordades ja kordades suuremal hulgal kui LHD versioone.

Ja mis autost on jutt?

IZ-56 61a,IZ-ju2k 71a,Dnepr MT-9 74a

Meile sobib siiski lhd ja inglismaale rhd

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink

(01-03-2020, 20:51 PM)90Deville Kirjutas:  Meile sobib siiski lhd ja inglismaale rhd

Just. Kasutusel on tegelikult kaks erinevat mõistet, LHD/RHD ning LHT/RHT. Ja nende puhul on vasak-parem omavahel vahetuses. D - drive (ehk auto). T - traffic (ehk liiklus).

Ajasin jah need tähelühendid segi. Aga autoks Audi TT

Kunagi oli siin teemaks hot.ee postkast, tookord hakkas teema juba hääbuma, enne kui sekka jõudsin hüpata.

Ka mina olen alates 2018 oktoobrist saanud neid toredaid kirju, et sisteem on üle võetud ja kui 48 või 50 tunni jooksul 400...800 USD väärtuses pittkoine üle ei kanna siis... Muidu avalikustatakse kaamerapildid sellest, mida ma arvuti taga teen. Ma tahaks väga neid pilte näha, isegi läpakal pole kaamerat, rääkimata lauaarvutist.

Alguses olid kirjad inglise keeles, paar viimast ka venekeelsed. Ja saadetud justkui iseenda aadressi pealt, tõestamaks, kui kõva tegelasega tegu on. Tegelikult pidi aadressi maskeerimine olema suht lihtne nipp.

Viimane (naljakas vene keeles) kiri on eriline selle poolest, et pole saadetud iseenda aadressilt, vaid lõpus on .pl ja sellele kirjale saab ka vastata.

Kas on mõtet võru keeles vastata, et tiiät, holdo, midäss sa häüskat, koini hinnäst uma pittkoinega muperäst vai koolnuss. Ja paluda, et mulle puhtas võru keeles kirjutaks, muidu ma ei saa aru, mida ta täpselt tahab.

Võru keel on kõikide keelte ema: kui panna koogelmoogeli tõlkemasinasse mõni võrukeelne sõna, pakub autommattuvastus, et see sõna pärineb soome, kreeka, katalaani, rootsi, jaapani, esperanto jne keeltest.

Nii et võru keel ajab juhtme kärssama küll Big Grin  Kas on mõtet torkida, või parem mitte reageerida?

Ja kas keegi on hoti postkasti sellise pakkumise saanud:

Здравствуйте!


Меня зовут Владимир, я менеджер по персоналу крупной международной компании.
В нашу компанию требуются сотрудники на удаленную работу в вашем релионе.

Большую часть работы вы можете выполнять из дома, то есть на расстоянии.
Зарплата составляет 3500€-7000€ в месяц.

Если вы заинтересованы в этом предложении, пожалуйста, посетите наш сайт.[b]

С наилучшими пожеланиями!
[/b]

Kõige mõistlikum on üldse mitte reageerida.

Kui hakkad mingitele rämpskirjadele vastama, siis saadakse teada, et see on täiesti töötav ja aktiivne aadress ning sinna on hea ka edaspidi suuremas koguses igasugust prahti ja viiruseid sisaldavaid linke saata, äkki ühel hetkel postkasti omanik siiski eksib ja vajutab lingile... Kes teab, võibolla juba see siia kopeeritud sinine link suudab midagi korda saata.

Mulle tulevad pidevalt kirjad ühelt "ilusalt vene tüdrukult".
Ainuke viga, et tal on iga nädal uus nimi ja elukoht. Aga pildid saadab samad Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...

Mul gmail.com aadress ja üsna igav. Tahaks ka spämmi ja ilusate tüdrukute pilta.Hotist loobusin juba mõni aasta tagasi. 
Neid kaugtöö pakkumisi tuli telefonile slaavikeelsed. Esialgu vastasin vene keeles - ja loll olin. Kuu-paari tagant hakkas jälle tulema, Sõimasin, ähvardasin politseiga, midagi ei aidanud. Aitas kui võtsin vastu emakeeles ja edasi palusin eesti keeles rääkida. Ilmsel otsustati, et selle jobuga ei tasu tegelda ja nüüd juba aastake pole tülitatud. Muidu need numbrid on kusagil internetis olemas, peast enam ei mäleta, ilmselt väga levinud viis penskaritelt nende säästud pihta panna. Kuu-kaks tagasi oli ajakirjanduses või pealtnägijas neist õnnetutest investoritest juttu. Ise kahtlustan, et ÕL-s avaldatud reklaam: helistage ja saate poolmuidu kosmosetehnoloogiaga päikeseprillid, et see on telefoninumbrite hankimiseks.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(02-03-2020, 23:47 PM)aavu Kirjutas:   Sõimasin, ähvardasin politseiga, midagi ei aidanud. Aitas kui võtsin vastu emakeeles ja edasi palusin eesti keeles rääkida. Ilmsel otsustati, et selle jobuga ei tasu tegelda ja nüüd juba aastake pole tülitatud. 
Kasutan sama taktikat viimasel ajal levivate telefonikõnede vastu. Kui vene keelt kuulen, siis kordan elutu häälega: "Ei saa aru..." ja püüan jätta muljet nõrgamõistuslikust tegelasest kellel mähe püksis. Jäetakse kohe rahule.
Varem vastasin viisaka inimesena lolli peaga vene keeles ja oh sa raisk kus siis hakkas suhtlust tulema! Nagu s*tt ratta küljes, lahti enam ei saa! Kui sõimasid näo täis, helistati viis korda uuesti, iga kord erinevalt numbrilt.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Ma panen kohe kõne ära kui venekeelne pläma tuleb. Ei vaevu mõtlemagi mida nad tahavad öelda. Mulk savi, kui on midagi tähtsat, siis õppigu eestikeel ära.mõni kord aastas ikka tuleb neid. Kuna aegajalt on asjaajamisi ja hinnapakkumisi küsitud, siis on hea ikka ära kuulata kes helistab. Varasemalt ei vastanudki üldse võõrastele numbritele. 
Minul nii hästi ka ei lähe, et võõrad naised pilte saadaks. Aastaid tagasi tahtis küll üks vene proua siia kolida ja kokku elama hakata. Nüüd lihtsalt pakutakse igasuguseid ravimeid Big Grin

(03-03-2020, 14:44 PM)Basilio Kirjutas:  Kasutan sama taktikat viimasel ajal levivate telefonikõnede vastu. Kui vene keelt kuulen, siis kordan elutu häälega: "Ei saa aru..." ja püüan jätta muljet nõrgamõistuslikust tegelasest kellel mähe püksis. Jäetakse kohe rahule.
Varem vastasin viisaka inimesena lolli peaga vene keeles ja oh sa raisk kus siis hakkas suhtlust tulema!

sama siin. Kõned lõppesid, kui ühe kõne keskel viskas mul üle ja hakkasin vene keele asemel eesti keeles rääkima. Nõrgamõistuslikku ei pidanud mängima - piisas põhimõttelisest oma keele rääkimisest.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Minul kõige paremini mõjunud kui küsisin nende käest laenu. Selges vene keeles ja soovisin saada sulas, et võlgu niipalju ja kõik arved kinni.
Kõne ülesehitus kohe tegi täis pöörde: mina tahtsin rääkida ja nemad kõne lõpetada.

Naiste pilte ka ei saadeta.  Pakutakse vahest a enne ülekande tegemist ei näe midagi.

Ex see võõrastele numbritele vastamine on sipsa risk küll.Kuna resideerun  enamiku oma elust Svenssonis ,siis tavaliselt saadan enne sõnumi :see olen mina.Siis kellan ja võetakse ilusti vastu. Rolleyes

Moodsatel telefonidel on olemas võimalus numbreid musta nimekirja panna. Seal olevatele numbritele kostab lihtsalt tuut-tuut, uued saab pärast kõne katkestamist sinna lisada. Kord kuus sinna kellegi lisamine ei koorma ka.

A:

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne