MURUTRAKTORID- ostuabi, hooldus, remont...

Järgmisena ma tahaks näha indiviidi, kes muru niitmise ajaks selle turvajalatsi näiteks alles hiljuti olnud + 32-ga jalga ajab. Kuigi jah, on vist lausa mingit poollahtist raudninaga toodet olemas.
Vasta

(08-07-2020, 20:01 PM)muska71 Kirjutas:  
(08-07-2020, 19:36 PM)PlyVal64 Kirjutas:  OK, niidukiga kaldpindadel ukerdades on varbad küll ohus aga selleks on ju raudninaga jalanõud??? Kui on REAALNE oht, siis sa ju ostad need omale?
ära plõksi umbes!ostaksin hea meelega omale turvasaapad,aga palun müü mulle 49 saapad või juhata kes müüb mulle?
STOKKER Turvakingad Urban Capri S3 ESD SRC 49, Sixton Peak

83149-17L-49&SIX
Vasta

(08-07-2020, 20:01 PM)muska71 Kirjutas:  ära plõksi umbes!ostaksin hea meelega omale turvasaapad,aga palun müü mulle 49 saapad või juhata kes müüb mulle?

Olen omanud oma trakatsit aastast `97, pole kasutanud "raud saapaid", kõik varbad ja sõrmed on alles.
Vanasõna ütleb: Loll saab kirikus ka peksa.
Vasta

Pole küll muruniitmisega seotud aga mul üks jahikaaslane, kes ikka mõne aasta järel mõnest näpust ilma jääb, küll saag, küll höövel ... teistel ei juhtu näe.
Vasta

ot. vaatsi korraks amazoni. meeste turvajalanõud suurus 16 (50,5) on hetkel 16 erinevat saadaval.
Vasta

(08-07-2020, 21:09 PM)diesel Kirjutas:  ot. vaatsi korraks amazoni. meeste turvajalanõud suurus 16 (50,5) on hetkel 16 erinevat saadaval.
neid amasone pole mõtet vaadata kuna asju tahaks enne jalga proovida....ja muru niidan plätudega ja kuna masin tehaseseades siis pole hullu ja ei juhtu midagi.tava saapad kummikud on ikka väga nutune seis 46+ numbritega,kõik vaatavad suurte silmadega kui küsid palun meestele saapad.
Vasta

Sain ksf Kallebi lõputust kraamilaost rootsi turvakummikuid, mille vahetatava voodri eemaldamisel nr 46 muutus 48-49`ks.
Vasta

Cub Cadget, eelmine kord hakkas vahele jätma, nagu hakkaks kütus lõppema. Jätsin seisma, et vaadata, kütust veel oli.
Proovisin käivitada, enam ei läinud.
Nädal hiljem sattusin jälle ema juurde, andsin võtit, käis.
15min tööd ja suri välja. Käima enam ei läinud.
Mis võib viga olla?
Vasta

Paagis vaakum?
Vasta

Meil just oli sarnane jama stiga murutraktoriga,
Samuti natuke aega käis ja siis hakkas hakkima,
Ja suri välja.
Leidsin.
Karburaatorisse sissetulev toru paagi poolt.Enne nöelklappi.
Puhudes lasi kenasti mõlemale poole läbi,Kuid katsusin traadikesega oli toru sees kummi
jupp takistuseks...Ehk on abi.Puhudes ei saanud kätte,kuid peene puuriga mängides sain kätte...
Nüüd käib laitmatult.
Vasta

filter umbes?
Vasta

pannkook Kirjutas:Cub Cadget, eelmine kord hakkas vahele jätma, nagu hakkaks kütus lõppema. Jätsin seisma, et vaadata, kütust veel oli.
Proovisin käivitada, enam ei läinud.
Nädal hiljem sattusin jälle ema juurde, andsin võtit, käis.
15min tööd ja suri välja. Käima enam ei läinud.
Mis võib viga olla?
Sama sümptomiga Kohleri konega trakatsi vea põhjuseks oli kinnipaisunud kütusevoolik.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Käisin täna muruka juures. võtsin katted maha. Tegu on Kohleriga.
Bensukraanist ja filtri tagant, bentsu tuli.
Settepoti all on mingi juhe, see plõksub, klui süüdet keerata.
Võtsin küünla maha. sädet pole.
Kas sealt juhtmest, mis läheb süütepooli, saab midagi testriga mõõta? 
Siis teaks, kas on kusagilt midagi lahti/katki või on süütepool õhtal. Rolleyes
Või kuidas käib süütepooli hindamine?
Ajad 12V alt sisse ja siis peab küünlas sädelema?
Vasta

(18-08-2020, 16:17 PM)pannkook Kirjutas:  Käisin täna muruka juures. võtsin katted maha. Tegu on Kohleriga.
Bensukraanist ja filtri tagant, bentsu tuli.
Settepoti all on mingi juhe, see plõksub, klui süüdet keerata.
Võtsin küünla maha. sädet pole.
Kas sealt juhtmest, mis läheb süütepooli, saab midagi testriga mõõta? 
Siis teaks, kas on kusagilt midagi lahti/katki või on süütepool õhtal. Rolleyes
Või kuidas käib süütepooli hindamine?
Ajad 12V alt sisse ja siis peab küünlas sädelema?
pidevalt ei sädele midagi.säde peab tekkima teatud õigel ajahetkel,ühepütasel vist hoorattalt saab signaali,mitmepütasel ilmselt jagaja laadne asi.
Vasta

hoorattal on magnetid, mis käivad süütepoolist ilge vinega mööda Big Grin
Vasta

(18-08-2020, 17:51 PM)pannkook Kirjutas:  hoorattal on magnetid, mis käivad süütepoolist ilge vinega mööda Big Grin
no need magnetid peavadki sädeme tekkeks süütepooli siraka saatma ilmselt.
Vasta

Säde pannakse tehases süütepooli sisse. Sealt siis jaokaupa antakse. Vanasti katkesti- jaoturi abil (sealt siis ka selline nimi), nüüd "aju" abil.
 Kui poolist säde otsas, tuleb uus pool või mootor osta.
Vasta

Enne pooli,mootori või üleüldse uue traktori ostmist võiks pooli küljest suretusjuhtme lahti tõmmata ja lasta mootorit ringi.Kui säde tekib siis viga kas juhtmestikus,mõnes turvalülitis mida te armastate ära neutraliseerida või süütelukus.Kui sädet pole siis pool õhtul.Mootori väljasuretamiseks lastaksegi see ots keresse.12 voldiga pole muruka süütel midagi pistmist
Vasta

tänan, see on hea point.
Ma vist lasin ka ringi, ilma juhtmeta. Sädet igatahes ma ei märkanud. Ma arvasin, et see valge juhe on voolujuhe, mis toob pooli sisse särtsu.
Selle peale ma ei tulnud, et poolis on ainult tehases pandud säde sees ja see otsa millalgi lõppeb... Big Grin
EDIT:
päris kallis vidin. peab maale minema ja külge kruvima ja proovima ilma juhtmeta ringi ajada siis.....
https://www.pmkaubamaja.ee/et/suutepool-...ohler.html
Vasta

Kui muru väga kiiresti ei kasva, siis saab aliekspressist 3x odavamalt https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20200818223639&SearchText=Coil+20-584-03-S
Mul omal juhtus eelmisel sügisel sama häda husqvarna trimmeriga - säde sai poolis otsa. ~13 euro eest tuli aliekspressist paari nädalaga pakiautomaati ja toimetab kenasti.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne