Vanatehnika Lustisõit 2018
#21

Hei! 
Osalesin üle väääga mitme aasta taas (sai vist viimati Kubaniga käidud ja see oli üliammu) ja ma väga hea meelega laenaksin oma ruuporit vajadusel. Päris ära anda ei saa, aga kui olen kohal, haaran kaasa ja kui ei ole kohal, saan kellegagi saata vms. Teine võimalus - saan laenata kõlarit, millele käib mikker taha, ratastel, nagu kohvrit saab vedada, hea võimsusega Smile 
Me loobusimegi ekskursioonist seetõttu, et kuulda polnud midagi ja kahjuks ei olnud ruupor kaasas, muidu oleks kohe sõnavõtjatele pihku pistnud Smile
Ei ole enam kursis, kus käidud on, aga nt Teras Beach, Noblessneri kant, BMF, ERR, EKA uus maja, kui Rapla liiga kauge pole, siis seal on paar toredat kohta, kuhu oleks ehk põnev ekskursioon teha, Rummuga sama lugu.
Jõudu ja head!
Lind

Lind on ka inime
Vasta
#22

Kui kaugele ja mis ilmakaares viimane 2018 sõit Nõmmelt viib ?

(o\_!_/o) VW Beetle "Põrnikas" 1300 '66 ja 1302 '71 1.3
Ostan: VW Hipibuss T2 Transporter
Vasta
#23

   
Sihtkoht asub Mustamäel, jõuab ka jalgrattaga kohale.
Vasta
#24

Tänan kõiki osalejaid ja toetajaid. On siiras rõõm neid õhtuid ette valmistada. Tänan ka kingituste eest ning püüame järgmisel aastal taset hoida. Viimastel kordadel on vanatehnikat kokku loetud 120-140 autot-mootorratast ning ekskursioonipaikadesse on jõudnud 150+ inimest. Ootan ikka abi, et leida huvitavaid kohti, kuhu minna silmaringi laiendama. Sel aastalgi sain mitmeid sõbralikke soovitusi, millest mõni ka realiseerus, mõni jääb tuleviku jaoks. 

Uuel aastal tuleb leida ka lahendus juba kummitama hakkavale ruumipuudusele Nõmme turu parklas ning märkidele, mida ma omast taskust sellises koguses kinni maksta ei suuda, kuid kahju on ka sellest, et kõigile neid ei jätku. 
   
Vasta
#25

Uskumatu, aga tõsi - mahtusime ära Smile

PS! Lind, kuhu ruupor jäi? Cool

Mootorsportlased on ikka julged,
see kartmatus on kasvanud väsimatus töös,
läbi kurvide ja piki sirgeid,
meid sadu kordi kandnud on mootorite sööst.
Vasta
#26

(21-09-2018, 13:23 PM)Priit_IZ Kirjutas:  Uskumatu, aga tõsi - mahtusime ära Smile

PS! Lind, kuhu ruupor jäi? Cool

kui soovi oleks avaldatud, oleks vast ruupori kohalegi toonud Smile ise küll osaleda ei saanud.

Lind on ka inime
Vasta
#27

Tervitus!
Tänud nende ürituste eest läbi aastate.Soovitaks omalt poolt ,sellist lõhki ja läbi proovitud raha kogumise viisi nagu kogumiskasti kleebsude ja muu põneva jaoks.
Paneksime selle härra Peakorraldaja auto ratta juurde näideks ja lepiksime kokku ,et metall raha ei pane sinna. Selle paganama pärast, et seda on suht tülikas lugeda ja arveldada. Selle kogumiskasti soovitusi täitmise osas saab siit foorumist juhtida.Kas on vaja seda näiteks juunis täita või juulis või kõik viis kuud.
Kui on poolehoidjaid siis andke märku ehk leiame mingi toreda kasti ka.
Muidugi hr  Indrek Sirk  peaks olema sellega täielikult nõus.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne