MURUTRAKTORID- ostuabi, hooldus, remont...

Oskab öelda keegi palju maksavad terapukid McCulloch M115-97le? Googeldasin aga ei leidnud.

Veel pole maha löödud
Vasta

25...40 eur. Oleneb millised seal küljes on. Kui ennem teada ei saa, helista Viljandi Nurme oü homme, neil mõistlike hindadega osad igasugustele niidu aparaatidele...
433 5086 on kaupluse nr
Vasta

EKs pean minema jah, õnneks on Nurme mul töökoha lähedal! Üks pukk on kinni jooksnud ja teine on kivi saanud ja pilbasteks.

Veel pole maha löödud
Vasta

Korralik terapukk nüüd olemas ja maksis 55.- see eest on määritav ja Husqvarna originaal Big Grin
Ostsin Viljandi Nurmest

Veel pole maha löödud
Vasta

mul pooldus rooliots.
Kas neid kusagil riiulil ka on või tellida vaid euroopast? Rolleyes
Stokkeri hinnaga ei raatsi osta Sad
723-0448a  kood
https://www.stokker.ee/roolivarda-ots-71...-635091251
Vasta

mul on kuri kahtlus, et isegi siinsamas teemas on sama asja asenduseks uniballe soovitatud.
no ja kui see pooldumine tähendas muna pesast välja tulemist, siis selle saad tagasi panna ja tihkeks toksida või lihtsalt poldiga asendada.
Vasta

muna tuli välja jahh. Seal pole enam midagi tihkeks toksida....
Poldiga asendamise all mõtled, et puurida auk lusikast läbi ja panna polt? Rolleyes
Vasta

(16-06-2019, 07:16 AM)pannkook Kirjutas:  muna tuli välja jahh. Seal pole enam midagi tihkeks toksida....
Poldiga asendamise all mõtled, et puurida auk lusikast läbi ja panna polt? Rolleyes

Enda murutraktorile sai tööriistamarketist võetud mingid väiksemad rooliotsad, ning roolivardast vastav pikkus ära lõigatud ja uus rooliots külge keevitatud. Originaalid olid samasugused, nagu sul, ning läksid juba paari suvega katki. Asendatud rooliotsad on juba 7-8 aastat kestnud.
Vasta

Rooliotsaks sobib hästi vana sõiduauto "kondi" ots. Alati on üks ots seal läbi, teine on ju kasutuskõlbulik.
Vasta

(16-06-2019, 07:16 AM)pannkook Kirjutas:  muna tuli välja jahh. Seal pole enam midagi tihkeks toksida....
Poldiga asendamise all mõtled, et puurida auk lusikast läbi ja panna polt? Rolleyes

auk ja polt just niimoodi jah. mul vist praegugi nii, ei viitsi vaatama minna.
aga esimeste väljatulemistega sai tagasi ja haamriga külge. kui see enam ei aidanud, siis ajutise kahendusena sidusin traadiga jupid kokku.
kestis üsna kaua. lõpuks siis auk ja polt.
Vasta

Kellegil suvalst mootorit koos töötava käigukasti/ülekande/sillaga oleks müüa? Vaja ühe projekti tarbeks.

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta

As Mate päästis välja.
8eur tk, rooliots. Big Grin
Vasta

(18-06-2019, 07:39 AM)pannkook Kirjutas:  As Mate päästis välja.
8eur tk, rooliots. Big Grin

hea info mullegi! Said õige asja või pidid miskit ringi aretama?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

koodi järgi on originaalid.
Pole veel jõudnud isa juurde, et alla passitada.
Mälu järgi olid nagu samad küll...
Vasta

Ei teagi, kas enamustel traktoritel on ilma õhukummita rehvid? Kuidas on kogemused vastupidavusega kui ei niida just ideaalsel maastikul? Mu omal on ilma õhukummita, aga kuna kusagil on väike auk, soovitati õhukumm sisse panna isegi siis kui see rehv ära remontida ja rehv juba maas on.
Vasta

(20-06-2019, 20:13 PM)veix__ Kirjutas:  Ei teagi, kas enamustel traktoritel on ilma õhukummita rehvid? Kuidas on kogemused vastupidavusega kui ei niida just ideaalsel maastikul? Mu omal on ilma õhukummita, aga kuna kusagil on väike auk, soovitati õhukumm sisse panna isegi siis kui see rehv ära remontida ja rehv juba maas on.

Vennal lasin vahtu rehvi sisse miski paar aastat tagasi ja pole miskit  rohkemat vaja olnud. Niidab ta ideaalsest maastikust kosmosejagu kaugemal Big Grin Big Grin
Vasta

originaalis on neil plastmassist pastlad all. õhku peavad hädaga mõne suve.
mul on nüüdseks kõil ratastel lohvid sees.
Vasta

Mul samuti lohvid sees kōigil.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Tervist!
Probleem siis stiga raideriga(primo A701)
Täpsemalt terade lülitus on uimane kui kangist terad peale lülitada:
Lülitus kangi peab hoima koguaeg pinge all.
Ennemalt võttis terad kohe järgi kui lülitus kangi tööasendisse lükkasin.
Uuriks kas keegi on veel kokku puutunud  sellise probleemiga 
Kahtlusatn ise, et rihm on välja vennud kuid ei ole uut rihma hetkel võtta ilma, et vanat rihma eemaldaks.
Abiks ennustamisel manuaal
Ise ma ei saa sealt midai aru kahjuks
http://s.productreview.com.au/products/m...Dx4__JX0BE
Vasta

(22-06-2019, 17:32 PM)nissan.pickup99 Kirjutas:  Tervist!
Probleem siis stiga raideriga(primo A701)
Täpsemalt terade lülitus on uimane kui kangist terad peale lülitada:
Lülitus kangi peab hoima koguaeg pinge all.
Ennemalt võttis terad kohe järgi kui lülitus kangi tööasendisse lükkasin.
Uuriks kas keegi on veel kokku puutunud  sellise probleemiga 
Kahtlusatn ise, et rihm on välja vennud kuid ei ole uut rihma hetkel võtta ilma, et vanat rihma eemaldaks.
Abiks ennustamisel manuaal
Ise ma ei saa sealt midai aru kahjuks
http://s.productreview.com.au/products/m...Dx4__JX0BE

Täna hommikul Stiga raideriga sama teema, vahetasin ette mineva rihma ära, sai nii krdi hea, et teradele minev rihm läks suitsuga loojakarja. Ja täitsa loogiline, et ikka kolmest see kõige alumine, kisu kõik maha.
Tellimise teema, beltingonline.com .


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne